Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.06.23. 08:55

dani15 írta:
Megérne 1 kiadós cikket az elmúlt mondjuk 6 év szopása h mikből tevődhetett össze és ez a mostani összeomlás kicsúcsosodása milyen vezetői baklövéseknek köszönhető....

Már elnézést, de pontosan milyen összeomlásról is beszélsz????
speziale

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.23. 09:47

Hát ez az.... Milyen összeomlásrol beszéltek itt ?
Ez a Bayern München annyira összeomlott az elmúlt években hogy nyertünk csomó trofeat. A BL-en kívül,amit 13ban nyertünk azért, végig nyerjuk a bajnokságot, kupakat, szuperkupakat. Nyilván nem mindig, de melyik csapat nyer mindig...?
Összeomlás meg alkalmatlansag meg ilyen szarsagokat irkaltok ide amikor ilyen csapatunk van.
Az a helyzet hogy ezeknek az embereknek az sem lenne jo, ha mindig mindent megnyernenk mert akkor is latnanak vmi szart, ha nem is lenne. Elkepeszto. Vicc.
Már most temetik a csapatot amikor még el sem kezdődött a szezon, sőt nagyon messze még a kezdés. De úgy osszeomlottunk. Bezzeg a dortmund akik az elmúlt 7evben annyi mindent nyertek.... Ők milyen ügyesek... Okosak, jól igazolnak (mondjuk full kozepszer jatekosokat). Na ők aztán szuperek...akkor lehet rossz oldalon vagytok...
airwin8

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.06.23. 12:07

Itt sajnos tényleg csak 1 hónap múlva lehet megnézni az eredményeket és levonni a következtetéseket. Ha a felkészülést is érdemi szélső nélkül kezdjük akkor kell aggódni.

A védelemmel nekem egy aggodalmam van, Hernandez Godin mellett játszott Süle pedig Hummels mellett, mindegyiküknek ott volt egy tapasztalt védő aki klasszis és ha visszanézitek a meccseket rengeteget magyaráztak integettek. Kíváncsi leszek, hogy ki veszi át a védelem vezér szerepét. Kimmich még erre alkalmatlan. Neuer a kapuból nem mindig elég, de Sülében bízom nagyon.

Ami pedig a széleket illeti, én július első hetéig adnék időt Sanénak ha addig nem dönt rá kell menni másra, mert ha ő nem jön nem szabad csak Wernerrel beérni ő nem az a szint még. Azért még a piacon csapatot keres magának mindig csapatot: Ziyech,Bale,Pépé,Chiesa. Nem lenne ha jó ha addig várnánk, még mindenkit elvisznek és a Werner, Coman,Gnabry,Davies 4-essel kéne neki menni.

Akkor már, hozzuk el Bale-t kölcsönbe ő úgy is megint a többet sérült emberek közé tartozik, mellette tudna eleget játszani a többi is. Bár ez a Chiesa gyerek az U21-es EB-n nekem kifejezetten tetszik.
szabi90

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.23. 13:03

Chiesa tényleg ügyes! Néztem én is.
De van valaki, aki nekem még nagyon tetszene... Ez a Joao Félix gyerek ez egy zseni. Tudom hogy mi nem fogunk kiadni 120at érte, de hogy nagyon jó focista az biztos. Fiatal, gyors,zseni amit a labdával művel a pályán.
Egy igazi spiler! Sajnos Renato után kevés esély van arra hogy még egy portugál fiatal nálunk kot ki.
De én a Chiesa-Werner kettossel kiegyeznek....
airwin8

HozzászólásSzerző: csurkaj4 » 2019.06.23. 17:50

Szerintem itt senkinek sem a hazai porondon elért eredmenyekkel van a probléma....sajnos a Bundesliga kb egy Francia liga szintjén van...nyilván megkell nyerni, de ugy gondolom itt a Bajnokok ligaja miatt van az elégedetlenség....
Persze varjuk meg milyen csapat áll össze, de ez a szláv bagázs nekem sem tetszik.
Az is igaz hogy nem volt más alternativa edzői posztra...
Én sajnálom hogy Hummels elment....a vezetőség hitelessége majd most kiderül, ugyanid Uliék olyan nyilatkozatokat tettek hogy több játékosal us megegyezttek.
Amugy szerinttem.kamu...nem igazán lesz nagy igazolás, Sané sem fog jönni szerinttem......
Esetleg egy Carrascot megszerzünk és csend......bár csioem a Belga játékát..
csurkaj4

Kedvenc játékos: Thomas Müller

HozzászólásSzerző: procee » 2019.06.23. 21:38

Hoeness ma nálam leverte a biztosítékot....

Arra, hogy miért csak a távozók rajzolódnak ki, ez volt a válasz: "Már 120 millió eurót kiadtunk! Két címet nyertünk és nem mindig kell a vételeink alapján definiálni minket."

Ez egyszerűen nevetséges.... Sosem a vételek alapján definiálták a Bayernt.... Azt azonban ne seperjük már a szőnyeg alá, hogy egy Ribery, Robben, James, Rafinha, Hummels sor távozott, melléjük még nagyon esélyes Sanches és Boateng távozása is. A keret véletlenül sincsen rendben 2 védő leigazolásával, hiába a 120 millió...
Másfelől, mire fel ez az arrogancia? Miért érzi azt az ember fia, Herr Hoeness, hogy egyből támadásnak veszi azt, ha valaki a keretről kérdez, s jön egyből az elköltött milliókkal... Kopik a szakmaiság, nő az öntelt pökhendiség.... S csodálkozunk, hogy sem normális edző, sem normális játékos nem szeretne idejönni...
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.06.23. 22:32

procee írta:Hoeness ma nálam leverte a biztosítékot....

Arra, hogy miért csak a távozók rajzolódnak ki, ez volt a válasz: "Már 120 millió eurót kiadtunk! Két címet nyertünk és nem mindig kell a vételeink alapján definiálni minket."

Ez egyszerűen nevetséges.... Sosem a vételek alapján definiálták a Bayernt.... Azt azonban ne seperjük már a szőnyeg alá, hogy egy Ribery, Robben, James, Rafinha, Hummels sor távozott, melléjük még nagyon esélyes Sanches és Boateng távozása is. A keret véletlenül sincsen rendben 2 védő leigazolásával, hiába a 120 millió...
Másfelől, mire fel ez az arrogancia? Miért érzi azt az ember fia, Herr Hoeness, hogy egyből támadásnak veszi azt, ha valaki a keretről kérdez, s jön egyből az elköltött milliókkal... Kopik a szakmaiság, nő az öntelt pökhendiség.... S csodálkozunk, hogy sem normális edző, sem normális játékos nem szeretne idejönni...

Azt azért tegyük hozzá, hogy ez a kérdés és válasz egy kosármeccsen volt. Illetve elhangzott egy ilyen is.
Hoeness arra a kérdésre, hogy túl drága-e #Sané ahhoz, hogy ezen bukjon meg az átigazolás: "Ha akarja, akkor mehet a dolog."
Szóval ennyire nem sötét a dolog, de tény eléggé szemetkikerekítő ilyesmit olvasni.

Közben jönnek a hírek, hogy Sané inkább maradna angliában. Jöhet a Chiesa (Bale), Werner pakk.
szabi90

HozzászólásSzerző: dani15 » 2019.06.23. 22:38

airwin8 írta:Hát ez az.... Milyen összeomlásrol beszéltek itt ?
Ez a Bayern München annyira összeomlott az elmúlt években hogy nyertünk csomó trofeat. A BL-en kívül,amit 13ban nyertünk azért, végig nyerjuk a bajnokságot, kupakat, szuperkupakat. Nyilván nem mindig, de melyik csapat nyer mindig...?
Összeomlás meg alkalmatlansag meg ilyen szarsagokat irkaltok ide amikor ilyen csapatunk van.
Az a helyzet hogy ezeknek az embereknek az sem lenne jo, ha mindig mindent megnyernenk mert akkor is latnanak vmi szart, ha nem is lenne. Elkepeszto. Vicc.
Már most temetik a csapatot amikor még el sem kezdődött a szezon, sőt nagyon messze még a kezdés. De úgy osszeomlottunk. Bezzeg a dortmund akik az elmúlt 7evben annyi mindent nyertek.... Ők milyen ügyesek... Okosak, jól igazolnak (mondjuk full kozepszer jatekosokat). Na ők aztán szuperek...akkor lehet rossz oldalon vagytok...

Hagyjuk már ezt a romantikus picsogást!!!
Sammer távozása és Uli visszajövetele óta qrvára lejtmenetben van a klub!
Visszajött a 2000es évek baszkódása az arrogancia verjük f@szunkat a "semmire"....

Ide nemezetközi sztár nem jön évek óta épkézláb edző megint nem jön se sportigazgató mivel mindenkit irányítni akarnak mint a marionett bábút!
Lahm se véletlenül utasította vissza a sportigazgatói posztot mivel nem lett volna beleszólása a játékospolitikába helyette lett ez a félkegyelmű brazzo... Szakmaiatlanság ügyefogyottság azaz amatörizmus jellemzi... Csorgatják a nyálukat a 18 éves chelsea-s odoi iránt és nem képesek kifacsarni 1 qrva választ a sráctól vagy a képviselőjétől.... Értitek egy 18 éves addig sehol nem jegyzett srácért képesek az egész szezonban sírni...
A védőkérdést jól elb@szták Mats eladásával.... Sané nem jön mert a liga szar a Bayern meg tesze-tosza és nemzetközileg már súlytalan. De Ligt megint kuka a stuttgarti tesco-s védő is bukta! Kovac kiadta az ukászt h neki kell 1 védekező kp megkapta persze h NEM! Bepróbálkoztak Rabiot-nál neki túl magas a fizetési igénye....egyből seggre ültek h mer pénzt kérni 1 játékos és nem fossa le a bokáját a régmúlt nagyjai előtt. Az atletico-s Rodri úgy hírlik megy a stricibe Pep-hez mivel nála lehet fejlődni a világ legerősebb bajnokságában. A Werner gyereket is teljesen elbizonytalanítjuk még a végén kiköt a pool-ban. Pépé is nyista lesz addig kavargatják itt a szart.... Itt volt a szerb srác Jovic 60 milláért ment is a reálba de 1 sérült odoi-ért képesek lettek volna kiadni 40 m €-t... Pulisic-ot sem sikerült eljappolni ahogy Brandt-ot sem akciósan....Megáll az ész!

Szóval mi ez ha nem totális szétesés a korábbi korszak profizmusához képest?!?!?

Teszem fel a kérdést! Mi a vonzó a mai Bayern Münchenbe h 1 nem német játékos a mi csapatunkat válassza mondjuk a reálmargarin bőrszalonna strici juve stb... csapatok helyet?

Ki az a dilettáns barom aki beveszi azt a szar szöveget h Hummels eladása kellett ahhoz h több fizut ajánljanak Sané-nak?
Ribéry, Robben gondolom nem 2 kifliért meg 1 doboz kefirért játszottak nálunk...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dani15 2019.06.23. 22:59-kor.
dani15

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.06.23. 22:44

A La Gazzette arról ír, hogy Chiesa a Seria A-ban szeretne maradni, és nem jönne a Bayern-be.

Viszont megint erősödnek a Pepé-val kapcsolatos hírek, amit Falk is megerősített. Pepé állítólag nem szívesen menne a PL-be.
Ha ez összejönne, őszintén én nem hullajtanék könnyet Sané miatt
speziale

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.06.24. 01:05

Dani15!

Sirok a rohogestol a kommentjeiden... ;)
Remelem meg sokat fogsz ide irni...
A "baj"sajnos az, hogy sok az igazsagtartalma annak, amiket irtal...
Boscolahm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb