Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.18. 06:53

Még csak szeptember van de máris ily nagy nevek jönnek mint Vazquez, Son, Rabiot...
Atesz12

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.09.18. 12:35

Atesz12 írta:Még csak szeptember van de máris ily nagy nevek jönnek mint Vazquez, Son, Rabiot...

Nem lesz itt "klasszis" igazolás :) Vagy Jamesre ráhuzzák ő volt . Vagy ilyen Mandzukic féle játékosra mint anno rá is , hogy minőségi csatár. Persze itt a legnagyobb probléma az egyéni értékrendekkel van. Mit jelent , hogy klasszis/minőségi ? Mivel nincs rá egységes definíció így nem lehet rá választ sem adni. Sonnal még aránylag nem is lenne bajom ha jön még 1 szélső mondjuk Martial személyében azért egy Coman,Gnabry,Martial,Son több mint okés lenne.Ha Coman/Martial lesérülne nyugodtabb szívvel állítanám be mintsem Müllert nézegessem ott. Vazquez az egyértelműen értelmetlen és Rabiot is a felesleges kategória (bár tipikus Bayern igazolás lenne ő is ingyen) .

Dybala/Griezmann-al sem tuti előrébb lennénk. Dybala edzés munkája erős kritizálás alatt van mióta CR megjött. Griezmann már inkább csatárt játszik mint szélsőt (régebben tudom tolta) .

Én ők közül válogatnék:
Hazard egyértelmű favorit lenne.

De:
Lozano,Bernardeschi,Sané,Salah,Insigne,Martial

Hazard,Salah bal/jobb szél Lewa-val középen lenne a lehető legjobb :D

Reálisan nézve: Lozano,Sané,Martial 3-ból 2 játékos.
szprajtboy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.09.18. 13:18

Reálisan nézve én is azt mondom, egy Lozano-Sané duo beleférhetne, nekem ez álom kategória lenne, mindkét játékost nagyon szeretem!

Insigne nálam kiesik a képből, szerintem őt fizikálisan a Bundes megenné. Bernardeschi pedig túl darabos, s ingatag a formája. Vazquez nekem nem Bundesligába való... Főleg nem hozzánk.

Son és Martial pedig az a kategória akik miatt szintén nem bánkódnék, ha esetleg ők jönnének.
( Son fizikális adottságai amúgy nagyon Bundesligaspecifikusak például, itt még jobb lehetne, mint a PL-ben, azonban azért technikailag vannak határai. )

Még akik képbe jöhetnek: Pulisic, bár kicsit mintha kipukkadt volna a lufi az amerikainál, azonban Sancho igencsak szépen teljesít, bár ide még kevés lenne, Bailey, akinek a teljesítménye még mindig ingatag, Brandt esetleg, akiről még mindig nem tudom eldönteni, hogy mit tud, vagy nem, esetlegesen Thauvin, aki a francia bajnokságban amolyan Robbenként szórja a gólokat(jobb oldalról bal lábbal)), azonban pl. Fekirnek is nagyon ment, nemzetközi szinten mégsem tudta azt hozni amit elvárnának tőle, így nem tudom megítélni az ő teljesítményét sem.

Lehetőségeink vannak, meglátjuk a szeszonban hogyan teljesít Gnabry, s hogyan tér vissza Coman, s közben figyelni kell az opciókat, ki hogy teljesít, hosszú a szezon, év végére azért kialakul majd a kép szerintem.
procee

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.09.19. 22:41

Nézve ezt a benfica meccset azért ha 2 év múlva egy összeszokott és rutint szerzett fiatalokat is bíró csapat kezdő 11hez az alábbiak közül lehet még mindig válogatni:

Kapu - Neuer- Ulreich
Védelem - Kimmich- Süle - Alaba - Hummels és vagy Boa
Közép pálya - Thiago - Goretzka- Sanchez
Támadó harmad- James- Müller - Coman - Gnabry - Lewa ( O most már szerintem marad)

Tényleg 1-2 igazolás kellene csak, egy szélre,ég pados ember

Gnabry amúgy lesből lőtt gólt 5 perccel beallas után középen érkezett, szerintem ő nagyon jól olvassa a játékot
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2018.09.30. 15:44

Közben két névről cikkezik a sajtó velünk kapcsolatban. Egyikük Krzysztof Piatek. Nyáron igazolt a 23 éves Lengyel csatár a Genoa-hoz Krakovice-ból, s eddig 5 meccsen 6 gólt szerzett.

Másik név ismerősebben cseng, ő Florian Thauvin. Állítólag igen aktívan érdeklődünk iránta, mint a Robbery páros leendő utódjának egyik fele. A Marseille viszont 80 millióban határozta meg az árát.
procee

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.10.03. 11:27

mindenki megnyugodhat, idén spóroltunk, de jövőre sem fogunk venni Hazard meg Dybala szintű játékosokat. majd megint lesz 1-2 ingyen igazolás meg egy "mega" igazolás egy Thuavin személyében, akiért kipengetünk 80 milliót, aztán ő lesz a következő Costa. de a lényeg, hogy Uliék elmondhatják, hogy volt bombaigazolás, és hogy a Bayern még sosem költött ennyi pénzt egy játékosra.

A Bayern 5! éve nem nyert BL-t, mégsem látnám a játékosokon, hogy annyira motiváltak lennének. érdekes, a real 2x egymás után megnyerte a BL-t, és mégis volt motiváció, hogy harmadszor is megnyerjék zsinórban... de mi is motiválná a Bayern játékosait? játszhat mindenki kurva szarul, akkor sem igazolnak jobbat a helyükre, mert ugye ahhoz zsebbe kéne nyúlni

az edzőről meg ne is beszéljünk, nem is tudom mikor sírnék jobban, ha a vezetőség ennyire szemrebbenés nélkül hazudná a képünkbe, hogy Kovac volt az elsőszámú kiszemelt, vagy ha valóban ő lett volna az első számú...
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.10.03. 18:52

Úristen, 5 éve nem nyertünk BL-t, most aztán mi lesz... Előtte hány évig is nem nyertünk? És előtte? De nyilván annyival gyengébb lett a mezőny, hogy mostanság azért illene 4-5 évente behúzni egy BL-t, amúgy semmit nem ér egy klub. Amúgy az elmúlt 5 évben hány csapat is nyert BL-t? 2? Vááóóó. A többi sz@rt se ér.

Ja, amúgy a nagy Realnál volt motiváció, náluk már csak a bírói testület volt motiváltabb, hogy összejöjjön a tripla. Amúgy az meg logikus, hogy a Bayern igazából nem akart BL-t nyerni, a játékosok pláne nem. Mi a francnak akartak volna? Rogyásig vannak VB és BL trófeákkal. Lewa is agyonnyerte már magát, ifjú titánjaink nincsenek, akik sikerre éhesek. Látszott is a BL meccseken, amiken kiestünk, hogy semmi esélyünk nem volt, nem szomjaztuk a sikert, nem küzdöttünk. Az ellenfeleink is annyira szántak minket, hogy inkább direkt nem vertek agyon, mert nekik lett volna ciki.

A másik szerencse, hogy a Realnál hatalmas a küzdelem a kezdőbe kerülésért. Az elmúlt években is sorra vették a klasszisokat. Idén is ment Hazard, Bale, Dybala, és még ott van CR, James, micsoda névsor. A padjuk sem gyengült semmit, majd kicsattannak az erőtől. Nemcsak a bajnokságban szárnyalnak, ahogyan az elmúlt években mindig, de a BL-t is milyen magabiztosan kezdték. Nem fáztak úgy megy egy orosz középcsapat ellen, mint mi az Ajaxszal szemben.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.10.04. 07:18

Ha kitomboltad magad, akkor mostmár beveheted a gyógyszereidet
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.10.04. 07:34

Ki nem szarja le a realt, amikor nagy bajok vannak nálunk.
argo001

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.04. 10:19

Én el tudom elfogadni ha nincs az az elsöprő eredmény DE játszanak a fiatalok!!! Írtam még a Bundesliga se zavar elég a top 3 ba lenni. Viszont így hogy nem játszanak és nem kapnak percet emiatt esélyük sincs hogy meghatározóak legyenek pár éven belül, ellenben öreg Csókák fent vannak és még eredmény sincs (!!!) na ez így ultra gáz! (Goretzka ide tartozik bár most épp sérült volt de ide tartozik még Gnabry Süle abszolút akit látni szeretnék minél többet)

James esete más mert nem a fenti körbe tartozik de kifejezetten bosszant, hogy be lett etetve majd hogy aláírt le lett dobva a padra. Biztosak lehettek benne ha most szeretnék hogy írjon alá egy egyezményes kézjellel válaszolna.
Atesz12

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb