Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.03.04. 17:34

Már mindent leírtam.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.03.04. 18:47

Griezmann nem szélső, nem rá van szükségünk, benne akkor lehetne gondolkodni ha eladjuk Lewandowskit, mert Griezmann ott jó vagy a csatár mögött az meg ugye nálunk Müller ha éppen van ilyen poszt. A szélre más kell Bailey,Bale jó irány lehet. Malcomban én akkora fantáziát nem látok, nagyon Costára emlékeztet.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.03.04. 19:20

Márpedig rámegyünk Malcomra. Hátha lesz belőle egy újabb Sanches, az is egy sikersztori.
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.04. 19:47

Bailey kellene szerintem. Utána pedig Werner lenne a cél nekem.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.03.04. 20:05

mia san mia írta:Bailey kellene szerintem. Utána pedig Werner lenne a cél nekem.

Vélhetően Werner fog még nálunk játszani, de a jelenlegi taktikába nem illik bele. Kiderül mit hoz majd a nyári edzőváltás és akkor kiderül. Én azért jobban örülnék neki akkor amikor már hozott egy 20-25 gólos szezont még a Lipcsében és akkor mikor már Lewandowski hatalma kicsit lejjebb cseng itt nálunk
szabi90

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.03.04. 20:54

jani23 írta:
INFO:
Müller, Hummels, müncheni születésűek, saját nevelések, tehát náluk, a pénz, és a család, döntött.
Griezmann nem nemakart, hanem nemtudott elszerződni madridból az eligazolásitilalom miatt, amit az UEFA rótt ki rájuk !

Elég vicces vagy.

egyrészt azt mondod, hogy csak a pénz számít, aztán Hummels/Müller esetében pont te magad sorolsz olyan érveket, hogy mik lehetnek még fontosak. De ez egyénenként rohadtul eltérő lehet. Sané pl. azt nyilatkozta, hogy ő azért az MC-t választotta, mert kifejezetten Pep-el akart együtt dolgozni...Dembele azért Dortmundba ment és nem hozzánk, mert azt gondolta, hogy nálunk nem lenne elég játéklehetősége...egyéntől függően rendlívül sokfélék lehetnek ezek az okok, kezdve onnan, hogy mi volt a gyerek álma stb...

A griezman történetet meg már elmondták itt páran...Griezman maga nyilatkozta, hogy azért nem megy el nyáron, mert a Tico nem tudott volna helyette igazolni. De őt is biztosan csak a pénz érdeklni...gondolom a MU, Chelsea, nem fizetett volna neki annyit, mint a Barca...

jani23 írta:A PSG egy tétnélküli meccset játszott Münchenben, csak nekünk volt fontos a presztis miatt, a csoportot megnyerték ha jól hallottam ! :)
Madridban vezettek, de elbaszták, ilyet mi is átéltünk már.
Tolisso góljai a tétnélkül focizó PSG ellen, számomra nem olyan mérvadó, pláne, ha azt nézzük, hogy a Bayern München legdrágább igazolása, aki a Hertha ellen sem tudott a kezdőbe beférni, és a becserélése, sem hozott pluszt.

amikor 400 milliót költesz egy szezonban akkor egy európai TOP klub elleni meccsnek a téttől függetlenül presztízs értéke van..ráadásul mi álltunk ki egy kvázi B csapattal, a PSG a legerősebb kezdőjével jött, és a félidei 2-0 után akár még az is benne lehetett volna, hogy nem ők lesznek a csoportelsők...ellenben amikor egy fejben totál szétesett, edzőbuktatói hangulatban lévő csapattal kikaptunk Párizsban, akkor te kiabáltál itt a fórumon a legjobban, hogy itt van a béna átigazolás eredménye....
De gondolom a Madrid ellen sem volt tétje a dolognak...

Azért imádom Tolisso befikázást, de kérdésem: ha 100 millióért elhozzuk az agyonsztárolt Verratit a PSG-ből, akkor elégedett lettél volna az átigazolásokkal, mert végre mertünk költeni? Verrati mit is csinált bármelyik Bayern elleni meccsen?
És az a legfőbb ellenérv, hogy a Hertha ellen nem volt kezdő?!..az eszem megáll...gondolom akkor Lewa és Robben sem weltkalsse mert egy Freiberurg ellen nincsenek a kezdőben...

jani23 írta:Lewa a világ legjobb centere most, technikás, jó lövi a szabikat, tiziket, jól érlezik, helyezkedik, gondolom akkor az ő statisztikáit is vezeted mint a többi játékosét akiket felsoroltál.
Miért is nem férne be a Realba ????
Nyáron lesz 30. És ? A Real megoldja 3 év múlva a gondjait csatárposzton.

Lewa-ról nem azt mondtam, hogy ne férne be a Reálba...hanem azt, hogy meglepődnék ha ő lenne a kivánságlista élén...Kane és Neymar fiatalabbak és sokkal nagyobb a marketing értékük, márpedig a Real sztárigazolásainál ezek is fontosak...Neymar ráadásul szélen is tud játszani nemcsak centert, ami nem hátrány amíg ott van CR is...

jani23 írta:Kérdés !
Miért nem vettük meg Sanét 30 millióért a Schalkétól mint a City ???
Mert álítólag Peppel akart dolgozni.
Megegyeztünk De Bruynével a fizuban, csak a Bayern 50 milliót kínált a Wolfinak a City 72 adott.
22 millión ment el az üzlet !
Lehet, ha Sanét, De Bruynét megvesszük, még Pep is hosszabbított volna !!!!
Olyanokról írok akik a bundesben is bizonyítottak, és tudjuk, hogy most mire képesek Angliában.

Sané:
1) a city 50 millióért vette
2) mert ő kifejezetten Pep-el akart dolgozni
3) miért csak azokon a játékosokon pörögsz akiket nem hoztunk el? Ezt is jó párszor leírtam már: Sané-nek az idei első kiemelkedő éve, egészen eddig rosszabbak voltak a Mutatói mint Coman-é...Coman fejlődése sajnos megakadt Pep utolsó tavasza és ancelotti alatt, de Jupp alatt nagyon szépen teljesít és hosszú távon simán lehet ő is Sané szint...ellenben az érte adott 20+15 milliót sokallod...

Nem tudom DeBruyne-n mit pörögsz ennyit...nálunk az a poszt mindig is telített volt, pl. volt ott egy Thiago-nk...50-et megért volna De Bruyne 75-öt meg ezek szerint nem. ettől független lehet az nem volt jó döntés, de mutass már egy klubot ahol csak jó átigalozási döntéseket hoznak...ráadásul most meg itt van James aki hasonló szerepkörben hasonló képességű játékos és őt elhoztuk 42-ért...

jani23 írta:Észrevétel.
Coman nem egy szint Sanéval.
Thiago nem egy szint De Bruynéval, ráadásul többet van a rehabon mint a pályán.
Goretzka még nem játszott a Bayern, remélem nem egy Götze kariert fut be.
James nem a Bayerm játékosa, kölcsönbe van, az ő ideszerződése még nemtörtént meg, és ha visszavágyna Madridba egy edzőváltás után, megteheti !

Azzal meg nehezen tudok mit kezdeni ha te csak úgy kijelented a játékosainkról akiket leigazoltunk, hogy márpedig ők nem egy szint azokkal akiket nem igazoltunk le...
James-re meg vételi opciónk van, vagyis csak tőlünk függ, hogy elhozzuk-e vagy sem...

jani23 írta:Én a vezetőkön nem látom a nagyigazolásokat sem, a szupermegfigyelők álltal favorizált szupertehetségeket sem, és az utánpótlásból feljövő bajortehetségeket sem !
Pedig nélkülük nehéz lesz !!!!

Aztán szerinted ki is a szupertehetség? Az éppen felkapott sztárocska?
Mert nyilvánvalóen Coman/Gnabry/Kimmich/Süle/Goretzka számodra nem az, annak ellenére, hogy piszkosul fiatalok és ennek ellére már mindegyikük többszörös francia/német válogatott..
de csak úgy mondom: Coman idei statja 120 perc/kanadai pont...csak úgy elárulom, hogy Alexisnek ugyan tavaly volt egy kiugróan jó éve, de azelőtt ennél rosszabb stat-okat produkált, és az idie éve ismét a korábbiakra hajaz semmint a tavalyira
speziale

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.04. 21:05

szabi90 írta:
mia san mia írta:Bailey kellene szerintem. Utána pedig Werner lenne a cél nekem.

Vélhetően Werner fog még nálunk játszani, de a jelenlegi taktikába nem illik bele. Kiderül mit hoz majd a nyári edzőváltás és akkor kiderül. Én azért jobban örülnék neki akkor amikor már hozott egy 20-25 gólos szezont még a Lipcsében és akkor mikor már Lewandowski hatalma kicsit lejjebb cseng itt nálunk

Természetesen Werner Lewa utód lenne nálam is.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.06. 02:27

Ha Chelsea lemarad a BL-ről, akkor arrafelé is lehetne kopogtatni.
Hazardnak vagy Williannak tudnék örülni. De inkább előbbinek.
mia san mia

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.03.06. 23:44

Néztem a PSG- Madrid meccset, asszem Hajdú B kommentált és állítólag egy spanyol lap szavazást indított kell e Bale a Madridba. 75% az olvasóknak nemmel szavazott. Ő esélyes lenne ide?
Atesz12

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.03.07. 01:04

Bale rettentő sérülékeny, plusz ellenünk az ellenfelek 95%-a beáll védekezni, Bale akkor jó ha van területe. Szűk területen halott az ember.
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb