Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.06.13. 15:40

Kíváncsi leszek, kik lesznek a távozók
Vannak e újabb hírek a német oldalakon?
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.06.13. 21:28

FERWIN írta:Kíváncsi leszek, kik lesznek a távozók

Erre mindenki kíváncsi.

Lewát nem akarjak eladni. Semmi esetre sem.

Thiago, és Boateng esetében még konkrét ajánlat nem érkezett, de megfontolják megfelelő összeg ellenében.

Semmi konkrétum, csak az, hogy a lengyelhez ragaszkodnak mindenáron...
Wolf

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2018.06.14. 09:01

FERWIN írta:Kíváncsi leszek, kik lesznek a távozók

KHR interjúból lehet sejteni 1-2 dolgot https://www.bavarianfootballworks.com/2018/6/13/17458522/rummenigge-bayern-munich-sell-transfer-jerome-boateng-lewandowski-thiago-alcantara-vogt-hopfner
Steve75

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.06.14. 10:09

Boateng miatt valamiért nem tudok kétségbe esni. Kiakarja még próbálni küldönöm magát egy tetemes összegért hadmenjen. Egy PSG, vagy MU szerintem 80-90 körül is kifizet érte, elég csak megnézni Van Dijk Példáját.

Egy fiatalabb még éhes csak a futballra koncentráló játékossal többre megyünk, kb az érte kapott pénz feléből meglenne Pavard.

Martial, pedig úgy tűnik jelezte a MU-nak hogy menne. Ő a VB-re se utazik, friss lenne jövőre.

A VB sok játékos árát megfogja sokszorozni. Pl ha Rebic úgy játszik majd mint ellenük, hamar elviszik.
szabi90

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.14. 12:03

Boatenget én nagyon csípem, azonban ha valóban új kalandok után kutatna, megérteném. Nem roppannánk bele, hisz itt van Süle, s belső védő poszton jócskán van fiatal választék, (Kehrer, Rüdiger, De Ligt, Pavard).

Thiago játékát is nagyon szeretem, azonban neki lehet tényleg egy Barca kellene, hogy kihozza magából a maximumot. Már ha képes erre. Sokszor még mindig idegen testként hat, a tudása azonban tény, hogy páratlan. Középen elég sokan vagyunk, az ő távozása sem rengetné meg a csapatot, főleg, hogy azért erre a posztra is vannak fiatalok, akiket megszerezhetünk (Harit, Havertz, Amiri, csak hogy párat említsek...), s itt van James is nekünk.

Összességében, nekem az sem baj, ha nem válunk meg senkitől, mert szeretem a játékosainkat, azonban ha tényleg van aki szívesebben lenne máshol, azt elkell engedni, egy motiválatlan játékost nem sok értelme van megtartani. Lewa távozását én ezért is preferálnám többek közöttt. Megtalálnánk a megfelelő utódot, ebben biztos vagyok. (Nálam Werner lenne az) Nincsen pótolhatatlan játékos.

Az azonban biztos, hogy egy szélső még kell jobb oldalra, akár lesznek távozók, akár nem.
procee

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.06.14. 17:13

Boateng világklasszis, de lehet kiégett.

A vezetőség Lewandowski fóbiáját meg nem értem. Ingyen jött, bizonyított (kupában, és a bajnokságban), de ennyi. nemzetközi szinten 0-t produkált. Mindenképpen nyereség lenne az eladása. Timo Wernert szeretném minél előbb bajor mezben látni.
Wolf

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.06.14. 19:04

Fóbia = irracionális félelem. Biztos ezt akartad írni? :)
misafeco

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.06.14. 22:40

misafeco írta:Fóbia = irracionális félelem. Biztos ezt akartad írni? :)

***OFF
Lehet ösztönös félelem is ami valós veszélyt fed le elég a legtriviálisabbra gondolni ami a tériszony, vagy különböző állatoktól való félelem azért nem irracionális félni a magasságtól mert ha lezuhansz nem tesz jót a szervezetednek :). Fóbia leginkább rettegésre lehetne fordítani ami önkénytelen és pánikszerű. Adott kontextusba értelmezhető is lenne , de szerintem mondjuk egy indokolatlan ragaszkodás jobban bele illene.
***OFF VÉGE

Lewa,Boa,Thiago mehet. Lewa helyett minőségi pótlás (khhmmm Werner), Boa helyett mennyiségre rutinos mintsem minőségi. Thiago helyett meg minek ? Tolisso,Vidal,Thiago,Javi Martinez,Rudy,Goretzka,James,Müller,Renato Sanches is visszajön ez 9 ember 3 posztra ....... Ha választanom kellene Goretzka mellett tenném le a voksom Tolisso,Renato,Thiago-val szemben akik egyértelműen azonos poszton szerepelnek (gondolom nem is véletlen hoztuk).

Jelenleg Transfermarkt által bedobott lehetőségek közül egyértelműen Arp,Werner,Salah,Dybala,Dembele vonal ami érdekes. Salah álomszerű lenne , de legyünk őszinték soha nem adnánk ki érte annyit mint amennyibe kerülne pedig Robben helyett jó ideig klasszisunk lehetne. Dembele talán beszámítással , de az már rég rossz ha ilyen Digne szintű játékosokról szólnak a pletykák Thiagos biznisznél........ Keretünk BL alkalmas egy szélső érkezése esetén illetve a támadó harmadba érkező jelentős erősségű játékos frissitéssel.
szprajtboy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.06.20. 12:22

Közben Rudyért állítólag 20 milliót fizetne a Napoli,
Boateng iránt egyre aktívabban érdeklődik a Juve-> ezzel párhuzamban egyre aktívabban érdeklődünk De Ligt iránt,
s mivel a Barca lemaradt Griezmannról, az újonnan kinevezett sportigazgató, nevezetesen Abidal elsődleges nagy feladata Thiago leigazolása lesz elvileg.
procee

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.06.20. 12:36

Boa meg egy kis zsozsó Dybaláért cserébe... hm nem is lenne rossz :)
Véder Nagyúr

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb