Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 12:54

mpali írta:"INFO:
Griezmann nem nemakart, hanem nemtudott elszerződni madridból az eligazolásitilalom miatt, amit az UEFA rótt ki rájuk !
"

Ilyen hülyeséget még nem hallottam: "Eligazolási tilalom" !!

Az Atletic nem igazolhatott, de tőle eligazolhatott volna bárki. Ennek ellenére maradt Grizman!!

Pontosítva igazolni is igazolhat bárkit, csak nem regisztrálhat új játékost.
Így nincs igazán értelme igazolni,mert nem játszhat. És ki az a hülye aki oda igazol ahol nem játszhat? (válasz : volt ilyen. Diego Costa aki csak edzett és nem játszott fél évig)

A vége ugyan az, nem jogászkodni akartam, csak a Griezmann sztorira reagáltam, miért van még ott !!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 13:04

mpali írta:A sajtó most felkapott egy érdekes hírt:

Ne(y)már féltékeny Mbappéra és mega csere van a láthatáron (Coutinho <-> Mbappe).

Szerintem ez Coutinhon is múlik, és ha nyáron megy Griezmann is hozzájuk, elég jó az esélye, hogy kupákat nyerjen, egy komolyabb bajnokságban, mint a francia !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.03.04. 13:14

jani23 írta:
Griezmann nem nemakart, hanem nemtudott elszerződni madridból az eligazolásitilalom miatt, amit az UEFA rótt ki rájuk !
"

Az Atletic nem igazolhatott, de tőle eligazolhatott volna bárki. Ennek ellenére maradt Grizman!!

A hülyeséget azt te írod.
De megpróbálom lassan, és érthetően.
Az UEFA igazolási tilalommal súlytotta az Atletico Madridot.
Mivel nem igazolhattak, nem engedtek el egyetlen élőszerződéssel rendelkező játékost sem.
Magyarul megtiltották az eligazolást !
Nyilván az eligazolást a klub tiltotta meg, az UEFA szankciója után !
Az előző írásomban összevontam az Atleti és az UEFA szankcióit, nyilván aki ismeri a sztorit, annak világos volt.
De tőled elnézést kérek, hogy nem tudtam, hogy nem tudod !!!!

Ez a magyarázkodás kicsit szánalmasra sikerült.
A klub megtiltotta...... Ha ha.
Ha kifizetik a kivásárlási árat.., és a játékos menni akar.. Akkor a klub nem tehet semmit.

Max meggyőzték hogy maradjon (A hírek is arról szóltak anno)
mpali

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 14:20

mpali írta:
jani23 írta:
"

A hülyeséget azt te írod.
De megpróbálom lassan, és érthetően.
Az UEFA igazolási tilalommal súlytotta az Atletico Madridot.
Mivel nem igazolhattak, nem engedtek el egyetlen élőszerződéssel rendelkező játékost sem.
Magyarul megtiltották az eligazolást !
Nyilván az eligazolást a klub tiltotta meg, az UEFA szankciója után !
Az előző írásomban összevontam az Atleti és az UEFA szankcióit, nyilván aki ismeri a sztorit, annak világos volt.
De tőled elnézést kérek, hogy nem tudtam, hogy nem tudod !!!!

Ez a magyarázkodás kicsit szánalmasra sikerült.
A klub megtiltotta...... Ha ha.
Ha kifizetik a kivásárlási árat.., és a játékos menni akar.. Akkor a klub nem tehet semmit.

Max meggyőzték hogy maradjon (A hírek is arról szóltak anno)

Kedves mpali !
Két fél megegyező akaratát, írásban foglalva, leírva, hívják szerződésnek, amiben a szerződés kezdetét, és végét, dátummal rögzítve, meg is határozzák, majd aláírásukkal hitelesítik.

A Griezmann sztoriban, vagy más labdarúgóval kapcsolatban, ha a játékos menne, és van is klub aki kifizetné a vételárat, de a játékos még futó, érvényes nem lejárt sterződéssel rendelkezik, klubja nem köteles elengedni, a szerződés lejárta előtt, és ezzel semmilyen törvényt nem sért meg.

Ha egy játékos kivásárlási árral rendelkezik, és átigazolási időszak van, az összeget akár maga befizetve is, kivásárolhatja magát a szerződéséből !
Mivel nem vagyok jogász, és játékosügynök, nemtudom, hogy mi van akkor, ha valakinek kivásárlási ára van, de egy stankció súlytja a klubbját.
Ilyenkor érvényes a kivásárlási ár, vagy nem ?
Benne van-e erre vonatkozó szabályok a szerződésben ???

Remélem nem voltam szánalmas, és nevetséges, és fel tudtam nőni hozzád !!!!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.03.04. 14:24

Csakhogy kedves barátom a spanyol viszonyok eltérnek Európa más országaiétól.
Tudniilik le van szabályozva a transzferperiódus minden mozzanata.A játékost saját akarata ellenére nem lehet egy klubnál sem tartani.Ha egy érdeklődő a szerződésében rögzített kivasarlasi árat kifizeti és emellett a focista menni akar,akkor a klub nem tehet mást mint jó képet vág a dologhoz.Itt valószínűleg egyedül Griezmannon múlt, hogy nem kötött ki a Man.U.-ban.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.04. 15:33

Nyugalom Urak, eddig teljesen jó kis vita ment, ne menjünk át egymás támadásába.
Griezmann tudtommal is csak azért maradt, mert az Atleti nem tudta volna pótolni. Ennyire nem akart ki..szni velük.
Minden bizonnyal nyáron le fog lépni.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 15:38

sandorbayern írta:Csakhogy kedves barátom a spanyol viszonyok eltérnek Európa más országaiétól.
Tudniilik le van szabályozva a transzferperiódus minden mozzanata.A játékost saját akarata ellenére nem lehet egy klubnál sem tartani.Ha egy érdeklődő a szerződésében rögzített kivasarlasi árat kifizeti és emellett a focista menni akar,akkor a klub nem tehet mást mint jó képet vág a dologhoz.Itt valószínűleg egyedül Griezmannon múlt, hogy nem kötött ki a Man.U.-ban.

Ha nekem szól, akkor nem értem.
Ugyan ezt írtam, amit te.
Egy játékosnak ha kivásárlási ára van, és ha bárki kifizeti ÁTIGAZOLÁSI IDŐSZAKBAN, akkor mehet, ez az EGÉSZ VILÁGON így van, nem csak spanyolban.
Amire kitértem, hogy különleges esetekkor, szankcióknál, milyen hatályok lépnek érvénybe.

Griezmannál vagy egy ilyen lehetett, vagy felmérte, a United Mourinho féle stílust, ami valjuk be Pogbának sem jön be.
Vagy a Barcával nem jutattak zöldágra még.
Ha minden rendben lenne a franciánál, akár a télen is mehetett volna bárhová, lásd Coutinho a Poolból a Barcába.
A BL már ugrott úgy is neki !!!!!
De mint írtam, lehetnek a szerződésben is olyan pontok amik különleges esetekben szankcionálnak !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 15:48

mia san mia írta:Nyugalom Urak, eddig teljesen jó kis vita ment, ne menjünk át egymás támadásába.
Griezmann tudtommal is csak azért maradt, mert az Atleti nem tudta volna pótolni. Ennyire nem akart ki..szni velük.
Minden bizonnyal nyáron le fog lépni.

Teljesen igazad van.
A vélemény nyílvánítás egy szabad jog.

A szánalmas, nevetséges, hülyeség, szavakat nem szoktam használni, de nekem ilyeneket írnak.
Én a kedves szó használatát preferáltam.

AMI FONTOS !
MI MINDANNYIAN A BAYERN NAGYCSALÁD TAGJAI VAGYUNK, NEM MÁS KLUBBOKBÓL VAGYUNK ITT.
EZÉRT TISZTELET JÁR MINDENKINEK KORTÓL, NEMTŐL, RANGTÓL, FÜGGETLENÜL !!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.03.04. 16:03

Nem egészen van mindenhol így, ugyanis a spanyoloknál kötelezi a klubokat a szabály: ha a játékos menne és a kivásárlási árral jönne az új klub,akkor el kell(!) engedni a focistát. Másutt ezt külön szerződéssel rögzítik, ennek hiányában a régi klub beinthet amíg a szerződés ideje szól.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.03.04. 17:15

"Két fél megegyező akaratát, írásban foglalva, leírva, hívják szerződésnek, amiben a szerződés kezdetét, és végét, dátummal rögzítve, meg is határozzák, majd aláírásukkal hitelesítik."

Ez a lényeg!!

Mindenesetre nem a lassan írással és a kiabálással lesz valami igaz. Sőt a hülyeség azokkal is hülyeség marad.

Nincs semmilyen tiltás. Szerződés van.

És mint korábban írtam a szerződéskötés nincs megtiltva a Madridnak sem. Azt igazolnak akit akarnak, annak a játékjogát veszik meg akivel meg tudnak egyezni. csak nem regisztrálhatják és nem kap játékengedélyt.

Grizmant ki is vásárolták volna a szerződéséből - a hírek szerint - csak méltányosságból maradt. így is alig maradt játékosuk.

Innentől kezdve minek neveznéd az "eligazolási tilalmat" ha nem egy oltári nagy hülyeségnek?
És utána tetézed azzal hogy a klubja tiltja meg.

A klubja csak a szerződés szerint járhat el, ugyanúgy mint a játékos. (nincs tilalom, szerződés van)
mpali

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb