Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.08.10. 01:34

Szerintem, ha Thiago, Lewa páros is megy mondjuk a ketten együtt egy zsák szotyiért meg James vissza a kölcsönből ingyen, de az jövőre marad. Akkor már sikerült teljesen leépíteni a csapatot... és még pénzt sem kaptunk értük, kapni is jó, de adni még jobb olykor nemde!? :)

No, de félre a "viccel"!
Amikor semmi teljesítményt még nem mutató emberekért, védőkért IS akár töménytelen mennyiségű pénzt adnak csapatok, akkor mi az egyik legjobbunkat apróért oda adnánk egy olajmágnásnak?

Gondolkozzatok már! Itt már megint az elv is sérül ISMÉT az ellenfél megerősítésével. Van ám ilyen olvasta is a dolognak.

Vidalban nem az az egy év a lényeg, ami benne volt (lehet van benne még 2-3 is), hanem vele akár idén BL-t nyerhettünk volna, mert mondjuk sorsdöntő pillanatban gólt fejel, vagy szerel egy fontos meccsen.

Tehát a 18 milliónk lófaszt sem ér, talán durván fogalmazva a Bl-ben egy plusz meccs sokkal, sokkal több hozamot hoz, egy Vidal szintű játékos miatt pl. (ETTŐL MÉG HÁNYOK AZ Ő NYILATKOZATÁTÓL IS, és remélem visszavágunk neki, jó lett volna Kroosnak is... habár ha a bíró... igen tudom az nem baj... mindegy talán csúcsra juthatnánk, de ahhoz KÉNE MÉG igazolni, és a jókat nem elengedni! Azért a nyilatkozatok is egy reakciók is lehetnek valamire... még, ha nekem rosszul is esik. Sok tényező van, nyilván nem fogom védeni Vidalt ebben a kérdésben, de az összképhez hozzá tartozik.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.08.10. 07:08

Azért ez már csak spekuláció... főleg, hogy Vidal a sorsdöntő pillanatban amikor BL döntőbe juttathatta volna a csapatot, csődöt mondott. Szóval nem hiszem hogy pont ő lenne a sorsdöntő különbség. Lehetséges, nem azt mondom hogy nem. de te úgy beszélsz, mintha elfelejtetted volna Vidal kihagyott büntetőjét és a kiállítását...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.08.10. 07:53

Vidal kapcsán:
Persze, ha meg pont rajta menne el egy nagy siker, akkor meg ingyen is jó lett volna, csak szabaduljunk tőle. Tekintve, hogy legtöbbször eleve egy fél sárgával lépett pályára, amiből hamar félig narancs lett, ill. a bírók is utaztak rá, inkább ez valószínű forgatókönyv.
Már részletesebben kifejtettem a véleményem, nem gondolnám, hogy akkora baj lenne a távozása, illetve az ő esetében a kapott pénzt sem érzem feltétlenül aránytalannak.

Boa kapcsán:
Szintén leírtam már korábban, szerintem bődületes hiba lenne elengedni. Az persze más kérdés, ha ő is menni akar, bár szerintem meg lehetne győzni. De ha nagyon távozni akar, akkor nincs mit tenni, akkor jó választás lehet a PSG.
Egyszer már visszadobtuk őket, hogy keveset ajánlanak, nekik a pénz nem számít, adnak többet is. Pl. egy MU Mina-ra nem fizetett 30-at, így inkább ment az Evertonba, de Maguire kapcsán sem tudtak megegyezni.
Másrészt a PSG egy összevásárolt csapat, amely eddig nem tud eredményt felmutatni. Sokkal kevésbé tartok tőlük, mint más csapatoktól, ráadásul a belsővédő nem hiányposzt náluk. Ilyen téren egy adott meccsre nem lesznek erősebbek Boával, mert Thiago Silva vagy Marquinhos helyett fog játszani, de Kimpembe is nagy tehetség.
Az ár már más kérdés, az a baj, hogy Boa se túl fiatal és nincs is jó formában, a VB-je is fos volt. Az igaz, hogy nem kéne bagóért elengedni, és az értékét tekintve gyakorlatilag 50 milla alatt erről lenne szó. Viszont ha ő maga menni akar, akkor nem tudom mennyi értelme van erőszakkal itt tartani. Ha nem hajt rendesen, pillanatok alatt a töredékére esik vissza az értéke, mi meg adhatjuk neki a fizut a semmire.
Bár ennél talán korrektebb figura. A lényeg, hogy jó lenne meggyőzni a maradásról. Ha pedig megy, minőségi pótlást kell hozni a helyére. Ami persze nem lenne egyszerű, főleg, hogy Angliából már gyakorlatilag lehetetlen klasszist mozdítani. Amúgy akár egy cserebiznisz is szóba jöhetne a PSG-vel.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.08.10. 09:25

és kit hoznánk el a PSG-ből? csak kérlek ne mondd hogy Draxlert...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.08.10. 10:12

Véder Nagyúr írta:és kit hoznánk el a PSG-ből? csak kérlek ne mondd hogy Draxlert...

Akár őt is, messze nem olyan sz@r, mint egyesek látják, több poszton is bevethető és még fejlődőképes, ráadásul hiányposztra jönne.

De alapvetően nem rá, hanem egy belsővédőre gondoltam. Ha Boa megy, akkor kell embert hozni, nincs mese. Márpedig angol klubok már nem igazolhatnak, szóval nem fognak klasszist eladni. Barca, Real és AtMa esélytelen.
Szóval vagy szétnézünk BuLin belül, vagy pedig azt mondjuk a PSG-nek, hogy adjanak Boaért valakit posztra. T. Silva már idős, Marquinhos és Kimpembe viszont jók is lehetnek. Utóbbi bár még inkább csak fiatal tehetség, de azon a szinten tuti van, mint Pavard.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.08.10. 11:27

A világ vicce, hogy Martialt nem igazoltuk még le. Hülyék. :roll:
argo001

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.08.10. 12:03

Angliába nem lehet már igazolni, Angliából viszont augusztus 31-ig igen, reménykedjünk....
Atesz12

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.08.10. 12:55

Akkor inkabb Hazardot....Martial nálam ugyanugy zsakba macska mimt Gnabry, aki szinten nagy igazolás is lehetne....
Vagy akkot hozzuk el Brandtet a Levelből, esetleg Pulisicet.....
Értem én a vezetőseget hogy itz vannak a fiatalok, legfeljebba télen igazolunk ha nem válnak be az összel de hát azért na....
Állitólag Boanak a vezetökkel romlott meg a kapcsolata azért menne...
csuri004

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.08.10. 15:47

Ha nem hozunk klasszis szélsőt szomorú leszek, ha nem hozunk egyáltalán szélsőt NAGYON szomorú leszek....és csalódott.
Atesz12

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.08.10. 16:49

még el se kezdődött az idény már sérült egyik szélsőnk mi lesz ha ne adj isten terhelés is lesz mellé :D ez a beszéd...... :D nem kellett nagy elemzőnek lenni az elmúlt évek statisztikáiból kiindulva, hogy EZ a 4 szélső matematikailag is kevés . Majd jön Davies télen és megleszünk :)

persze tudom nálam okosabb és jobban értő emberek vezetik a csapatot és tudják mit csinálnak. Elverjük a Frankfurtot vasárnap aztán mehet a suppa mannschaft. Félek itt nem lesz érkező , pedig minden jel (Ribéry reménytelen klasszis szinten tudna játszani már , de még a nagyon jó is távol áll tőle egy ideje ami durva már minőségileg is Bernat és Rafinha is jobb a támadó harmadba , értem én legenda meg sokat köszönhetünk neki , de azért kapta az ajándék évet és nem azért mert komolyan számolunk vele ellenben ha komolyan akkor ott valahol vezetőségnél valami nincs rendben) erre mutat , hogy ide kell egy minőségi szélső.

Ahogy Vidal miatt, úgy Boateng miatt se dőlnék nagyon a kardomba. Nálam jelenlegi keretből 3.-4. számú annyiért luxus itt tartani jó kis $$$$ lehetne kapni érte egy minőségi szélső kijönne belőle. És akkor nem a sufnimegoldásokkal (Müller) kellene majd operálni .

Egy Martial,Hazard évekre minőségi erősítést jelentene. De legalább ahogy látom most már nem csak szerintem van szélső poszton olyan handicap mint a huzat. Ez választja el jelenleg a csapatot a "tökéletes" kerettől. Egy minőségi támadó .
szprajtboy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb