Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.06.24. 07:13

Sané a barátnője miatt nem akar jönni (van más is mellé de ez a legerosebb elhihetitek)

Nem jöhet mindenki aki "megtetszik" ez nem egy szupermarket hogy leveszem a polcról és kész.

Rabiot sztem annyira nem jó és nagyon sokat kért, de Ligt nem 2x jobb mint Hernandez (SŐT), Boa még itt van és azt mondta HA marad mindent belead (padra jó). HUMMELS NEM AKART PADOZNI!!!! Ezt megértem és ebben az esetben mindhárom résztvevő win-win-win.
Kabak lehet kérdés hogy lemaradtunk e de még Boa itt és van más Tescos ajánlat is...

Amit jelenleg én hiányolok az a vkp (Rodri), de ide még várjunk illetve Sanét bánom egy kicsit de Chiesa vagy Pepe is jöhet helyette.

Szóval maradjunk annyiban hogy ugyan az a dolog másképp néz ki különböző szemszögből.
Atesz12

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.24. 12:11

dani15 írta:
airwin8 írta:Hát ez az.... Milyen összeomlásrol beszéltek itt ?
Ez a Bayern München annyira összeomlott az elmúlt években hogy nyertünk csomó trofeat. A BL-en kívül,amit 13ban nyertünk azért, végig nyerjuk a bajnokságot, kupakat, szuperkupakat. Nyilván nem mindig, de melyik csapat nyer mindig...?
Összeomlás meg alkalmatlansag meg ilyen szarsagokat irkaltok ide amikor ilyen csapatunk van.
Az a helyzet hogy ezeknek az embereknek az sem lenne jo, ha mindig mindent megnyernenk mert akkor is latnanak vmi szart, ha nem is lenne. Elkepeszto. Vicc.
Már most temetik a csapatot amikor még el sem kezdődött a szezon, sőt nagyon messze még a kezdés. De úgy osszeomlottunk. Bezzeg a dortmund akik az elmúlt 7evben annyi mindent nyertek.... Ők milyen ügyesek... Okosak, jól igazolnak (mondjuk full kozepszer jatekosokat). Na ők aztán szuperek...akkor lehet rossz oldalon vagytok...

Hagyjuk már ezt a romantikus picsogást!!!
Sammer távozása és Uli visszajövetele óta qrvára lejtmenetben van a klub!
Visszajött a 2000es évek baszkódása az arrogancia verjük f@szunkat a "semmire"....

Ide nemezetközi sztár nem jön évek óta épkézláb edző megint nem jön se sportigazgató mivel mindenkit irányítni akarnak mint a marionett bábút!
Lahm se véletlenül utasította vissza a sportigazgatói posztot mivel nem lett volna beleszólása a játékospolitikába helyette lett ez a félkegyelmű brazzo... Szakmaiatlanság ügyefogyottság azaz amatörizmus jellemzi... Csorgatják a nyálukat a 18 éves chelsea-s odoi iránt és nem képesek kifacsarni 1 qrva választ a sráctól vagy a képviselőjétől.... Értitek egy 18 éves addig sehol nem jegyzett srácért képesek az egész szezonban sírni...
A védőkérdést jól elb@szták Mats eladásával.... Sané nem jön mert a liga szar a Bayern meg tesze-tosza és nemzetközileg már súlytalan. De Ligt megint kuka a stuttgarti tesco-s védő is bukta! Kovac kiadta az ukászt h neki kell 1 védekező kp megkapta persze h NEM! Bepróbálkoztak Rabiot-nál neki túl magas a fizetési igénye....egyből seggre ültek h mer pénzt kérni 1 játékos és nem fossa le a bokáját a régmúlt nagyjai előtt. Az atletico-s Rodri úgy hírlik megy a stricibe Pep-hez mivel nála lehet fejlődni a világ legerősebb bajnokságában. A Werner gyereket is teljesen elbizonytalanítjuk még a végén kiköt a pool-ban. Pépé is nyista lesz addig kavargatják itt a szart.... Itt volt a szerb srác Jovic 60 milláért ment is a reálba de 1 sérült odoi-ért képesek lettek volna kiadni 40 m €-t... Pulisic-ot sem sikerült eljappolni ahogy Brandt-ot sem akciósan....Megáll az ész!

Szóval mi ez ha nem totális szétesés a korábbi korszak profizmusához képest?!?!?

Teszem fel a kérdést! Mi a vonzó a mai Bayern Münchenbe h 1 nem német játékos a mi csapatunkat válassza mondjuk a reálmargarin bőrszalonna strici juve stb... csapatok helyet?

Ki az a dilettáns barom aki beveszi azt a szar szöveget h Hummels eladása kellett ahhoz h több fizut ajánljanak Sané-nak?
Ribéry, Robben gondolom nem 2 kifliért meg 1 doboz kefirért játszottak nálunk...

Ja,vagy hagyjuk már ezt a kevésbe romantikus károgást!
Még ki sem nyitott az atigazolási szezon de már rég lehuztátok az egész szezont és az egész igazolásainkat amikről azt sem tudjuk kik lesznek.
Mi a bánatos tök kéne nektek a halálraröhögös Boscolahm-mal együtt amire azt mondanátok hogy ez ejjj,ez már igen... ti akkor is itt szenvednétek ha jönne Sané,Griezmann es De Ligt nyakonöntve Wernerrel meg mondjuk akárkivel.Nektek akkoris az lenne a fejetekbe hogy de hát ez még így is szar lesz,mert Brazzo töketlen -es Uli sóher és hát elindult a hanyatlás és a leépülés....viccesek vagytok.Nektek mindig félig üres lesz a pohár a kis képzelt világotokban,ahol tuti minden szar és mindenki rosszul teszi a dolgát Ulival és Brazzoval és mindekivel akik az elmúlt években ezeket elérték ,mert ugye ez kevés és csak romantikus szarság azt képzelni hogy itt vmi jól kell menjen ha jönnek a bajnoki címek és kupák és evekig,az idei évet leszámítva,a BL ben is egész jól muzsikáltunk.
Nevess Boscolahm,mi is ezt tesszük rajtatok...vicces!!!!
airwin8

HozzászólásSzerző: csurkaj4 » 2019.06.24. 12:57

Szerintem van pro és kontra mindegyik hozzászolásban.
Kinek mi az elvarása a csapattal szemben...
Hazai porond legyen meg és ennyi is elég vagy nemzetközi szintér...(ahol sajnos már nem vagyunk a top 3-ba jelenleg...)
Valoban kár lenne temetni a csapatot hisz csak jul.1 nyilik meg az atigazolási piac, de az eddigieket elnezve én sem várok sokat...én Német játékos párti vagyok...de Werner nem szélső.
A vezetőséget semnkedvelem de azt nem lehet elmomdani hogy nem akartak igazolni...
Lásd Sane, Havertz..csak sajnos ez nem rajtunk mulik hogy jönnek vagy sem....
Amugy nehogy elhigyétek hogy nem igazolumk többet....
Méh védő is jönni fog ha Boa elmegy.
James helyett is kell vki,mplusz min.1 szélső.
csurkaj4

Kedvenc játékos: Thomas Müller

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.06.24. 13:29

airwin8 egy nagy pacsi!
Atesz12

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.24. 15:29

procee írta:Hoeness ma nálam leverte a biztosítékot....

Arra, hogy miért csak a távozók rajzolódnak ki, ez volt a válasz: "Már 120 millió eurót kiadtunk! Két címet nyertünk és nem mindig kell a vételeink alapján definiálni minket."

Ez egyszerűen nevetséges.... Sosem a vételek alapján definiálták a Bayernt.... Azt azonban ne seperjük már a szőnyeg alá, hogy egy Ribery, Robben, James, Rafinha, Hummels sor távozott, melléjük még nagyon esélyes Sanches és Boateng távozása is. A keret véletlenül sincsen rendben 2 védő leigazolásával, hiába a 120 millió...
Másfelől, mire fel ez az arrogancia? Miért érzi azt az ember fia, Herr Hoeness, hogy egyből támadásnak veszi azt, ha valaki a keretről kérdez, s jön egyből az elköltött milliókkal... Kopik a szakmaiság, nő az öntelt pökhendiség.... S csodálkozunk, hogy sem normális edző, sem normális játékos nem szeretne idejönni...

Azért végigolvastad amit nyilatkozott? Mert amit leírtál az egy kiragadott mondat volt amit ha vki elolvas nyilván oda lyukad ki ahová te akarod.
Mert azt is mondta többek között hogy biztosíthat mindenkit hogy augusztus 15.en egy nagyon jó csapatunk fut majd ki a pályára....
Így azért kicsit máris más.
Vagy mondjuk ez téged már nem érdekel...!?
airwin8

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2019.06.24. 15:47

én egyre kevésbé bánom ha nem jön Sané. nagyon ügyes a srác, de sosem szerettem az ilyen beállítottságú játékosokat. ha ennyit kell nyaggatni meg hízelegni neki, akkor maradjon csak manchesterben az összefirkált gyapjú kabátjával együtt.
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.24. 16:08

Én is így vagyok vele.Ha vkinek ennyit kell könyörögni az nem jó előjel.Nála vszinuleg úgy van a rangsor,hogy vagy kap egy jobb ajánlatot és vmi biztosítékot Pep-től,vagy ha ott nem kell akkor jön ide...tehát mi vagyunk a ló és a szamárból a szamár nála....
Lehet ha elhozzuk Carrascot és Wernert akkor náluk mi vagyunk a derby paripa és bár lehet képességben nem ott tartanak mint Sané,de jobban jövünk ki belőle.
airwin8

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.06.24. 16:23

Véder Nagyúr írta:én egyre kevésbé bánom ha nem jön Sané. nagyon ügyes a srác, de sosem szerettem az ilyen beállítottságú játékosokat. ha ennyit kell nyaggatni meg hízelegni neki, akkor maradjon csak manchesterben az összefirkált gyapjú kabátjával együtt.

Aki azért nem jön mert sztár igazolásként tekintenek rá és ez túl nagy nyomás... Akkor egy nagyon jó játékos de nem igazi harcos, hullámzó teljesítménye a citynél így részben érthető. Ha így van persze

Ettől én még várom és remélem beválik
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2019.06.24. 19:56

airwin8 írta:
procee írta:Hoeness ma nálam leverte a biztosítékot....

Arra, hogy miért csak a távozók rajzolódnak ki, ez volt a válasz: "Már 120 millió eurót kiadtunk! Két címet nyertünk és nem mindig kell a vételeink alapján definiálni minket."

Ez egyszerűen nevetséges.... Sosem a vételek alapján definiálták a Bayernt.... Azt azonban ne seperjük már a szőnyeg alá, hogy egy Ribery, Robben, James, Rafinha, Hummels sor távozott, melléjük még nagyon esélyes Sanches és Boateng távozása is. A keret véletlenül sincsen rendben 2 védő leigazolásával, hiába a 120 millió...
Másfelől, mire fel ez az arrogancia? Miért érzi azt az ember fia, Herr Hoeness, hogy egyből támadásnak veszi azt, ha valaki a keretről kérdez, s jön egyből az elköltött milliókkal... Kopik a szakmaiság, nő az öntelt pökhendiség.... S csodálkozunk, hogy sem normális edző, sem normális játékos nem szeretne idejönni...

Azért végigolvastad amit nyilatkozott? Mert amit leírtál az egy kiragadott mondat volt amit ha vki elolvas nyilván oda lyukad ki ahová te akarod.
Mert azt is mondta többek között hogy biztosíthat mindenkit hogy augusztus 15.en egy nagyon jó csapatunk fut majd ki a pályára....
Így azért kicsit máris más.
Vagy mondjuk ez téged már nem érdekel...!?

Igazából érdekelni érdekel, viszont lassan az öreg mond már nyárra havat is, így az, hogy nála mit is jelent a nagyon jó csapat augusztus 15-én, az lassan megfejthetetlen talány...
Remélem, csak mi nem látjuk a koncepciót, egyébként pedig már megterveztek mindent előre!(Azonban ha ez így lenne nem támadna folyamatosan, amint a keret alakítására rákérdeznek, persze ez csak a saját véleményem...)
procee

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.06.24. 21:55

Azért azt is nyilván el kell ismerni hogy gondolom neki is tele lehet a puttonya hogy pl egy kosarmeccsen is csak erről faggatjak. Ezt a kérdést szerintem már kb 63szor megkapta. Amúgy sem jellemző hogy előre bárki bármit mond. Szerintem ez így helyes. Persze akadnak extrém esetek amikor pl Gotzerol asszem a Bl döntő előtt derült ki hogy jön...
De ez ritka. Meg el sem kezdődött az atigazolasi idoszak.Remelem van terv. Gondolom luxus lenne ha nem lenne egy ekkora klubbnal.
airwin8

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb