Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.08. 00:25

Fő oldalon elmúlt 8 év transzfer összesítés pont azt mutatja nekem hogy 3x100 milliós vagy 2x150 milliós költekezés esetén Madrid környékén lennénk beruházásban a top 10 vége felé. Top 3 klub között tartott csapat 18. legtöbbet költött, ez dicséretes de HA meglepték volna azt a kicsit legalább 2x100at mondjuk 3 éve vagy 2 éve lehet más lenne most a helyzet, nem tudjuk persze de...
Atesz12

HozzászólásSzerző: Horten229 » 2018.09.09. 11:34

Nem ez a lényeg, hanem ha olykor veszünk, ne Toliszókat, Száncseszeket, hanem labdarúgót. A 100 millió sem fedi adott játékos valódi kvalitását. Valaki korábban említette Sane-t, lehet hogy kukába megy, ha így folytatja a Citynél és lehet, hogy már Löwnél is. Nem ilyenekben kell
gondolkodni, Itt van ez a Kroos gyerek, olykor van egy villanása, de gyakorlatilag csak alibifoci. Soha nem vennék ilyen kaliberűt a Bayernnek, mert messze felülárazott ! A Realnál lehet, hogy csillag, de amit legutóbb is leművelt az Afrofrance-ok ellen, rövid oldalpasszok, gyakorlatilag semmi indítás, támadás, lövés stb. ... A kihajított Rudy is jobb nála. Jó helyen van ott Madridban.
Wernert továbbra is megvenném, de legalább letenném rá a foglalót. Gyors a srác, egyérintőzésben jobb mint Coman, és bár olykor ő is sérült, de messze nem annyit, mint az emlitett szerencsétlen francia ...
Tehát továbbra is az ár-érték a lényeg. Sz@rt inkább ne vegyünk. Klopp, középszerű játékosokból, egy majdnem BL győztes csapatot csinált !

Nem kell izgulni, miénk a jövő meg ... Tolisso !
Horten229

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.09.09. 19:32

Ma is megérte feljönni a fórumra. Megtudtam, hogy Kroos csak egy gyenge alibijátékos, akinél még Rudy is jobb. Nyilván ezért játszott egész életében Stuttgart meg Hoffenheim szintű csapatokban, ezért nem tudott nálunk sem 1 évnél többet lehúzni és ezért egy Schalke-ba igazolt a Real vagy a City helyett. :lol:
A Real is véletlenül húzta be vele a BL címeket. Szerintem úgy voltak vele, hogy már túl sikeres a csapat, érdemesebb volna Kroos-t folyamatosan alapemberként játszani, hogy az ellenfeleknek is legyen esélye. Adtak egy konstans emberelőnyt. Persze, ahogy a szurkolóktól tudjuk, Benzema is ugyanilyen semmirekellő, szóval igazából az már -2 ember. Nem semmi, hogy 8 mezőnyjátékossal tudtak nyerni, még ha a bíró be is segített. :D

Amúgy Wernert én is nagyon csípem, de hogy őszinte legyek, eléggé elbizonytalanodtam vele kapcsolatban a VB-n. Mondjuk az egész csapat szánalmasan lebőgött, de neki se volt sok értelmes megmozdulása. Arról nem is beszélve, hogy pár éve vmi török stadionban kellett lecserélni, mert összefosta magát a hangos szurkolóktól...

Kloppot meg egyelőre hagyjuk. Dortmundban a végén sajna nagyon nem állt össze a dolog, aztán a PL-ben eddig még a dobogó se jött össze. A BL döntő tavaly valóban megvolt, de nem volt túl nehéz a csapat sorsolása. Annyira meg azért nem gyenge az a keret, hogy sajnálni kelljen.
Szóval ügyesen építgeti a csapatot, de eddig semmi kiugró eredményt nem ért el velük. BL döntőt az AtMa vagy a Juve is játszott 2-2-szer mostanában, nem gondolnám akkora hatalmas hőstettnek, hogy a Pool is eljutott egyszer. Szép eredmény, de Dortmundban is utána jöttek a nehézségek. Most már Liverpoolban is megjöttek a komolyabb elvárások, majd látjuk hogyan felel meg ezeknek.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.09.09. 20:03

Kloppnak egy kemény párharca volt, a Real ejtette ki az összes nagykutyát. Ha jövő tavasszal, vagy két év múlva megismétlik az ideit (a keret nem lett gyengébb, sőt), akkor látni fogjuk, hogy ott valami nagy épül. Addig ez csak egy kifutott döntő, mint a mienk van Gaallal. Nekünk is kellett pár év az igazán komoly eredményekhez, 2010 csak az előfutár volt.

Werner most nagyon radaron kívül van a nagycsapatoknak, így mindenképpen bepróbálkoznék nála. Szerintem sokkal többet tud a megfelelő játékrendszerben, mint amit pl. a vb-n mutatott. Domináns csapatban kell mellé az erőcsatár, és második csatárként, vagy szélsőként nagyon élne.

Én még mindig a 3-5-2-re átállást preferálnám, ahhoz jövőre csak egy belsővédő (Pavard) és egy 2. csatár kellene Robbery kiválása után.
misafeco

HozzászólásSzerző: procee » 2018.09.11. 10:39

Több oldalon is lehozták, hogy télen ajánlatot tervezünk tenni a Real Madrid 27 éves spanyol szélsőjéért, Lucas Vazquezért.

Vélemények?
procee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.09.11. 12:37

Örök ígéret. Nekünk jelenleg nem rá van szükségünk.
misafeco

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.09.11. 12:51

procee írta:Több oldalon is lehozták, hogy télen ajánlatot tervezünk tenni a Real Madrid 27 éves spanyol szélsőjéért, Lucas Vazquezért.

Vélemények?

Kezdjük egyre lejjebb adni repkedtek itt Dybalak,Martialok ......az a gáz ennél még Rebic is jobban csengő :D Ki lesz a következő ? Dzsudzsák ?:D még felvetés szintjén is nevetséges pláne azt nyilatkozták tűzoltásra nem kell senki, remélem inkább az olcsó számunkra ti vagytok a legnagyobb igazolás , és James aláír mint extraklasszis is jobb mint , hogy ilyennel szembeköpje magát a vezetőség.
szprajtboy

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.09.11. 15:10

Ilyen kaliberben több német vagy BuLi játékos is van a piacon, én nem kockáztatnék vele.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.09.11. 16:32

Ne röhögtessük már ki magunkat, nem vagyunk mi Arsenal.
argo001

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2018.09.12. 10:25

procee írta:Több oldalon is lehozták, hogy télen ajánlatot tervezünk tenni a Real Madrid 27 éves spanyol szélsőjéért, Lucas Vazquezért.

Vélemények?

Idénre kölcsönben bőven elfért volna. Ahogy már kifejtettük, hogy bármilyen szélső jó lett volna.
De jövőre teljesen felesleges lenne, ha elveszi a klasszis igazolás lehetőséget. Nagy igazolás kell jövőre. Ő meg olyan messze áll tőle ...

UI: Ha igazolunk egy nagy nevet előre szélre, illetve ő is jön. Robberyék meg mennek. Akkor szót sem szóltam. Bár Ulit ismerve.
szokedawg

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb