Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.01.27. 20:20

Egyre jönnek ezek a Vidal pletykák. Amennyiben tényleg odáig fajulnak a dolgok és London kék részébe megyünk üzletelni, én Hazard-ot akarok nem lóvét. :D Kevés esélyt látok, de játszunk nagyban. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.01.27. 21:20

65 millió fontot procee? :) Erről forrás?

Amúgy is bizony én is Hazardot hoznám "helyette", ha ennyire akarják Őt, azonban önmagában nem kevés lenne érte. 30 éves idén, és tényleg zsoldos természetű valahol, annak ellenére is, hogy baromi nagy küzdő -ahogy pl Mandzu is az volt mégis zsoldos- rengeteg pénz az érte. Remélem idén nem a rehabon lesz, és nagyon akarni fogja továbbra is a Bl címet, mert ideális esetben most van a csúcsai csúcsán, és a vezérletével egy BL győzelem, és egy jó eladás utána nem lenne semmi. De, ezt már írtam. :)

Coman lehetőségét lehívnánk, Hazardot bevonnánk egy jó üzletbe. Rudy, Süle jön. Már elégedett lennék. Habár egy csere csatár valahonnan jó lenne, aki echte csatár, valaki ingyen is, vagy tudom is én. Én abban nem hiszek, hogy ide Lewa nyakára bárkit hozhatnánk komolyat, hanem egy biztos cserét, akivel 2 csatárra is tudunk váltani olykor, meg pihentetjük Lewat.

Másrészt meg a Verrattis pletyka is érdekes, ilyen bevételnél, akár még kp-ra is hozhatnánk valakit, de úgy gondolom, ez már több, mint jó lenne, amit fent leírtam.

Fontos, hogy mindig győzelemre éhes, jó játékosokat hozzunk. Kezd körvonalazódni egy jó új mag, és mellettük a jó tapasztaltak, és fiatalok is vannak. Ügye gyakorlatilag Hazard nincs meg+ valaki csere csatár, akiket írtam, szóval itt ha a szélre meg lesz a csúcskaliberünk, akkor nekem merész terveim lennének/ vagy realitás nyílna merész tervekre.

Hazardnal nekem egyébként rengeteg érvem van: belga, mégis közép európai, a Bayern egy család a Chelsea, hiába van szarásig lovéval. Jelenleg a Bayern van a Top3-ban azért, ezt is ki kell használni, itt biztos helye lenne, nem lenne szükébe semminek. Ráadásul Vidallal pozícióba kerülhetünk.

Persze ellene van, hogy ott épül bizony Conteval valami, de még nem biztos a sikere (habár az egyik legjobb kilátásokkal teli angol klub jelenleg). A PL, mint bajnokság sajnos jobb márka. Oda már tuti beilleszkedett. Akkor is azt gondolom, ez egy tökéletes "frigy" lenne. Hazard helyébe én lelépnék Münchenbe, ha megfelelőek a feltételek.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.01.27. 21:30

Röviden: Vidal+40 millió cserébe Hazardért = BOMBA ÜZLET!

Persze ez nyilván csak akkor, ha valóban távozna a chilei. Ha kacsa ez az egész és Vidal maradni szeretne nem kérdés, hogy meg kell tartani, meg is fogjuk.
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.01.27. 21:37

Amúgy Vidal kapcsán, leginkább a közelmúlt riogat engem. Schweini esetében -akinél megbocsátható, mert klub legenda-, de ha objektíven nézem Guardiolanak jó pénzért le kellett volna cserélnie talán jobban jártunk volna. Persze utólag okos az ember, és mivel pl imádtam a 2 belső kp-s rendszerünket, és klub legenda volt, ügye mekkora lincselés lett volna belőle, pedig ha utólag visszanézem "okos húzás" lett volna. Én ebben a kérdésben a klubbot nem tudom bántani, mert meg kellett próbálni,inkább az orvosi stábnak kellett volna mondani, hogy a jelenlegi tervekhez nem biztos, hogy megfelelően terhelhető, és ha tudni lehet, hogy menni akar, egy akkor nem épp fényes MU-ba, akkor úgy gondolom okos lépés lett volna utólag.

Ezt inkább Vidal kapcsán elgondolkodtatónak szánom. Ugyanis ekkora összeg egy sérülékenységet mutató játékosnál nem semmi. Schweininél a kötelék volt, ami miatt nem tudok haragudni természetesen, és bármikor várom vissza a klub kötelékébe, és habár szerintem nem biztos, hogy jó, hogy 9 millióért adtunk el egy klub legendát, de meg értem, inkább mondom ennek akarok elébe menni.

Ugyanis tanulságos történet, van amikor nehéz lépést is meg kell lépni, mert Kroos lehet itt maradt volna, Guardiola jobban tudja érvényesíteni az elképzeléseit, nyilván itt hangsúlyozom az orvosi stábnak kellett volna kimondani a dolgot, hogy máshl talán még ki tud valamennyire teljesedni, tehát pénz kérhető érte, de nekünk már fájó szívvel, de nem lesz jó, és ha így is úgy is menni akart... szóval kell tanulni az ilyesmiből. Én a spanyolokon kívül (Barca mag, de még náluk is váltakozó periódus volt), nem nagyon látom, hogy lehetne jobban regenerálódni. Itt azt értem, hogy, mivel a liga kapcsán a folyamatos komoly teljesítményt elvárják + 2 színtér is van a kimerítő szezonok + nyári Világ események kikészítik a játékosokat. Juvet is meg lehet nézni szerintem Bl döntő után visszaestek, mindegyik bl győztes kifáradt eddig rákövetkező évben, Atletico sem véletlenül periódikusan volt jó. Szóval 1-2 esetben nagyon jól kell manőverezni. Nyilván tiltakoztam volna Schweini kapcsán, vagy más játékos kapcsán is, mert arcvesztésről volt itt szó, de nem történt arc vesztés, és mégis az a ráhúzott 2 év Schweinitől "felesleges"* volt itt klub szinten, nem tudta Xavi szintet nyomni, de látjuk a lassú Alonso is nem olyan sérülékeny, inkább elfárad. Tehát Vidal kapcsán szerintem jó döntés lehet az eladás, és nem kell félni, pedig bírom nagyon a fickót, de hamar kiderülne, hogy jó döntést hoztunk-e, szerintem ősszel a rehabon kezdene, de itt is ott fog, ha marad, és ha a Bl 4ig legalább eljutunk, és szerepelni fog.

*Inkább azt mondom, hogy közel sem tudott annyira sajnos formába lendülni már, és a csapat hasznára lenni, mint előtte bármikor, ettől még köszönöm neki a küzdést.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.01.29. 23:27

Egyre erősödnek a Vidal eladásáról szóló hírek. Ha már így alakul, 55-60 millió euró alatt ne engedjük el, és akkor mondhatjuk, hogy nagyon jól jártunk.
Remélem, jövőre robbantunk, és legalább 2 nagy nevet leigazolunk.
argo001

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.01.30. 12:00

argo001 írta:Egyre erősödnek a Vidal eladásáról szóló hírek. Ha már így alakul, 55-60 millió euró alatt ne engedjük el, és akkor mondhatjuk, hogy nagyon jól jártunk.
Remélem, jövőre robbantunk, és legalább 2 nagy nevet leigazolunk.

Szerintem is lesz valami nagy bejelentés.
És én Hoeness papában bízok, szerintem az új elnök fog alkotni valami emlékezeteset.
......és most pozitívan értem.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: procee » 2017.01.30. 15:26

Az NSO !! Szerint:

Verratti még célkeresztben van, Carlo bármit is nyilatkozott köztudott a jó viszony közte és a játékos között, s ez nagy hajtóerő. S azt is írják, hogy Gnabry árát mi fizettük ki a Bréma helyett, így az Arsenalnak nincs visszavételi opciója, hanem nekünk van rá opciónk. :o (Ez nem tudom, hogyan lehetséges....)

Aubamenyang és Brandt kijelentették, hogy Münchenbe nem jönnek. (Érdekes, Brandt emlékeim szerint nem zárta ki, sőt... )

s ezt pontosan idézem:

"Zárjunk két, a Bayern-híveknek kedvező hírrel: az Arsenal belső ügyeiben mindig járatos Thierry Henry jó esélyt lát arra, hogy Alexis Sánchez a nyáron a Bayern Münchenhez igazol, ha elhagyja az ágyúsokat, a La Gazzetta dello Sport szerint pedig a nápolyi Fauzi Gulamnak kérői közül a bajorok ajánlata a legszimpatikusabb."

(Sancheznek nagyon örülnék, viszont Gulamot maximum cserének tudom elképzelni.)
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2017.02.03. 11:46

http://www.sport.de/news/ne2605618/98-m ... dele-alli/

No, hát! Igazából, Alli egy igazi támadó mindenes, szélsőként is igencsak nagy tehetség, de középpálya közepén is, vagy a csatárok mögött is kiválóan játszik.

Lehet megérné őt leigazolni.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2017.02.07. 18:28

http://www.transfermarkt.de/barca-angeb ... ews/264620

Megmondom őszintén, nem ismerem őt annyira. Viszont , ha a Real és a Barca is szeretné, érik neki a profi szerződés, s hogy bemutatkozzon a nagyok között. (18 évesen már nyugodtan be lehet dobni..)
procee

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.02.07. 23:42

Martinez kapcsán feldobtam valamit, mondtam is, hogy mennyire fontos Ő nekünk.

Hihetetlen a fickó,amennyire anó nem akartam, hogy ide jöjjön a borsos pénzért, annyira örülnék, ha azt mondanák, hogy mindent bírni fog, és itt marad. Vele minden más. Ő egy extraklasszis hátul. VKP-ben, ha Boateng van, azért Bl-ben megnézném még mindig. ;)Tényleg vezér!
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb