Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.06.01. 12:55

Atesz12 írta:Közben a Bildre hivatkozva lehozta a Sky hogy Thiago ért 50m került szóba a Barcanál. Nem kevés?!

A transfermarkt is 60 millióra teszi az értékét...azért azt minimum illene kisajtolni a dologból...meg igazából nem tudom, hogy miért ne tennék...több éves szerződése van és Uliék nem kifejezetten azok, akik szívesen engednek el ilyen játékosokat....
Ráadásul a Barca szemszögéből nézve ki lenne az alternatíva? És az mennyibe kerülne?
speziale

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.06.01. 13:51

El ne adjuk Thiagót, mert nagyon mérges leszek Ulira. :?

Visszatérve a 3-5-2-re: Szerintem nem feltétlenül védekezőbb taktika, mint a mostani. Alabának és Kimmichnek jóval nagyobb szabadságot adna, miközben Hummels és Süle lépnének ki a szélre adott esetben (amit egyébként is megtesznek, ha a szélsővédőink fennragadnak). Középen így is maradna egy védő (Boateng? Martinez?), a középpályán pedig nem feltétlenül kell vkp-nak is lennie. Thiago-Tolisso-James, vagy 3-4-1-2 esetén Thiago-Tolisso-Müller például.

Pussybuvarral maximálisan egyetértek abban, hogy a jövő a kétcsatáros játék felé fog mozdulni, megtámogatva a felfutó szélső középpályásokkal. Talán még az irányító poszt is visszajön a kalapba, ami a kétezres évek közepén kiveszett a fociból.
misafeco

HozzászólásSzerző: akos89 » 2018.06.01. 19:01

Ha lesznek távozók, akkor azért tényleg illene kimaxolni az átigazolási díjakat.
Most nem kezdem el sorolni, hogy ki mennyiért ment el az elmúlt években, meg mindig milyen indokokkal nyomtuk le a saját játékosaink árát mert csak felkúrnám az agyam.
Teljesen megváltozott a piac. Elég megnézni a játékosok piaci értékeit, aminek kb. a kétszerese szokott lenni az átigazolási díj.
Lewandowski eladásával 100 fölött már jól járunk, Thiago 80 körül mehet.
Elvágyódó játékosokkal meg "idehúz a szívem, ez az otthonom latin loverekkel" nem leszünk előrébb.
akos89

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.01. 19:47

Érdekes dolgok terjengenek, az tuti. Egyes oldalak azt is lehozták, hogy Thiago-t már 50 millióért boldogan elengednénk. Hát, azért na. Ha egy Coutinho 120 volt, khm. Thiago minimum 200 akkor! :D Tőle én csak ennyiért válnék meg, vagy ha esetleg egy Sanét még dobna kisebb összeg mellé a City...

Lewa és Vidal esete más, ők már idősebbek, de minimum 70 milla mindkettő. Vidal már pótolva van Goretzka révén, Lewa helyére meg Werner kell!

Felröppent Ricardo Rodriguez neve, amit én nagyon jónak találok. Bemutatni nem kell, Bernatnál sokkal jobb lenne, az tuti! Valamint Fekir neve is felmerült, amennyiben jobb szélre igazolnánk azt mondom, án legyen, lehet beválna. (Nekem sokszor darabosnak tűnik ez a srác...)
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.01. 22:50

Na, s közben TM en felkerült Werner! Eléggé megugrottak a százalékok mellette! Nagyon boldog leszek, ha őt elhozzuk!

Hasonló a helyzet Pavarddal! Nála is megugrottak a számok. Nyilatkozta, hogy a BL ben szeretne játszani.
Ennek a két igazolásnak nagyon örülnék!
procee

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.06.02. 00:07

procee írta:Na, s közben TM en felkerült Werner! Eléggé megugrottak a százalékok mellette! Nagyon boldog leszek, ha őt elhozzuk!

Hasonló a helyzet Pavarddal! Nála is megugrottak a számok. Nyilatkozta, hogy a BL ben szeretne játszani.
Ennek a két igazolásnak nagyon örülnék!

Lewa, illetve Boa távozásával ez a két játékos jó pótlást jelentene. Kívancsi leszek mi lesz a vége ennek a hercehurcának.

Thiago-t én is csak abban az esetben engedném, ha komoly árat tesznek le érte. Már nem azért, de egy 80-at adjanak érte legalább. Egy Barcával ilyen szempontból nem nagyon kéne jófejkedni, fizessenek érte sokat... ha ő kell nekik, úgyis leperkálnak annyit.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.06.02. 09:05

A jelenlegi piacon Lewa minimum 100-130, elég csak Balehez viszonyítani. Thiago meg a 90-100-as kategória. De Bruyne is 75-ért váltott klubbot pedig még közel sem volt ezen a szinten vagy elég megnézni Asensioért milyen ajánlatok röpködnek. Boateng is simán a 80 milliós kategória. Vidal az egyetlen aki 40-50 nél többet már nem kapunk. Ezeknél kevesebbért nehogy már erősítsük a vetélytársakat. Aztán jöhet Pavard (40), Thauvin (60) (Fekir) meg Werner (70). Thiagót azért tartsuk meg.
szabi90

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.06.02. 14:03

Thiago ha jól tudom Vb, Eb, Bl győztes, többszörös ilyen-olyan bajnok, úgyhogy ha Mbappe, Van Dijk, meg társaiért, tehát számomra 0, de legfeljebb átlagos kategóriajú játékosokért röpködnek a 100 közeli összegek akkor nehogy már ár alatt vigyék el. Szerintem 80 ideális, nehezen a 75-t is megemésztem. Konkurenciát pedig nem szokás úgy erősíteni, hogy az eladó fél jár rosszabbul.

Lewa-Thiago duó eladása esetén min. 175-el számolok. Boatengnálam egy 30M, Vidalért meg 50 is elkérhető. Úgyhogy, bevételti oldalon szabi90 által leirtakkal nagyjából egyetértek.
Bayern90

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.06.03. 11:17

Őszintén, idén először úgy igazából nem ihlet meg az átigazolásosdi. Coman, Gnabry, Goretzka már eleve igéretes egy trió. Sőt ha Werner is jönne...
Igazából idén úgy vagyok vele, hogy komolyabb vérfrissítésre van szükség a továbblépéshez, persze nem radikálisra. A középpályánk eleve túlzsúfolt, bárki is távozna nem fogunk gyengülni.
Inkább jobban izgat majd a taktika, a játékrendszer, a koncepció Kováccsal. Rövidre fogva, ahhoz hogy tényleges sikeres új lendület legyen, az új edző önmagában kevés lesz.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.03. 12:09

Werner: „Um Weltklasse zu werden, muss man in den ganz großen Teams spielen“

Persze azért utána hozzátette, hogy még fiatal és Leipziggal van szerződése, de azért, nem hiszem, hogy véletlenül mondta azt, amit. Én tényleg úgy gondolom, hogy ha bekopognánk érte, mindkét klub jól járna, s ő is boldogan jönne! Lewa pedig boldogan mehetne.

Pavardnak is volt hasonló nyilatkozata nem rég. Néztem a játékát az olaszok ellen, jobb hátvédként is remekelt a srác, már csak ezért is megérné érte is becsengetni, hogy adott esetben ne Rafinha legyen csak opció oda, s mivel középen is nagyon jó, azért azt hiszem kapna lehetőséget.
Mindkét játékos nagyon nagy lépés lenne a jövőre nézve, hajrá vezetőség!

(Egyébként, ha Thiago is tényleg menni akar/nem tervezünk vele stb... (Én nagyon örülnék, ha maradna...) abban az esetben a Barcának van egy Dembele-je, aki ott kegyvesztett lett. Így teljesen meg is lennénk, s azért a Coman-Werner-Dembele támadó sor elég villám 3-as lenne, Gnabryval kiegészülve villám 4 es. S még megfűszerezve kis Robberyvel és Müllerrel, hmm...)
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb