Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: procee » 2019.02.13. 12:26

szabi90 írta:
procee írta:Valóban végrehajtottunk nagy fogásokat, s épül az új generáció is szépen, nincs is ezzel baj. Sőt, nem dőlök a kardomba, ha nem sikerül megszereznünk egy tehetséget (főleg, ha nem is német...)

Érzésem szerint Brazzoval nem tudunk profin, gyorsan határozottan reagálni dolgokra. Ezért is nem illik itt ő a képbe, mert a kapkodás, kuszaság nem illik a következetes építkezésbe.

Ne Odoiért próbáljunk 40 misit kiadni, hanem akkor inkább építsük tovább a német vonalat. 40 misi környékén már a Lever is elkezdene velünk szóba állni, s szerintem Brandt is örömmel érkezne a barátai/társai (Goretzka, Gnabry) mellé Münchenbe, amely sportszakmai szempontból is mindenféleképpen előrelépés számára. Ez csak egy példa.

Csak Brandt nekünk nem jelentene előrelépés sportszakmai szempontból, semmivel nem jár előrébb mint Coman vagy Gnabry akikkel kapcsolatban folyamatos a kételkedés. Brandt, Coman vagy Gnabry helyett lehetett volna érdekes vagy ha nem jön Davies. Az idei szezonban is rosszabb az általános osztályzata mint Gnabrynak de még Hazardnál vagy Rebicnél is és tudom 20 éves a srác de 2 éve alig fejlődik. Ide mostmár egy tapasztalt 25-30 közötti ember kell aki mutatja az utat előre, egyedül Wernert nem sajnálnám mert ő tudna játszani Lewandowski helyén is.

Brandt vonal az ugyanaz lenne mint a Pépé,Lozano és hasonlók.

22 éves, s én úgy látom, idén lesz az áttörés nála. Főleg mióta Bosz az edző, nagyon elkapta a fonalat.
Nem is Gnabry, vagy Coman helyett gondoltam, hanem velük együtt kiválóan illene a csapatba (főleg, hogy irányítóként is nagyon jó.) Nyárig úgy is eldől, mit is mutat idén, eddig nagyon jó. Vele lenne 4 fiatal szélsőnk, s dönthetne a forma, vagy épp az adott taktikába beillő stílus arról, éppen ki játsszon. Abszolút versenyhelyzet, ez szerintem tökéletes.
Nem is beszélve arról, hogy ha már nincsen cserecsatár, akár Gnabry is tehermentesítheti Lewa-t, s akkor már 3-an lehetőséget is kapnának Vagy adott esetben egy kétcsatáros rendszer esetében.
Viszont én Wernert is hoznám egyben, még így is jutna mindenkinek megfelelő mennyiségű szerep.
Azonban nyárig úgyis eldől, kitől mire számíthatunk, mit várhatunk el. Meglátjuk mire képes Coman, ha leküzdi a meccshiányt, vagy Gnabry hosszú távon mennyire tudja tartani a formát, s Brandt játéka hogyan alakul addig. Opciólént mindenképpen számon kell tartani. Ppepé és Lozano előtt jár azért szerintem annyival, hogy a Bundesben edződik már több éve, s a beilleszkedése sem lenne nehéz szerintem.
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.02.14. 11:44

procee írta:
szabi90 írta:
procee írta:Valóban végrehajtottunk nagy fogásokat, s épül az új generáció is szépen, nincs is ezzel baj. Sőt, nem dőlök a kardomba, ha nem sikerül megszereznünk egy tehetséget (főleg, ha nem is német...)

Érzésem szerint Brazzoval nem tudunk profin, gyorsan határozottan reagálni dolgokra. Ezért is nem illik itt ő a képbe, mert a kapkodás, kuszaság nem illik a következetes építkezésbe.

Ne Odoiért próbáljunk 40 misit kiadni, hanem akkor inkább építsük tovább a német vonalat. 40 misi környékén már a Lever is elkezdene velünk szóba állni, s szerintem Brandt is örömmel érkezne a barátai/társai (Goretzka, Gnabry) mellé Münchenbe, amely sportszakmai szempontból is mindenféleképpen előrelépés számára. Ez csak egy példa.

Csak Brandt nekünk nem jelentene előrelépés sportszakmai szempontból, semmivel nem jár előrébb mint Coman vagy Gnabry akikkel kapcsolatban folyamatos a kételkedés. Brandt, Coman vagy Gnabry helyett lehetett volna érdekes vagy ha nem jön Davies. Az idei szezonban is rosszabb az általános osztályzata mint Gnabrynak de még Hazardnál vagy Rebicnél is és tudom 20 éves a srác de 2 éve alig fejlődik. Ide mostmár egy tapasztalt 25-30 közötti ember kell aki mutatja az utat előre, egyedül Wernert nem sajnálnám mert ő tudna játszani Lewandowski helyén is.

Brandt vonal az ugyanaz lenne mint a Pépé,Lozano és hasonlók.

22 éves, s én úgy látom, idén lesz az áttörés nála. Főleg mióta Bosz az edző, nagyon elkapta a fonalat.
Nem is Gnabry, vagy Coman helyett gondoltam, hanem velük együtt kiválóan illene a csapatba (főleg, hogy irányítóként is nagyon jó.) Nyárig úgy is eldől, mit is mutat idén, eddig nagyon jó. Vele lenne 4 fiatal szélsőnk, s dönthetne a forma, vagy épp az adott taktikába beillő stílus arról, éppen ki játsszon. Abszolút versenyhelyzet, ez szerintem tökéletes.
Nem is beszélve arról, hogy ha már nincsen cserecsatár, akár Gnabry is tehermentesítheti Lewa-t, s akkor már 3-an lehetőséget is kapnának Vagy adott esetben egy kétcsatáros rendszer esetében.
Viszont én Wernert is hoznám egyben, még így is jutna mindenkinek megfelelő mennyiségű szerep.
Azonban nyárig úgyis eldől, kitől mire számíthatunk, mit várhatunk el. Meglátjuk mire képes Coman, ha leküzdi a meccshiányt, vagy Gnabry hosszú távon mennyire tudja tartani a formát, s Brandt játéka hogyan alakul addig. Opciólént mindenképpen számon kell tartani. Ppepé és Lozano előtt jár azért szerintem annyival, hogy a Bundesben edződik már több éve, s a beilleszkedése sem lenne nehéz szerintem.

Az utóbbi 3 meccse valóban nagyon jóra sikeredett de ne felejtsük el hogy nem szélen játszott hanem középen. Lehet azon a poszton szintet tud lépni, de egyelőre szélsőként szerintem kevés, de máshogy ítéljük meg a játékost. Én azt gondolom a 4 fiatal szélső a bundesre elég, de ha Bl-re esélyesek akarunk lenni kell egy darab ember még aki kiemelkedik, legyen az Sané, Bale vagy akárki.
szabi90

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.02.15. 10:26

Szerintem Havertz vagy Brandt érkezése miatt nem kell aggódnunk. Mindkettőnek 22/23-ig van szerződése a Kusenben. Szóval számunkra ők kb. mozdíthatatlanok jelenleg.

Ellenben Werner és T. Hazard szerződéséből nyáron már csak 1 év lesz hátra, ami a vásárló fél "érdekérvényesítő" képességét jelentősen növeli

Jovic témában:

figyelembe véve, hogy tavaly télen érkezett a Frankfurtba, és rögtön tudott hozni egy 104 perc/kanadi pont mutatót, amit idén 74!!percre javított, szerintem Jovic jóval több mint egy ígéret. Bár Lewa folyamatosan hozza a 80 perc vagy kicsit azalatti mutatókat nem tudom, hogy volt-e már neki egyáltalán ilyen erős idénye...mint Jovicnak egy Frankfurtban...

Ráadásul jovic szerződése nyáron lejár, szóval a Barca tuti "gombokért" vette meg

Igazából számomra az a legnagyobb meglepetés, hogy velünk nem hozták nagyon szóba...hiszen jól ismeri Kovac-ot, és mivel nyáron ingyen igazolható, még Uli is dörzsölhette volna a tenyerét...szóval mindenesetre elég érdekes ez a dolog....nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit főznek Uliék a boszorkánykonyhában Robbery pótlására...

én 3 dolgot tudok elképzelni:
- vagy Kovac megy nyáron, és emiatt nem akarnak egy hozzá kötődő embert hozni
- valaki olyanon törik a fejüket, aki miatt Jovic felesleges lenne (pl. Werner, Griezman???)
- nem akarnak Lewa-nak direkt konkurenciát hozni.

Egyébként ha Werner-t elhoznánk az azért is lenne jó, mert mire Lewa kiöregszik addigra itt lesz Gnabry és Werner is akik mindketten tudnak csatárposzton játszani, viszont amíg Lewa itt van nincsen konflikt, mert szélen is tudnak játszani.
speziale

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.02.15. 11:37

speziale írta:Szerintem Havertz vagy Brandt érkezése miatt nem kell aggódnunk. Mindkettőnek 22/23-ig van szerződése a Kusenben. Szóval számunkra ők kb. mozdíthatatlanok jelenleg.

Ellenben Werner és T. Hazard szerződéséből nyáron már csak 1 év lesz hátra, ami a vásárló fél "érdekérvényesítő" képességét jelentősen növeli

Jovic témában:

figyelembe véve, hogy tavaly télen érkezett a Frankfurtba, és rögtön tudott hozni egy 104 perc/kanadi pont mutatót, amit idén 74!!percre javított, szerintem Jovic jóval több mint egy ígéret. Bár Lewa folyamatosan hozza a 80 perc vagy kicsit azalatti mutatókat nem tudom, hogy volt-e már neki egyáltalán ilyen erős idénye...mint Jovicnak egy Frankfurtban...

Ráadásul jovic szerződése nyáron lejár, szóval a Barca tuti "gombokért" vette meg

Igazából számomra az a legnagyobb meglepetés, hogy velünk nem hozták nagyon szóba...hiszen jól ismeri Kovac-ot, és mivel nyáron ingyen igazolható, még Uli is dörzsölhette volna a tenyerét...szóval mindenesetre elég érdekes ez a dolog....nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit főznek Uliék a boszorkánykonyhában Robbery pótlására...

én 3 dolgot tudok elképzelni:
- vagy Kovac megy nyáron, és emiatt nem akarnak egy hozzá kötődő embert hozni
- valaki olyanon törik a fejüket, aki miatt Jovic felesleges lenne (pl. Werner, Griezman???)
- nem akarnak Lewa-nak direkt konkurenciát hozni.

Egyébként ha Werner-t elhoznánk az azért is lenne jó, mert mire Lewa kiöregszik addigra itt lesz Gnabry és Werner is akik mindketten tudnak csatárposzton játszani, viszont amíg Lewa itt van nincsen konflikt, mert szélen is tudnak játszani.

Szerintem a Jovic - Barca igazolás még egyáltalán nem hivatalos, vagy csak az én figyelmem kerülte. A Barca hír után már a Reallal boronálták össze. Jovic le is nyilatkozta hogy nem érdeklik a pletykák most még a Frankfurtra koncentrál.
szabi90

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.02.15. 15:32

Tényleg nagyon imponáló Jovic statisztikája, de ha levesszük a Düsseldorfnak lőtt ötösét, akkor azért árnyaltabb a kép. Anno Lewának is összejött valami hasonlóan kiemelkedő eredmény, amikor ő lőtt a Wolfsburgnak egy meccsen ötöt. Az a helyzet, hogy nagyon össze van (volt?) rakva a Frankfurt támadó szekciója, s Jovic mellett bizonyos szempontból még jobbak a mutatói Hallernek. Ugyanakkor aki látta tegnap a Sahktar elleni meccset, hát nem lehetett elájulva Jovic játékától - alig értelmes megmozdulása.

Mindegy, szerintem nem kell egy-egy eligazolástól hanyatt esni. Természetes, hogy nem mindenki a Bayernbe igazol, s hála istennek, hogy ez így van.
Racilaci

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.02.24. 15:42

Hát ezzel én megint csak nem tudok mit kezdeni.

"Ha tudnák, hogy már ki(ke)t szereztünk meg a következő szezonra!.... " (Uli)

Ha ez igaz és legalább egy ász jön akkor nagyon jó munkát végeznek, a mai világban igy megtartani titkot. Vagy olyan(ok) jön (nek) hogy lehet sírva fakadunk.
Atesz12

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.02.27. 20:36

A SportBild szerint meglehet Werner és Hernandez, ha ez a két ember megvan, onnantól, felőlem aztán jöhet Havertz, Pépé vagy bárki, rendben leszünk.
szabi90

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2019.03.01. 10:06

Ugye Pavard mar hivatalos, de ha Uli megszellőztette, hogy már vannak lézsírozások, akkor az legalább még három játékos. Egy biztos, készülődik valami a háttérben
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.03.06. 21:56

Tudom most mindenki az Ajax felé kacsint, DE lehet körbe kellene nézni Madridban?! Vagy egyik se illene mentalitás miatt ide? Ti kinek örülnétek? Egy Asensio szerintem elfér. Kp szerintem jelenleg egyik se jó most ott
Atesz12

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2019.03.07. 09:14

Hát igen, Madridban is kiárusítás lesz a szezon végén... Iscot a 18as keretbe sem nevezte Solari. Szerintem ő is simán elférne a Bayernben.
Véder Nagyúr

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb