Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.11. 08:05

Én csak azt tudom felhozni hogy az Ajax csöppet sem sztárokkal menetelt a Blben. Szerintem ami fontos a taktika, hozzáállás és nyerni akarás! Minden áron
Atesz12

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2019.08.11. 08:28

Azért az Ajax szerinttem nem mostanába fog BL döntő közelébe kerülni, persze nem lenézve a teljesitményüket.
HabPerisic valoban csak kiegeszitő emberként jön, akkor természetesen nagy üzlez. De ha az elitben akarunk maradni akkor a szélső poszt nincs megoldva.
Amugy is szerinttem csak a védelem az ami útösnek tünik....meg Lewa elöl.
Öszintén szolva nekem a kp is ad aggodalomra okot......nem vagyok biztos benne hogy R.Sanches, Tolisso annyira ütös lenne egy Bajnokok Ligaja szinthez...
Thiago ,Goretzka oké, de nekem.kevésnek túnik.
csuri004

Kedvenc játékos: Thomas Müller

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.11. 09:08

A helyzet hogy Thiago Goretzka és Müller mellett Tolisso és Sanchez be se kerül a kezdőbe bl meccsen. Éles kiesés szakaszban meg bárki gáz ha nem az első sorból való
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.11. 22:52

Ami kicsit bosszant.. Sőt, nem kicsit. Be lett itt ígérve a bankrobbantás, szélre a Robbery megfelelő pótlása stb. S ott volt az a "ha tudnák, kik vannak már meg... " mondat. Várta mindenki, hogy most aztán tényleg jön valami jó, valami új. Sané illett is volna ebbe a képbe, de lesérül, s annyi édesgetés, babusgatás után hagyjuk is, úgy néz ki. Ma már azt is olvastam, hogy majd később megpróbáljuk leigazolni... Na már most, ha most elfordulunk az üzlettől, Sané biztosan nem fog Münchenbe igazolni az életben! Aki most mellette lesz, s segíti a felépülését, az felé jócskán elbillen a mérleg nyelve. (Én sem mennék olyan klubhoz, aki édesget, majd ha lesérülök, ott hagy... )
Szóval a nagy igazolásunk szélre az a Perisic lesz, aki már nem fiatal, bár még mindig elég jó nemzetközi szinten is, s nem sérülékeny legalább, egy év kölcsön alatt kiderülhet mit tud hozzátenni. Mellé pedig majd érkezhet a fiatal spanyol Olmo, aki az "elit" horvát bajnokságban pallérozódik. Tehetséges srác, az igaz, az U21-es EB-n mutatott játéka nagyon tetszett. Lehet belőle valami. Bár, nála is úgy kezdtünk, hogy véletlenül sem ajánlottunk olyan összeget, ami a kivásárlására elég lenne...

Szóval nekem még mindig úgy tűnik, Brazzo nem hogy nem erőlteti meg magát, sem koncepció, sem B terv semmi nem volt előkészítve (Bezzeg Hudson Odoi talpnyalása ment hónapokig...), aztán most meg ott vagyunk, hogy lesz ami lesz, jó a "maradék" is...

Uliék meg dörzsölik a tenyerüket, mert így elhozzuk majd 60-ért Roca-t,így anyagilag sokkal jobban járunk, mintha Sanéért 120-at kikellett volna fizetni,s igazolunk 6-osba is, meg jön két szélső is, mindenki befoghatja a száját!....

Húzós év elé nézünk, készüljünk... :oops:
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2019.08.12. 10:18

Ziyech lenyilatkozta, hogy megtörténhetett volna a Münchenbe igazolás, de mivel nem tisztázódtak a dolgok, úgy érezte, hogy jobb neki Amszterdamban és itt nem az a baj, hogy ő nem jön mert Bergwijn is ugyanez a szint, de Perisic is. Hanem hogy sorra bukjuk az embereket akiket célpontként jelölünk meg. Kíváncsi vagyok a holland meddig vár mielőtt aláír máshova.

Ha pedig az Olmo, Perisic párossal akarnák megoldani a széleket (amit erősen kétlek), akkor igazán sajnálni fogom Kovacot, mert szivatják rendesen.

Sané pedig jó kérdés mennyit enged a City most már 70-75 milliónál szerintem nem szabad érte többet adni. Illetve a fizetési igényeit is át kéne gondolnia. Én mondanám neki hogy öreg 75 milliót ajánlunk így érted, ha nem kell a Citynek ad be az átigazolási kérelmet, ne hosszabíts és nyáron vagy januárban elhozunk ennyiért.

Aztán hozzuk el Perisic mellé Balet kölcsönbe és jövőre neki lehet futni újra 2 szélső megszerzésének. Most már így hogy nem lesz Sané, nem cseng olyan jól Werner vagy Bergwijn neve. Mert Perisic egy jó munkás szélső de közel sem kiemelkedő.
szabi90

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.12. 11:45

szabi90 írta:Ziyech lenyilatkozta, hogy megtörténhetett volna a Münchenbe igazolás, de mivel nem tisztázódtak a dolgok, úgy érezte, hogy jobb neki Amszterdamban és itt nem az a baj, hogy ő nem jön mert Bergwijn is ugyanez a szint, de Perisic is. Hanem hogy sorra bukjuk az embereket akiket célpontként jelölünk meg. Kíváncsi vagyok a holland meddig vár mielőtt aláír máshova.

Ha pedig az Olmo, Perisic párossal akarnák megoldani a széleket (amit erősen kétlek), akkor igazán sajnálni fogom Kovacot, mert szivatják rendesen.

Sané pedig jó kérdés mennyit enged a City most már 70-75 milliónál szerintem nem szabad érte többet adni. Illetve a fizetési igényeit is át kéne gondolnia. Én mondanám neki hogy öreg 75 milliót ajánlunk így érted, ha nem kell a Citynek ad be az átigazolási kérelmet, ne hosszabíts és nyáron vagy januárban elhozunk ennyiért.

Aztán hozzuk el Perisic mellé Balet kölcsönbe és jövőre neki lehet futni újra 2 szélső megszerzésének. Most már így hogy nem lesz Sané, nem cseng olyan jól Werner vagy Bergwijn neve. Mert Perisic egy jó munkás szélső de közel sem kiemelkedő.

S ezzel nekem az a fő problémám, hogy semmit nem oldottunk/oldunk meg hosszú távon! Ráadásul olyan játékosoknak a talpát nyaljuk (Odoi), akik ránk sem hederítenek, akik meg szívvel-lélekkel jönnének (Ziyech) azokat hülyének nézzük konkrétan... :/

Sané "körbepuszilása" még érthető, ugyanis a Bundesligán kívül Top bajnokságból kb. már lehetetlen igazolnunk, ezt lássuk be. Maximum kisebb csapatoktól. Így marad a francia, holland bajnokság s társaik. Azonban az itt pallérozódó játékosokkal meg egyértelműen éreztetjük a B vagy C kategóriás szerepet... :/ Arrogancia ismét... Be kéne látni, hogy hol is helyezkedünk el valójában, s úgy viselkedni a piacon. Ez így egy nagy büdös l...asz, egy vicc...

Nekem lehet azzal jönni, hogy jó, de Sané ha nem hosszabbít, akkor jövőre sokkal olcsóbban jöhet, meg jöhet Werner is ingyen... (Már ha az idén nyári tevékenykedésünk után ide szeretnének még jönni...)

Addigra leromboljuk az ázsiónkat ország-világ előtt, s nézelődhetünk... Nem kötném ezt az egészet Brazzo nyakába, ugyanis valaki ki is nevezte őt... Egyszerűen szánalmas az egész.

Ha Sammer itt enne, már a Szuperkupa meccsre egy Sané-Ziyech páros is a keretben lett volna!
Neki volt töke. Itt meg a töketlenkedés oda vezetett, hogy Sané ügye addig húzódott, míg lesérült egy meccsen, amin már ott sem kellett volna lennie, Ziyech meg inkább maradt az Ajaxnál...

Bravo....
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.12. 13:56

Perisic átesett az orvosi vizsgálatokon!
Mindennek ellenére Üdvözlöm a csapatban, s nagyon örülök neki! Remélem sokat tud majd a szezonhoz tenni, mindent bele!
procee

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2019.08.12. 19:45

Egyre több helyen lehet olvasni Coutinhorol.Tobb helyen lehozták hogy hozzánk kerülhet. Én nem vagyok elajulva tőle, de ki tudja, lehet nálunk menne neki. Azért ott nehezebb kitunni egy csapatból ahol Messi Suarez duó van melletted. Nem rossz játékos, abszolút top igazolás lehetne. Szerintem jobb lenne mint Dembele. Kérdés mennyire tudna nálunk újra kiviragozni, és persze mennyire illene bele nálunk a dolgokba.
Vélemény? Szerintem egy Coman-Gnabry-Perisic-Coutinho-Lewa ötössel nem kellene szegyenkezni. Ebben lehet potenciál.
Szerintetek?
Persze lehet ez is csak vmi elmélet egy ujsagtol aki több kattintásra vágyik.
airwin8

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.12. 21:43

Hát Coutinho annyiból lehet jobb, mint James, hogy jobban meg tudja játszani a bal szélt. Igazából eddig csak Liverpoolban tudott kiemelkedőt nyújtani, de az is igaz, hogy a Messi-vezérletű Barcában nyújtott teljesítmény alapján kár leírni.

Nem is olyan sérülékeny, mint Bale. Dembelénél meg mindenképp jobb lenne, mert a francia is üveglábú, illetve egy ritka primitív ember, szörnyű mentalitással. Coutinho azért helytállt az erősen fizikális angol bajnokságban is, szóval ilyen téren itt se lenne gondja.

Szóval alapesetben nem lelkesedtem volna különösebben érte, de látva a jelenlegi helyzetet, jó fogás is lehetne. Az ilyen Ziyech, Pepe, Bergwijn, Odoi stb. vonalnál sokkal jobb lenne. Müllernél a szélen tuti jobb. De azt gondolom, hogy a képességei alapján a Coman-Gnabry-Perisic trió szintjét is tudná hozni.
Ill. ő is egy jó rúgótechnikájú játékos. Meg annyiból passzolna hozzánk, hogy ő is tipikusan az a spíler, aki másodvirágzását élhetné nálunk, ha megadnánk neki az esélyt. Mint Robbennek anno. Összességében jelen esetben kifejezetten örülnék neki.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2019.08.13. 09:16

Nekem eddig a Bayern vezetői nagyon hitelesnek tüntek...sajnos ez lerombolttak a hye nyilatkozataikkal...
Igen a Super kupára lesz kész csapatunk.aha..ja...
Most pedig kukázgatunk lehetöleg ingyét jázékosokat hogy a Bundesligára készek legyünk....
Brazzo kinevezésekor már fogttam a fejem, ebböl mi sül ki...
Allitom ha Sammer marad a sport igazgató, akkor Sane, Roca, Zijec meg a tököm tudja kik már itt lennének...
Lehet mondani hogy Sane jött volna..valóban?
Csak pletykák volttak mint egesz nyaron hogy Europa minden szélsöjr ide jön....aztán ott tartunk hogy egy D.Zagrabol nem tudunk igazolni....egy BAYERN...NA NEEE..
De van 5 millaert Perisic ( aki szerinttem.jó erösités lesz szerinttem).
csuri004

Kedvenc játékos: Thomas Müller

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb