Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.03.18. 13:04

Nagyon messze van még, de a következőket tippelném a nyári átigazolással kapcsolatban:

Kimmichből lesz a jobbhátvéd, de nem igazolunk új középpályást, hanem Rudy vagy Sanches fog szerepet kapni Vidal mellett. Szélső igazolásnak Brandt fog érkezni, illetve elképzelhető, hogy Alexis Sánchez lesz a másik érkező az Arsenaltól. Robberyék szerepköre így csökkenni fog, de maradnak, Costa távozni fog.
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.18. 13:57

Szkafi92 írta:Nagyon messze van még, de a következőket tippelném a nyári átigazolással kapcsolatban:

Kimmichből lesz a jobbhátvéd, de nem igazolunk új középpályást, hanem Rudy vagy Sanches fog szerepet kapni Vidal mellett. Szélső igazolásnak Brandt fog érkezni, illetve elképzelhető, hogy Alexis Sánchez lesz a másik érkező az Arsenaltól. Robberyék szerepköre így csökkenni fog, de maradnak, Costa távozni fog.

Én ezzel egyetértek, annyi, hogy nem Sanchez lesz az érkező, hanem James, és emiatt át fogunk állni a Carlo által preferált 4-3-3-ra.
Szerintem is menni fog Costa.
argo001

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.18. 17:22

Szkafi92 írta:Nagyon messze van még, de a következőket tippelném a nyári átigazolással kapcsolatban:

Xabi és Kimmich "helyére" is kell játékos a középpályán. Erre egy szem Rudy nem lesz elég akkor se, ha Sanches több lehetőséget kap.
misafeco

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.03.18. 17:56

misafeco írta:

Xabi és Kimmich "helyére" is kell játékos a középpályán. Erre egy szem Rudy nem lesz elég akkor se, ha Sanches több lehetőséget kap.

Hmm....., mondjuk itt az is kérdés, hogy fog-e változni a hadrend jövőre, pl. ahogy argo001 kollega is írta vagy marad a 4-2-3-1. Én utóbbiban gondolkodom, ezért vagyok úgy vele, hogy Vidal mellé nem biztos, hogy jön ember. Igaz, hogy így papíron csak 3-an vannak 2 helyre, ami karcsú lehet, de ne feledjük, hogy Javi, Kimmich, Alaba (nekik mind megvannak a helyetteseik) feljebb tudna lépni ha úgy szükséges. Persze nem kérdés, hogy bőven van ráció abban is, hogy mindenképpen kell a pótlás, de azt mondom érdemes ennyi kockázatot vállalni a fiatalok fejlődése végett. (4-3-3 esetén természetesen nekem sem kérdés a pótlás szükségessége)
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.03.18. 18:34

Úgy néz ki eldőlt! Szerintem Kimmichel is meg van beszélve, és beleegyezett, hogy jobb hátvéd lesz, és a válogatottban is az lesz.

Én kp-ra szántam, de ha így gondolják, és Ancelotti is, így gondolja, akkor legyen így. Amúgy is a szélsővédők erősek támadásban nálunk, Kimmich onnan is tud jó labdákat adni elég gyors, jó a védekezése. Jó lenne, akkor, ha így le lenne tudva a történet.

Szerintem is a fiatalok miatt ennyi kockázatot be kell vállalni. Úgy gondolom Martinez feljebb lesz tolva, végső esetben fog hátra lépni. Martinez mellett Vidal is játszhat, és Thiago is. 4-3-3 esetén Mind ketten. :) De 4-2-3-1-ben is.

Én a kp-re nem gondolkozom nagyobb igazolásban, sőt Jamesben sem egyenlőre(de még íráson belül ez változik), hacsak nem megye valaki kölcsön. Ha marad, így akkor Sanchez-Rudy-Müller + Alaba, Kimmich bőven elégnek kell lennie. Rudy a joker, kp-t is tehermentesíti, olykor meg beugorhat Kimmich helyett is.

Én abban látom a fő kérdést, milyen értelemben akarjuk az első 3-asból pótolni, és kit.

Coman jobban hasonlít Robbenre, Costa Riberyre, de Costa szerintem is menni fog. 4-3-3-ban Müllernek is meg lenne a helye, mást nem asszimetrikusan, ezt se felejtsük, és 4-2-3-1-ben is meg van a helye ez a felállás nem fog kikopni biztosan kérdés, hogy első számú, vagy második számú lesz-e.

Gyakorlatilag, ha mégis James jönne Costa helyett, akkor James személyében egy olyan játékosunk lenne aki 4-3-3- esetén a 10-est, de a bal szélet, Riberyt pótolva is tud játszani. Így logikailag abszolút bele illene a képbe.

Azonban szerintem nekünk nagyon kéne echte szélső (is). De Griezmann sem az, hanem 4-3-3-ban egy gól lövőb típus vagy árnyékék. Kettőt nem fogunk igazolni. Így Jamesre van nagyobb esély.

Szóval James kapcsán meggyőztem magam a jövőre nézve. Habár hosszú távra, Griezmann, Hazardban gondolkoztam. (Hazard nagyon illet volna ide).

Így nyárra szerintem egy igazolás maradt az pedig James lesz, aki szintén joker is lesz, és minőség is lesz, mivel kp-n is tud játszani, és a támadó részlegben is.

Tehát kezdem érteni mit szeretne vele Ancelotti,és fiatal a gyerek bomba lába van. Ugyanis 4-3-3-ban 2en is irányíthatnak, ha mindenki egészséges lesz, illetve meg lesz a széle is, hiszen asszimetrikusan is felfuthat a szélső, és Martinez biztosít, vagy a másik kp, vagy doppelben meg a 2 belső kp. Szóval, így Kimmich is érthető, szinte nagyon sok kp-s feladata is lesz, és akár még HELYET is tud cserélni közben. Szóval lesz egy hamis jobbvédőnk. :D Viccet félre téve, már így is a csapat 4-2-3-1 mellett 4-3-3 ban is játszik.

Nekem az jön le Ribery helyettesét keressük óvatosan szumma szummárum (amit tudni lehetett), és ilyen megoldásokkal álltunk elő Jamesel, hiszen Ribery irányít is asszisztot is ad SZÉLRŐL. Robben meg lesz még 1 évet, és Comannak bele kell jönnie jövőre mellette.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.18. 19:38

Az Arsenal nem lesz top 4 idén, Alexist be kellene próbálni.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.20. 16:52

Vagy Wengert :D :D :D :D
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.03.20. 19:07

mia san mia írta:Vagy Wengert :D :D :D :D

Hirtelen Wagnert olvastam. Tényleg, őt nem kéne elhozni a Hofféből? Mintha Bayern-nevelés is lenne.
stevee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.03.20. 20:51

Másodedzőnek? :D
misafeco

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.20. 21:30

misafeco írta:

Másodedzőnek? :D

4. számú edzőnek.