Átigazolási hírek

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.15. 19:00

pussybuvar írta:Ez nagy húzás lenne. Én nem spórolnék amúgy különösebben. Úgy értem, ne az áron menjen el a biznisz. Sanénak azért sokat jelenthet, hogy ilyen szinten törődünk az ügyével. Nemcsak kitartunk mellette, de még az orvosi ügyletekben is segítjük, ahol lehet.
Nyilván ez nekünk is egyfajta befektetés, ami megtérülhet, ettől függetlenül szép hozzáállás. Emiatt is lehet fontos, hogy a szélsőknél csak kölcsönopciókban gondolkodunk, mert ez is egyfajta üzenet, ami azt mutatja, hogy csak Sané sérüléséig keresünk vészmegoldást, de amúgy rá építenénk már középtávon is.

Pontosan ez lenne a lényeg, hogy ne egy Real legyünk akik megragjak és kikopik a játékost, ez ami vonzó lehet pénz mellett a játékosnak. Szerintem is jöjjön mindenképpen, Robbery is volt bőven sérült mégis adott pluszt. A lehetséges játékpercek 70%-át ha a pályán töltötték mégis legendák lettek
Atesz12

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2019.08.16. 12:04

Szerinttem amugy ahogy korábban emlitettem, az alapcsapatunk az Magasan Bajnokesélyes, söt megkockaztatom Bajnokok ligajára is....csak az a baj ahogy ha visszagondolttok hogy a cserejátekosaink azaz a keret minősegi mélységévek voltak bajaink...
Lásd BL elödöntök tavaly pool ellen.....
csuri004

Kedvenc játékos: Thomas Müller

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.16. 13:06

csuri004 írta:Szerinttem amugy ahogy korábban emlitettem, az alapcsapatunk az Magasan Bajnokesélyes, söt megkockaztatom Bajnokok ligajára is....csak az a baj ahogy ha visszagondolttok hogy a cserejátekosaink azaz a keret minősegi mélységévek voltak bajaink...
Lásd BL elödöntök tavaly pool ellen.....

Ezért is lenne értelme már most megvenni Sanét! Amennyiben elkecmergünk addig valahogy, tavasszal a Bl-ben olyan pluszot adhatna a csapatnak, hogy bármi előfordulhatna.

Azonban, addig is, egyetlen Perisic kevés a támadó szekcióba. Mandzukic sem rossz alternatíva, de megvagyok róla győződve, hogy Timo Wernernek most lenne itt az ideje, hogy leigazoljuk. (A média szerint nem fogjuk,mert inkább télen kötünk vele előszerződést, hogy jövőre ingyen érkezzen. Már ha addigra ránk nem un... )
A 6-os pozíciót pedig mindenképpen le kel fedni!
procee

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2019.08.16. 13:35

Ezzel a "topjátékos" dologgal az a bajom, hogy pillanatnyilag van 10 szuper támadójátékos a világon, utánuk mögöttük meg van sok úgymond nagyon jó játékos. Nekünk ezek lehetnek elérhetőek, viszont a kör így is szűk, mert nem mindenki eladó, illetve sok közülük az olyan is, aki nem rég robbant be a köztudatba és a mai árak mellett rizikós. Tehát nem olyan könnyű ez hogy csak úgy le kéne igazolni ezt vagy azt.
Mivel gondolom vágyunk a BL-re, ezért 2-3 kész játékosra lenne szükségünk, a fiatalítás mint olyannak pedig hátérben történő projektnek kell lennie
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: procee » 2019.08.16. 16:39

Több lap is lehozta, állítólág pár apró simítás és Michael Cuisance a Bayern játékosa lesz.

Nem is kell mondanom, hogy jelenleg sérült a 20 éves játékos, aki bár nagyon tehetséges, még Gladbachban is elégedetlen a játékperceivel... Itt vajon több szerepet kap? :twisted:
S ráadásul még csak nem is 6-os a fő posztja, ő is inkább 8-as. Bár fiatal, s a szerelési skilljei nagyon jók.

Érdekes igazolás lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára procee 2019.08.16. 18:27-kor.
procee

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.16. 17:23

Nem tudom mi a francnak erőltetjük ennyire ezt a francia vonalat. Őszintén szólva Ribéry óta nem vagyok elájulva tőlük. Most is vettünk már 2-t, most Cuisance merült fel, miközben nem hiszem, hogy ilyen kaliberből ne találnánk mást. Bár legalább van BuLi tapasztalata és elég régtóa él ott.

Ugye Coman jó is lehetne akár, de folyton sérült, így nem tud fejlődni. Egy rendkívül buta és egysíkú játékos, aki akkor lehetne bivaly, ha tudna fejlődni és mondjuk robbenes vonalat bejárni.
Tolisso hasonló cipőben jár, csak neki a sérülések mellett az értelmes teljesítmény se nagyon jön össze. Nem tudom mi lesz a Pavard-Lucas duóval, utóbbi ugye sérülten jött, leőbbi képességei kapcsán pedig erősen szkeptikus vagyok.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.08.16. 19:26

FERWIN írta:Ezzel a "topjátékos" dologgal az a bajom, hogy pillanatnyilag van 10 szuper támadójátékos a világon, utánuk mögöttük meg van sok úgymond nagyon jó játékos. Nekünk ezek lehetnek elérhetőek, viszont a kör így is szűk, mert nem mindenki eladó, illetve sok közülük az olyan is, aki nem rég robbant be a köztudatba és a mai árak mellett rizikós. Tehát nem olyan könnyű ez hogy csak úgy le kéne igazolni ezt vagy azt.
Mivel gondolom vágyunk a BL-re, ezért 2-3 kész játékosra lenne szükségünk, a fiatalítás mint olyannak pedig hátérben történő projektnek kell lennie

Igen ebben igazad van! Jó magam pl 2-3-4- éve azért mondtam, hogy "most kéne Hazardot megszerzni", vagy hogy ne legyen ennyire leszűkítve egy emberre a dolog, hogy 1-2 "klasszist". Persze mindig be-be tömték a szánkat, számat egy-egy jobbnak tűnő igazolással, de nekem 1-2 kivételtől eltekintve, és 1-2 nüansztól eltekintve, azért mindig volt hiányolni valóm, és főleg az utóbbi 2-3 évben csúszott félre a dolog, habár Sanchez leigazolása kapcsán még optimista is voltam egy kicsit túlzottan, de még korrigálhatónak gondoltam mindent, és próbának. Azóta, és azzal együtt nagyon kevés, ami itt történt.

Ezért az a bajom, hogy most már lehet jönni, hogy "10 top játékos van itt meg ott". Az igazság az, hogy a helyzetünktnél fogva, jóval előbb le kellett volna igazolni xy -ont.

Miért? Akkor is mondtam, hogy azért Világ elit játékosból be kell szákolni 1-2-öt, arra lehet alapozni. Ezt nem tettük meg. Egyébként, erre mondtam, hogy a robbery, rafinha vonal valóban megható. viszont, ha miattuk nem hoztunk 1-2 éve jó játékost, akkor szégyelje magát mindenki, mert amit felépített azt le is rombolt.

Nyilván ez átvitt. Hiszen elfoglalt helyekre is gondolok. Számomra a klub filozófiája fontos, de azért lássuk be, hogy Schweini elküldése, vagy bárki másé, ha 1 évvel korábban történik, és racionalizáltabban, mert látjuk, hogy sérült, vagy nem vállalja a CSERE szerepet, akkor mégis baklövés. Ezzel ráadásul euró milliókat spórolhattunk volna, és mellé Kroos féle, és Alonso esetkelle nem égetjük magunkat. Arról nem beszélve, ha már így van Lewanak is megadnám a hosszabbítást. Persze Kroosnál is mondtam, hogy nagy a pofája a gyereknek, az orrára kell verni...stb, de elengedni, és így. Nos... nem fúzöm tovább, enyit arról, hogy most beszélünk top 10 játékosról.

Most már ráb*asztunk! :( Még mentehtő lenne, de nagyon nehéz lesz. Újabb 10 év kelleni fog a Bl-hez. :(
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.08.16. 19:34

Egyébként számomra Perisic leigazolása nem rossz, ennyiért, csupán az a baj, hogyha kontextusba helyezem, hogy ki menet annyiért, kiről maradtunk le, ki ment el, és mit helyettesít, akkor már elég szaros az a palacsinta.

Megvárom szeptembert, de én is, mások is leírták, hogy az főleg a mi helyzetünkben miért nagy csúszás ISMÉT. De legalább korrigálható. Itt egyesek vágyálmokat kergetnek egy olyan 17 fős kerettel, ami most már 18-as (persze nekem a kölcsön játékos dolgok is kicsit neccesek, de ebben az esetben nem, Jamesnál igen), hogy bármir is jók vagyunk. jelenleg, hiába nagy az arc. A Dortmund sajnos le fog darálni minket. Középszer, játékosokkal, azzal, hogy nekünk többet kell beletenni abba a kicsi bl szereplésbe...stb. :(

Tavalyi spórlásnál is említettem az inflációt, vonzóságot. Persze itt a kanadai meg egyéb táblázatok kurva jók. Nem is értik miért hasonlítom Magathoz Kovacot, közben egy rakás szar a játékunk, de minden rendben van.

Nem baj, ha nem lesz tűzoltás, akkor biztosan megtanuljuk milyen az ezüst, és a bronz, és a tartós bl 16. 2-3 játékossal javíthatunk megélhetünk az utóbbi 10 év építkezéséből. De se több se kevesebb, és jöbőre is 300 milla lesz, aminek ki kéne folynia, hogy valahol legyünk. Szerintem is lobbizni kell ez ellen, de nem így, ahogy tesszük!:)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.08.16. 19:44

pussybuvar írta:Nem tudom mi a francnak erőltetjük ennyire ezt a francia vonalat. Őszintén szólva Ribéry óta nem vagyok elájulva tőlük. Most is vettünk már 2-t, most Cuisance merült fel, miközben nem hiszem, hogy ilyen kaliberből ne találnánk mást. Bár legalább van BuLi tapasztalata és elég régtóa él ott.

Ugye Coman jó is lehetne akár, de folyton sérült, így nem tud fejlődni. Egy rendkívül buta és egysíkú játékos, aki akkor lehetne bivaly, ha tudna fejlődni és mondjuk robbenes vonalat bejárni.
Tolisso hasonló cipőben jár, csak neki a sérülések mellett az értelmes teljesítmény se nagyon jön össze. Nem tudom mi lesz a Pavard-Lucas duóval, utóbbi ugye sérülten jött, leőbbi képességei kapcsán pedig erősen szkeptikus vagyok.

Amúgy hosszú idő után, ezt érzem a legjobb komentednek. Thiagoval kapcsolatos teóriáid sem rosszak, habár, mint minden játékosunknál nekem az a bajom, hogy Ő itt a legjobb, és ha eladjuk nem hozunk olyat se! :( Ennek ellenére Thiago a kedvencem, de ha pl Ő lenne a kp átalakítás akadálya szemrebbenés nélkül küldeném el, de ahhoz invesztálni is kéne, Ami nagyobb baj, hogy máshova is, így priorizálni kell.

tudom nem értünk egyet, de a Kovac + jelenlegi keret + megerősített védelem, de sérült játékosra alapozva kombó kicsit sok. Szerintem szerencsénk lehet, és nem is rossz annyira a keret a Bundelsigat tekintve, de vannak erős gondjaim. Bl-ről még említést sem tettem.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Gabesz0730 » 2019.08.16. 20:19

Mindenképpen érdekes a mai nap több helyen felmerült Werner hogy elhozzuk közben ez a Cuisance srác megvallom őt nem ismerem igazán tök jó hogy fiatal de kb ennyi és ilyen kaliberű spielerek vannak már itt elég sokan pl sanches tolisso még velük sem igazán tudunk mit kezdeni sajnos ők is szenvednek hogy néha játszanak.
Nagyon hiányolok egy megbízható vkpt aki tudja osztogatni forgatni a játékot és közben jól szerel és olvassa a játékot.Nemtudom kit lehetne hozni de csak Rocca merült fel akit azonnal hozhatnánk ha leraknánk 40et és még ő sem az a top spieler aki azonnal megváltana itt mindent.
Wernert én nagyon elhoznám hogy esetleg az egysíkú egycsatáros focinkat néha átdobnánk egy 2 csatárosra vagy Werner meg is tudná csinálni a széleket is ha úgy van..
Most elvileg megint coutinhót üldözzük kölcsönbe érdekes lehet de a nagyobb meccseken ő sem vált be a barcának
Gabesz0730

Kedvenc játékos: Lewandowski

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb