Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.01.18. 21:28

jasw

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.01.19. 12:59

Én örülnék neki, és habár itt van Martinez, de lenne egy betonunk kp közepén.

Ugyanakkor szerintem előre nagyobb szükség lenne, ilyen kaliberű igazolásokra. Azonban, ha Vidal megy, akkor el tudom képzelni. Akkor lenne 2 sztár igazolás rekord kiadás, de lenne bevétel is.

Már, ha előbb pedzgettem Verratti-Kimmich belső kp már milyen jó lenne, és az ifjú Németünknek, úgy gondolom jól jönne egy jól védekező megbízható társ, és szerintem újabb szintet tudna lépni.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.01.19. 14:40

Számomra az elsődleges Vidal megtartása lenne :) és nem rögtön úgy kalkulálni, hogy akkor a chilei mehet, mert jön XY. Szerintem Vidal és Thiago lesz idén is a kulcs a kp-n. Kimmich és Sanches a jövő emberei, ők még nem tudnak meghatározó tényezővé válni.

Egy Verratti-Vidal párosításnál is, én például biztos utóbbit kérném a csapatba, szerintem a chilei jobb, de erről érdekes lenne egy szavazás is. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.01.19. 14:52

Verratti leigazolása nem téma, Carlo legalábbis ezt nyilatkozta.
Ez azt is jelentheti, hogy sikerül Vidalt megtartani.
argo001

HozzászólásSzerző: procee » 2017.01.20. 12:42

Valóban, azt nyilatkozta Carlo, hogy Verratti még sokáig a PSG-ben marad. Igazából, ha marad Vidal, középre nem szükséges igazolni. (Építsük be Sanchest, s akár Javit vissza) S ha marad kedveskedhetnénk neki egy honfitársának leigazolásával, Wenger papa már úgy is keresgéli Sanchez utódját, a hírek szerint.
procee

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.01.20. 16:01

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb

Na ezért kell lehívni Coman opcióját. Ha nem válik be, 2-3 év múlva ugyanennyiért, vagy csak egy kicsivel kevesebbért lehet majd eladni a játékjogát. Alig van benne pénzügyi kockázat.
jasw

HozzászólásSzerző: procee » 2017.01.25. 12:28

http://www.fussballtransfers.com/bundes ... ymar_73430

Ezzel kapcsolatosan több hírt is olvastam, ami nekem lejött belőle az ez:
Szóval elvileg 5 millió euróért szerettük volna leigazolni a Palmeiras 18 éves középpályását, Vitinhot. Még anno Pep nézte ki magának, azóta figyeljük, de meghiusúlt a transzfer egyelőre, úgy néz ki.

https://www.youtube.com/watch?v=0UAi7SW6FZA
procee

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.01.26. 18:45

Egyre erősebbek azok a hangok, miszerint Vidal a Chelseabe megy.
Nem örülnék neki. Másrészt viszont tipikus zsoldos játékos, nem a klubhűség mintaképe, szóval előbb-utóbb úgyis bekövetkezik majd a távozása.
argo001

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.01.27. 10:25

Nyilván nem lenne jó, ha Vidal távozna, ugyanakkor nem aggódom, hogy hosszabb távon ebből komoly gond lenne. Ha távozik jövőre még így is maradna középre Kimmich, Sanches, Thiago, Javi (ő feljebb léphet, mivel védőnek jön Süle), ezt önmagában sem gondolnám rossz névsornak (ha igazolni kell egy új arcot, attól sem tartok, meg fogja oldani a klubvezetés). Többen írtátok azt is, hogy Sanchest be kellene építeni, nos ha Vidal távozik, akkor dobjuk csak be a mély vízbe, lássuk mit tud.
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: procee » 2017.01.27. 14:22

Szkafi92 írta:Nyilván nem lenne jó, ha Vidal távozna, ugyanakkor nem aggódom, hogy hosszabb távon ebből komoly gond lenne. Ha távozik jövőre még így is maradna középre Kimmich, Sanches, Thiago, Javi (ő feljebb léphet, mivel védőnek jön Süle), ezt önmagában sem gondolnám rossz névsornak (ha igazolni kell egy új arcot, attól sem tartok, meg fogja oldani a klubvezetés). Többen írtátok azt is, hogy Sanchest be kellene építeni, nos ha Vidal távozik, akkor dobjuk csak be a mély vízbe, lássuk mit tud.

Én sem aggódnék, 29 éves Vidal, s tudom, nem profilunk nagy pénzért eladni, de 65 millió fontot készül a Chelsea lerakni érte.
Félő, hogy egy jó fizetés esetén Londonba fog vágyni.
Viszont itt van Sanches, Kimmich, s mindannyian tudjuk, hogy Martinez még mindig a világ egyik legjobb Védekező középpályása. Sérülékénysége esetére pedig épp érkezik Rudy is nyáron, hátra a helyére pedig Süle.
Lehet, hogy már erre a távozásra készültünk?
Vagy esetlegesen arra, hogy a 3 védős rendszerekre( 3-1-4-2, 3-4-1-2 , 3-4-3) ra is alkalmas legyen a keret? (A Hoffe ebben játszik ahol Süle és Rudy nagyot teljesít.... )
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb