Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: bombi21 » 2018.11.02. 13:04

Sziasztok!

Én Julian Brandt-nak örülnék a legjobban,bár nem sok mindent hallani róla,a Leverbe sem fér be mindig-ez számomra érthetetlen is.
bombi21

HozzászólásSzerző: procee » 2018.11.15. 12:21

A Te kit igazolnál topicban említettem a Frankfurt remeklő hármasát, köztük Jovicot.
Hoeneß lehet elolvasta.. :D

https://www.transfermarkt.de/hoeness-bdquo-man-muss-sehen-wer-zu-gebrauchen-ist-ldquo-ndash-frankfurts-jovic-im-fokus/view/news/323543
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.11.15. 13:59

Az angol sajtó bedobta Aaron Ramsey nevét a kalapba. A walesi nem tudott megegyezni az Arsenallal a folytatásról, ezért nyáron ingyen mozdítható (a'la bombaigazolás)
Az independent szerint hosszútávú szerződést köthet Münchenben.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.11.15. 20:02

mia san mia írta:Az angol sajtó bedobta Aaron Ramsey nevét a kalapba. A walesi nem tudott megegyezni az Arsenallal a folytatásról, ezért nyáron ingyen mozdítható (a'la bombaigazolás)
Az independent szerint hosszútávú szerződést köthet Münchenben.

Lejáró szerződés? Uli úgy rárabol, hogy a fal adja a másikat. Éljen a kukázás, hajrá Uli!
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.11.15. 20:07

nem tudom, hogy miért kell a fórumba ötször bejelentkezni, hogy egy posztot írjak, de nagyon idegesítő. Egy ráncfelvarrás ráférne az oldalra is, nem csak a csapatra.

Amit akartam: De Ligt nevét mindig látom a szurkolói top3-as listán, személy szerint fogalmam sincs, hogy ki ő, életemben nem is láttam játszani (bár ha Ajaxos akkor csak kellett ellenünk)).
Bayern90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.11.15. 21:32

Ramsey ingyen? A nidóinknak nem kell több! Megvan a beígért klasszis ráadásul a pénz csak gyarapszik! Dübörög a gazdaság.... Egyébként a velszi az mégis minek, meg hova???Középre megvan a csapat! Van egy olyan értésem, hogy ezek nem fogják kifizetni James árát a Realnak, ha ingé jöhet Ramsey!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2018.11.15. 21:37

Olyannyira, hogy a rangado24.hu-n épp ez az egyik vezető hír: James-hez már nem ragaszkodunk. Ellenben ezen lap szerint Jovic is bekerült a célkeresztbe (nem tudom, neki mikor jár le a szerződése az EF-nél-:)))))

Tegnapi hír viszont, hogy ajánlatot tettek Zidane-nak.
Racilaci

HozzászólásSzerző: procee » 2018.11.15. 22:24

Ahogyan a kalapba került egyes infók szerint Rebic és Havertz! (ha James nem marad, azt csak Havertz érkezésével fogadom el, sőt, szorgalmaznám is ezt a dolgot, ha lehet :D) neve is, valamint Pavard biztosan érkezni fog!

A Jovic-Havertz kettős, az iszonyat nagy fogás lenne, mindketten fiatalok, klasszis potenciállal. Ujjongani fogok ha jönnek!

Másrészről azért felmerült Vogt neve is, nem értem, hogyan... Nála sokkal jobb opciók is vannak, onnan szemezgessünk.

Hoeness lenyilatkozta, hogy csak azokra a játékosokra van szükségünk, akik hasznosak a csapatnak. Valami elindult szerintem. Kíváncsian várom, ebből mi lesz. Nagyon érdekes szezon, szezonok elé nézünk majd...
Abban azonban nem vagyok biztos, hogy egy ilyen volumenü váltást Kovac kezeire kellene bíznunk...sőt.. :roll: Ezért is üdvözölném akár Zidane érkezését is. Elég sok francia játékosunk is van. ;) ( S talán, ha ő jönne, a nemrégiben a Bundesligáról igencsak kecsegtetően nyilatkozó Griezmannt is könnyebben lehetne idecsábítani! :D )
procee

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.11.16. 10:22

Az utóbbi nap híreinek a margójára:

Zidaneval állítólag tényleg van valami kapcsolat. Én megmondom őszintén, hogy nagyon ambivalens vagyok vele kapcsolatban. Ugyanis, amilyen focit játszatott a Reallal az nekem nem mindig tetszett, és ráadásul az eredményeik is kétségesek (Én nem lepődnék meg, ha 10 év múlva valami onnan kiderülne egy-két dolog, hozzátéve CR gazdasági lufiját, és egyebeket, MINDEZEK ellenére, még akkor is jó motivátor volt, jól olvasta az ellenfelek taktikáját többnyire, és a játékosok felnéznek rá, és azt, hogy összességében top klubként vezette végig a Realt az nem kétséges, és, hogy jó csapatuk volt vele, az más kérdés, és ezt NEM felül írva, nekik nem kellett volna 4 Bl címet nyerni, és nem azért mert ne nyerhetne valaki jogosan, vagy néha 1-1 hiba ha becsúszik a javukra, de amikor minden évben súlyos, és nagyon "tervezettnek" tűnő "balhékat" lát ott az ember, és tudjuk is, hogy eleve miből, és hogyan indultak régen is most, az ezred fordulón, akkor mindig jogos elismerés ellenére ezeket mind-mind látni kell, csak a laikusokat ez nem fogja érdekelni sajnos, ha ki nem derül valamiért valami, illetve azt is meg kell jegyezni, hogy minden ellenére, ha nekünk lett volna 1-2 jól működő igazolás pluszban, és szerencse is mellénk áll, azért akkor már a bírói segédlet, meg egyéb trükközésekkel sem lehetett volna mindezt megcsinálni, vagy kevésbé, de ez már más kérdés, csupán, hogy a saját hibáinkat is lássuk. Az meg egy külön kérdés számomra, hogy egy ilyen edzővel, aki nyilván tudott mindenről, mennyire lenne érdemes együttműködni, de nem tudni mi volt ott a háttérben azért pontosan, ahogy nekem pl Ancelotti leigazolásakor is voltak félelmeim, ilyen téren, mert bizony az a Milan sem a "semmiből" lett olyan fasza, meg Ancelotti szakértelmét is sokszor kritizáltam, de azt gondoltam egy jó védekezést lerak, és hagyja a régebbi támadási mechanizmusokat a nevével igazolunk előre potens játékost, akkor lehet valami. Azért vele nem minden értelemben véletlen a befürdés, habár Zidaneban látok egy jobb motivátort, és egy kicsit több pragmatikusságot. Most Én innen mezei szurkolóként, ezt látom, ha megszületik a döntés, és jön Zidane, akkor azt mondom, mivel erős a francia vonal nálunk, és ismét a védekezést helyre kell billenteni, és a nevével tud hozni potens játékosokat, akár kifizetődő is lehet, de azért vannak erkölcsi fenntartásaim vele kapcsolatban is, de nem ítélkezek nem tudom mi hogyan volt ott, számomra Perez az egyértelmű, akit mindenképpen a foci közeléből el kellene távolítani. Harmadik meg az a fajta játékos "felkészítés", amiben túl sok aljasság belefér és a rendszer része az sem szimpi nekem. Kell a keménység, kell a rafkósság a fociban kell a tök a pályára, de itt másról van szó, ami Mourinhonal is volt pl.

Ramsey: Játéktudásban szerintem sokaknak ellentmondóan, nagyon jó fogás lenne, azonban baromi sérülékeny. Ez itt a nagy baj.

Jovic: Valóban jó lenne Lewa kiváltására is idővel az alapján, amit eddig mutat, és egy jó rotációban nagyon hasznos lehetne ez az igazolás.

Havertz: Baromi tehetséges, támogatom Őt is.

Ami a képbe tehát mindenképp jól jönne Jovic, Viszont Ramsey, és Havertz kicsit egy poszt, és itt van megint a mi drága Müllerünk. Ehhez tegyük hozzá a James történet. Szerintem Jamest elszarakodtuk, és nem tyúk tojás alapon, hanem Kovac, és Uliék. Egy támadóbb 4-3-3-ban El tudom képzelni a Havertz, Ramsey, Müller forgást.Másrészt Havertz fiatal lehet belőle talán még más posztra is faragni.

Ugyanakkor itt van Sanchez, Tolisso, Thiago, James, Martinez, Goretzka. De nincs aki védekezzen. Nekem Rabiot szerződés lejárósként jobban feküdne, mint Ramsey. Másrészt elküldhetjük Tolissot, de akkor pont a francia vonalat nem támogatnánk meg. Thiago kiváló játékos, de szintén sérülékeny, Martinez meg a sérülései miatt szerintem megkopott, de azért benne bíznék még.

Eddig a realitás, és némi fantazmagória alapján, minden ellenére: Jamest elszúrtuk itt hagy minket, Sanchezben valahogy mégsem tudok megbízni, pedig rohadtul láttam benne a potenciált lehet nagyon megbánnánk, de minimum kölcsön adogatni kéne, és hosszabbítgatni vele, ha belemegy, és jelenlegi helyzetébe szerintem meg tudnánk állapodni. Meg, ami fontos az edzőnek is legyen megfelelő a keret, ha Ő Havertzet akarja akkor jöjjön Havertz, vagy ha Ramseyt jöjjön Ő is, de legyen koncepció. De folytatva: Én nem hiszek a szélső, vagy 3 támadó nélküli játékban, de lehet 4-4-2 is játszani ennek ellenére, ahol Lewa-Jovic-Müller esetleg Wagner forog, de szerintem tőle is el kell búcsúzni, és akkor máris több hely jut a sok kp-nak. De akkor a szélső, és belső védő gondokról nem is beszéltünk, meg a németesítési politikáról. Szóval lesz itt ám dolog bőven. De folytatva:

Szerk.*:
Ha Zidane lesz az edző 4-4-2-ben:

--------------Neuer-------------
Kimmich-Pavard/Süle-Hummels-Alaba
-----------Martinez/Rabiot---------------
Ramsey/Thiago---------------Goretzka/Tolisso
--------------Havertz/Müller-----------
--------------Lewa/Jovic-Griezmann-----------

Coman, Gnabry, ha szerkezetet váltunk, akkor, mint szélsők játszhatnak, illetve lehet egy asszimetrikus szélső játékost is játszani.

Ez nem az Én ideám, de ezt feltételezném.

Amúgy Pavardtól sem vagyok hasra esve, de úgy gondolom van benne potenciál, szóval fenn tartom, hogy azért vele is vigyázni kell, meg a korábbi véleményemet is fenntartom vele kapcsolatban.

Jönne:
-Rabiot, Ramsey ingyen
-Pavard 35 millió
- Jovic, Havertz együtt mondjuk 80 millió legyen (sajnos szerintem ezekért a taknyosokért 40-40 körül elkérnek, vagy 35-45- felosztásban :( )
- Szélső csere hátvéd ki kéne? No, ez még érdekes lenne!?

Menne:
-James jó lett volna megvenni és egy 20-30 pluszal eladni, de maradjunk abban innen ingyen vissza megy a Realba,
- Boateng 35 millió
- Sanchez: 25 millió (ha eladjuk)
- Robben, Ribery ingyen
- Wagner 5 millióért mondjuk

Az eddig kb -50 millió + szélsővédő.

Ugyanakkor, ha maradunk a széljátéknál, vagy a 3 támadós játéknál, amibe pl Griezmann is bele illene, és Müller is nem szélről a de a csatár egyik vagy másik oldalán mozogva. Akkor megint más a szitu, és abba is bele illene, Coman, és Gnabry, de akkor megint "kicsit" másképp kell igazolni. Azt azonban már nem írom le, már többször írtam róla, meg most egy másik koncepciót vázoltam fel, aminek nem vagyok a feltétlen a híve, de így el tudom képzelni. Illetve, azért itt is sokat kockáztatnák a fiatalokkal, amiről folyton beszélek, de ez még mindig járhatóbb út, mint 1-2 más eset.

Szerk.*: Szóval annyit ide még, hogy mivel Griezmann, és a francia vonal is szóba jött itt, és az, hogy ügye Én 1-2 nagyobb támadó sztárban látom még a fontos javítani valót, így az előző fiatalítós 4-4-2-es felállást meg lehet spékelni Griezmannal, is abba Ő illik, és akkor jönne ide nagy sztár is. Én szekptikus vagyok a szélső nélküliséggel, azonban, ezzel a kiegészítéssel, így már még jobban járható út, lenne, ez mint amit előbb felvázoltam. :D Nah, akkor már -150-200 körül kéne kinyitni a pénztárcát, és lehet megérné. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.11.21. 18:27

Ide nem középpályás kell, hanem egy fürge ügyes csatár, akivel bővülne elöl a taktikai lehetőség
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb