Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.10.14. 00:08

Véder Nagyúr írta:A felsorolt edzők között az a nagy különbség, hogy Klopp és Tuchel németek, Pep meg spanyol. És ez a filozófián nagyon is meglátszik. Lehet hogy Tuchel is a Guardiola féle focit favorizálja, de amolyan németes kivitelben.
Na mindegy, ezen lehet vitatkozni. Szerintem egyáltalán nem illett a csapathoz, és nem is szerettem. bár az tény hogy Anchelottinál és úgylátszik Kovacnál is jobb volt. De valahogy akkor sem tudom visszasírni.

Igen teljesen igazad van, Klopp és Tuchel német közegből jön, de pont emiatt volt szerintem rohadt nehéz dolga Pepnek. Átvenni egy csúcsra járatott keretet nehezebb, mint azt sokan gondolják. Főleg, ha az illető egy teljesen más futballkultúrából érkezik. Az nem Pep szakmai hiányossága, hogy nem illik a csapathoz az általa képviselt stílus, vagy filozófia, mert ő ezt tudja. Uliék azért hozták ide, hogy azt csinálja, amit a legjobban tud és pont ezt tette. Az tény, hogy a játékosok nagyrészétől idegen volt ez a stílus, illetve a német közeghez mérten is és valószínűleg ez is akadályozta az igazi áttörést.
Viszont a tényleges hülyeségei meg a stílusa nem vehetendő egy kalap alá. Nem azt mondom, hogy én visszasírom Pepet, ameddig nézhető a focink és korrektul eredményesek vagyunk, addig nekem mindegy ki az edző. Inkább csak azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy a vezetők akkori döntései elég rendesen kihatással vannak a jelenre és az ő kezik is rendesen benne vannak a jelenlegi helyzet kialakulásában. Nem az a baj, hogy ellatinosodott Pep alatt a keret, hanem az, hogy miután lelépett nem újították meg azt. Foltozgatni egy szinte kifutott keretet nem elég, max arra, hogy szép lassan rohadjon el.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.10.26. 21:33

Szerdán a Brugge-Monaco meccsen a helyszínen tartózkodtak megfigyelőink, akiket lenyűgözött a belga csapat 21 esztendős brazil csatárának, Wesley-nek a teljesítménye. (Aki gólt is szerzett a találkozón).

Én azt mondom, a jó felépítésű (191 cm magas, s nem éppen nyegle) fiatal brazil illene a Bayernbe, fizikai adottságai mellett brazil lévén technikailag sincsen problémája.. :)

Idén eddig 14 mérkőzésen 8 gólt szerzett és 2 gólpasszt osztott ki.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2018.10.29. 10:08

https://www.whitecapsfc.com/iframe-vide ... wO-jKwrZGM

Davies duplázott búcsúzóul, remélem nálunk is így folytatja majd! :)
procee

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.29. 21:24

Én örülök neki, remélem beválik, hoz egy kis színt,de azt azért szögezzük le hogy az MLSben a védekezés nem igen ismert mint fogalom. A csapatok védekezésének hatékonysága közelít a nullához... Ez a linkelt videóban is szembetűnő.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.10.30. 13:48

Ha nem vesszük meg James-t én tökön szúrom magam....
Atesz12

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.10.30. 13:58

lehet haragudni a vezetőkre, de szerintem nem akkora hülyék ők, mint amilyennek sokan hiszik. szerintem biztosan megveszik Jamest, ha meg nem, akkor bebizonyították, hogy tényleg hülyék.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: procee » 2018.11.01. 20:11

Újabb név a kalapban, egy belső középpályás, nevezetesen Morgan Sanson. Thiago és Tolisso kiesésével nem is csodálom, hogy erre a posztra is szeretnénk igazolni. :/

Másik hír, ami számunkra érdekes lehet: Bailey már télen távozna a Levertől, amennyiben nem kapja meg a megfelelő mennyiségű játékidőt. (A probléma ezzel az, hogyha Ribery és Robben közül az egyiket nem futtatjuk ki már télen, itt sem kapná meg valószínűleg... :/ Azonban ez is egy lehetőség, amire figyelnünk kéne!)
procee

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.11.01. 23:34

procee írta:Újabb név a kalapban, egy belső középpályás, nevezetesen Morgan Sanson. Thiago és Tolisso kiesésével nem is csodálom, hogy erre a posztra is szeretnénk igazolni. :/

Minek? Ott van Goretzka és Sanches is. Plusz Javi és James. Tök felesleges idehozni még valakit középre, hogy aztán majd senkinek ne jusson elég idő, főleg a fiataloknak.

Bailey már érdekesebb sztori, őt jó lehetne megszerezni. Azért más az, ha vki egy Bayernben nem játszik olyan sokat, mintha egy 'Kusenben. Főleg úgy, hogy azért az nyilvánvaló, hogy Robbéry itt bőven kifutóban van. Ha vkinek van egy csöpp kis esze, akkor inkább padozik fél-egy évet, hogy utána helyzetbe kerülhessen, minthogy eligazoljon máshova, ahol aztán évekre megrekedhet.
Itt majd egy Coman-Gnabry vonallal kell szembenézni, talán Müllert lehet még idevenni. Nem olyan erős névsor ez, ha azt nézzük, hogy egy Bayern szintű csapat kezdőpozíciójáról van szó. Ennyi ambíció kell legyen egy olyan tehetséges ifjú titánban, mint pl. Bailey.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: procee » 2018.11.02. 10:24

pussybuvar írta:
procee írta:Újabb név a kalapban, egy belső középpályás, nevezetesen Morgan Sanson. Thiago és Tolisso kiesésével nem is csodálom, hogy erre a posztra is szeretnénk igazolni. :/

Minek? Ott van Goretzka és Sanches is. Plusz Javi és James. Tök felesleges idehozni még valakit középre, hogy aztán majd senkinek ne jusson elég idő, főleg a fiataloknak.

Bailey már érdekesebb sztori, őt jó lehetne megszerezni. Azért más az, ha vki egy Bayernben nem játszik olyan sokat, mintha egy 'Kusenben. Főleg úgy, hogy azért az nyilvánvaló, hogy Robbéry itt bőven kifutóban van. Ha vkinek van egy csöpp kis esze, akkor inkább padozik fél-egy évet, hogy utána helyzetbe kerülhessen, minthogy eligazoljon máshova, ahol aztán évekre megrekedhet.
Itt majd egy Coman-Gnabry vonallal kell szembenézni, talán Müllert lehet még idevenni. Nem olyan erős névsor ez, ha azt nézzük, hogy egy Bayern szintű csapat kezdőpozíciójáról van szó. Ennyi ambíció kell legyen egy olyan tehetséges ifjú titánban, mint pl. Bailey.

Ugyanezen a véleményen vagyok, középen ráadásul Müller is tud játszani, azért nem ég a ház annyira, hogy egy zsákbamacska Sanson-t igazoljunk...
Bailey meg szerintem üdvözölné a Bayern megkeresését, a kérdés az, formába tudna e itt jönni, mert amit idén mutatott, az 0.... A képességei azonban vitathatatlanok! Én bepróbálkoznék!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára procee 2018.11.02. 10:26-kor.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2018.11.02. 10:26

A spanyol média új agymenése(?) pedig egy James-Dybala csere, már akár télen! :O

Én örülnék Dybala-nak, de így nem annyira... Egy James-Dybala páros lenne az igazi! :D
(Müllerért nem adják oda? :O :D)
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb