Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2018.08.09. 09:43

Trafómárkton meg több oldalon lehozták, hogy elfogadjuk a PSG 50 milka körüli ajánlatát Boatengért. De ami a legdurvábban hangzik, nem akarunk igazolni helyette senkit. Marad Hummels, Süle, Martinez, Mai ebben a sorrendben.

Nem tudom, nem értem, felfogni sem tudom.
szokedawg

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.08.09. 11:29

Szintiszta üzlet.....
Boatenget eladjuk 50.millióért, D.Costat eladttuk 45.millióért, Jamest nem vettük még meg, Goretzka ingyen jött Vidalért kaptunk 20 millkat....lehet számolni....
Pénz van dögivel de bem akarunk költeni...majd ha a BL.ből kipottyanunk a legjobn 8 közül lehet birózni....
Nem is értem....illetve igen....ha Bundest akarunk nyerni akkor elég a keret de a C.L hez kevés, ugyis tele.leszünk sértekkel, de nem baj majd MAI meg Gnabry megoldja.....
Bocsi de ebben a Gnabryibe kb Shakiri szintet látok....
Ott volt Hazard a Chelsea nem indulhat a Blbe... miértnem hozztuk el? Inkább ide hozzuk Davist...MLSböl ami kb NB1 szint.....elegem van az ilyen Ali Karimi, Usami vagy mi volt a neve félékböl.....
Jajj mikor veszik át az iranyitast Lahm féle generáció...ULI mehetne nyugdijba.....ugyis meglopta már magát.... mit akar még.....

Mondegy Aug.31ig sok van hatra, de valahogy nem hoz lázba az idei Bayern.....
csuri004

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.08.09. 11:32

Szerintem távozni fog Boa, általában ha valakit nem akarnak eladni, akkor annál kategórikusan kijelentik, hogy nem eladó. akinél ezt nem teszik meg ilyen komoly ajánlatok mellett, az valószínűleg menni is fog, max megpróbálják még azt a plusz pár milliót kisajtolni.

Én annyira nem bánom hogy megy, mert szerintem ráfér a csapatra a vérfrissítés. szükség van az olyan játékosokra akik hajtanak, küzdenek, mert még egy bajnoki cím is lázba tudja hozni őket.

Ami nem tetszik, hogy egy ilyen kaliberű játékost 50ért elengedünk, és még úgy is teszünk mintha jó üzletet kötöttünk volna. Holott a külföldi csapatok egy ilyen játékost 80-100 millióért adnának el...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.08.09. 12:25

Szerintem Boa szintű vedöt nem fogunk kapn 80 milla alatti.... Most komolyan Mai gyerek lesz helyette?
Eddig iszonyú csalaodas nekem ez az irany vonal.....
Vidal elment oké, valahogy érthető de 20 millaert? De helyette van legalább Javink vagy Goretzka, de Boatenget kivel helyettesitjük? Ha lesz sérüles a védelemben akkor?
Hihetetlen, soher banda.
csuri004

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.08.09. 13:15

Tartok tőle, hogy Martinez lesz állandó védő, egyrészt hogy pótolja, másrészt hogy a középpályán ne legyen senki elégedetlen. Szerintem nem jó megoldás. Javi vészmegoldásként hátramehet akkor is, ha Boateng marad, viszont a -1 embert megérezhetjük, ha a szezon második felében elkezdenek kidőlni a játékosaink.
misafeco

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.08.09. 13:30

Martinez,Süle és Hummels lehet az alap.Ha 3 védős lesz,akkor egy az egyben,ha 2 védős, akkor ciklikusan rotalva,Süle ugyanis utolérte a másik kettőt és ő még fejlődni is fog.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: mpali » 2018.08.09. 14:28

Nem esek kétségbe ha Boa elmegy.
Sokat lassult és úgy fut, mint aki karót nyelt.
Sajnos 2 éve már nem az igazi.
Szerintem nem véletlen Süle előtérbe kerülése. Gyorsabb, magasabb, és jobb teljesítményt tett le.

Az hogy szépen ívelget az bónusz. Bónusz meg csak akkor van ha az alapdolog le van rendesen téve. Boa ebben már kezd kikopni.

Lehet hogy egy környezetváltás rajta segít, de hosszútávon nem hiszek benn.
mpali

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.08.09. 14:33

Mondhat bárki bármit olcsón adjuk a játékosokat. Ellenben nem költünk. Tény, az más hogy ez kiknek tetszik és kinek nem.
Atesz12

HozzászólásSzerző: akos89 » 2018.08.09. 21:20

speziale írta:
akos89 írta:Pár oldalon lehozták most, hogy 25 milliót ajánlott állítólag az MU Boatengért. :DDDD

Szerintem látva a zseniális eladásainkat, ezután mindig ilyen kabaréba illő ajánlatokkal jönnek majd. És még lesz is amit elfogadunk...

Most bocsánat, de nem igazán értem ezt a "zseniális" eladásainkat.
Costa-t pl. 35-ért vettük és 40 vagy 45-ért adtuk el, úgy hogy a vége felé már alig játszott nálunk.
Vidal esetében meg azt kell megérteni, hogy egy 31 éves zenitjén túllévő és lejáró szerződésű játékosért nem fizetnek többet. Ha nem adjuk el most jövőre mihez kezdtünk volna vele?
Götze esetében meg ahogy visszaesett a teljesítménye/folyamatosan sérült volt csoda, hogy csak 15 milliót buktunk rajta
BS31 eladását meg szerintem ne vegyük ide, ott igazából a vezetőség egy "emberi gesztust" gyakorolt felé, hogy bagóért elengedte, mert Basti szerette volna még máshol is kipróbálni magát

Másrészről viszont azt is figyelembe kell venni, hogy azokat a játékosokat akiket meg akarunk tartani, akikért az igazán durva pénzeket kaszálhatnánk, azokat megtartjuk

Igen, kb. Costa az egyetlen ellenpélda ami ül...
Vagy amit még a jó üzlet kategóriába sorolok, Hojbjerg és Rode eladása.

Az meg hogy kit mennyiért vettünk meg, az eladásnál szerintem irreleváns, ugyanis az eltelt időben fel vagy lefelé változott a teljesítménye, ami hatással van az értékére. Amúgy nem is azzal van bajom, hogy valakit kevesebbért adunk el, mint amennyiért 4-5 éve vettük.
Ilyen alapon ha Boatenget pl. odaadjuk most 40 millióért, akkor mekkora üzlet, mert anno csak 13 millióért (fejből mondom, bocs ha tévedek) vettük meg a Citytől. Mi meg vegyünk már aztán Boateng szintű védőd a helyére a 2018-as árviszonyokat figyelembe véve 40 millióért.

Szerintem ami lényeges, hogy a teljesítménye (és a kora) alapján az aktuális piaci viszonyokat figyelembe véve van egy értéke a játékosnak. Emellett fontos tényező, hogy az eladó mennyit kér, mennyit akar kapni a játékosért.
Ha a Bayern nem követel meg egy adott (irreális) összeget, akkor a vevő jó hogy nem fog saját maga ellen licitálni, bedob egy nyomott árat és megveszi annyiért.
akos89

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.08.10. 00:31

Szerintem is Boa távozni fog, amit nem bánnék, ha azért nézelődnénk a piacon valaki/k után. Többen keveslik érte a 40-50 milliót, de be kell vallani, hogy ő se fiatal már és az utóbbi két évben a sérülések sem kerülték el. Ezzel együtt pedig a teljesítménye is romlott kicsit. Plusz védőkért nem fognak olyan irreális összegeket kifizetni, mint támadóékért.
Ha 45 körül sikerül megállapodni, szerintem az nekünk sem annyira rossz üzlet. Ha 4 védős játékkal tervezünk, akkor a Hummels-Süle alapduo meg fogja állni a helyét, ezt kiegészhetjük még Javival szükség esetén, illetve kisebb meccseken bedobhatjuk Mai-t is a vízbe. 3 védős rendszerhez viszont védőt kell igazolni, de ez Boa árából + amit felhalmoztunk eddig simán meg kell, hogy legyen.
Thommeyy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb