Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.07.26. 12:25

Kalle megmondta, hogy előre már nem hozunk senkit...
argo001

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.07.26. 13:03

pedig ő alapvetően nem lett volna hülyeség.
még mindig hatalmas tehetség a srác, tele potenciállal.
és csatárban is jól tud teljesíteni (ha formában van).

minden esetre téma se volt, és feltehetően nem is lesz
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.07.28. 14:14

argo001 írta:Kalle megmondta, hogy előre már nem hozunk senkit...

Sajnos így van. Szerintem is befejezettek a dolgok, pedig jó lenne, ha nem így lenne, még ha nevekre darabra meg is vagyunk, de James azért rizikós, és habár elégedett vagyok összességében, és kész is a keret rá lehet mondani, és nem is várok új embert, de az a bizonyos x faktor nem jött idén sem, akit vártam, viszont egy racionális építkezés volt James rizikóját bevállalva.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.08.25. 00:03

Kirobbant a hír a sajtóban (bulvársajtóban), miszerint Kalle és Uli nem jönnek ki igazán jól egymással, ennek pedig egyik oka a szélsőkérdés, mivel Uli sürgetné a helyzet konkrét megoldását. Más topikban is felmerült, Draxler viszonylag olcsón mozdítható megoldás lenne (talán még a klubrekord sem dőlne meg).

Ettől függetlenül Hámeszt meg Müllert lehetne variálgatni, és Coman is beszállhatna a buliba. Ez már az az időszak, ahol Robbennek talán, Ribérynek viszont már ténylegesen pihennie kellene.

A Draxler-transzfer esélyét talán az is növelheti, hogy Neymar után - úgy néz ki - Mbappé is a párizsiaké. (Abba kicsit szokatlan belegondolni, hogy két játékosra elköltöttek majdnem 400 millió eurót, miközben a tavalyi döntős Juventus kerete ér kb. ennyit - kicsivel többet.)
argo001

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.08.25. 16:23

Coman egy vicc. Tudom, hogy rengeteg pénzbe kerülne, de ha Rib-rob szintű pótlást szeretnénk, akkor Griezmann.
Sokba kerülne, de megoldana minden problémát.
Én Comant belevenném az üzletbe, amúgyis egy kutyaüté, és hátha be lehetne számítani az összegbe.
Draxler jó játékos, de nem top kategória.
rogozsin

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.08.27. 17:44

Érdemes lehet körülnézni a Liverpoolnál, akár idén akár jövőre. Most hogy a Barca elvitte Dembelét. Coutinho hoppon maradt az átigazolási kérelmével, akár őt meg lehetne próbálni, de vannak még ott ügyes szélsők is mint pl Mané. Griezmann pedig nem szélső ő LEwa társa lehetne középen, csak akkor még inkább eltemetjük Müllert.
Arra is kiváncsi lennék van -e valami konkrét amögött hogy lenyilatkozta Salihamidzic hogy nyitott még a piac számunkra.
szabi90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.27. 18:39

Szerintem a Liverpoolban nemigen van olyan játékos, aki nekünk érdemi előrelépést jelentene. Coutinho kimagaslik onnan, de képességeit tekintve nem jobb James-nél és nagyon hasonló stílusú játékos. Ha a kolumbiainak nem találjuk meg a helyét a rendszerünkben, akkor a brazilnak se.
Ráadásul most 120 milla körüli összegért nem engedik a Barcához, ahova menni akar és hisztizik. Ezek után nem hinném, hogy majd nekünk eladják emberi pénzért, ő meg szívesen jönne ide.No meg abban se, hogy igazán illene ide.

Mané, Firmino és Clyne lehet még elgondolkodtató, de nem érzem őket olyan pengének.

Griezmann simán tud a szélen játszani, nem is rosszul. Ha három támadóval nyomulunk, akkor tökéletes lehet egyik oldalra, a másikra mondjuk Müller, később esetleg Coman/Gnabry. A gond nem is ezzel van, sokkal inkább azzal, hogy mennyire akar távozni és mennyiért.
Rengeteg kérője volt, de hű maradt az AtMa-hoz. Kérdés meddig marad Simeone, hova lép le és a francia akar-e vele menni. Aztán biztosan meg kéne harcolni minimum 2 angol élcsapattal és vélhetően a PSG-vel is. Ha meg Dembelékért, Mbappékért 100+ millák repkednek, akkor Grizit is csak akkor lehet esélyünk 120 alatt mozdítani, ha lejáróban a szerződése.
Na meg még azt kéne megtudni mennyi a kivásárlási ára. Neymarnál pont ezzel szívta meg a Barca. Nem tudom mikor hosszabbított szerződést, de talán akkora spíler se volt még akkor, ill. ki gondolta volna, hogy ilyen pénzek fognak rövidesen mozogni. Ha 80 körül van az összeg, akkor lehet minél hamarabb be kéne próbálkozni, hátha összejön.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: speziale » 2017.08.27. 18:55

szabi90 írta:Érdemes lehet körülnézni a Liverpoolnál, akár idén akár jövőre. Most hogy a Barca elvitte Dembelét. Coutinho hoppon maradt az átigazolási kérelmével, akár őt meg lehetne próbálni, de vannak még ott ügyes szélsők is mint pl Mané. Griezmann pedig nem szélső ő LEwa társa lehetne középen, csak akkor még inkább eltemetjük Müllert.
Arra is kiváncsi lennék van -e valami konkrét amögött hogy lenyilatkozta Salihamidzic hogy nyitott még a piac számunkra.

Szerintem ez Draxler. Korábban azt nyilatkozták a vezetők, hogy megvagyunk. És egyedül Draxler lett mostanában elérhető (mármint olyan játékosok közül,a kik minket érdekelhetnek).
speziale

HozzászólásSzerző: speziale » 2017.08.27. 19:35

pussybuvar írta:Szerintem a Liverpoolban nemigen van olyan játékos, aki nekünk érdemi előrelépést jelentene. Coutinho kimagaslik onnan, de képességeit tekintve nem jobb James-nél és nagyon hasonló stílusú játékos. Ha a kolumbiainak nem találjuk meg a helyét a rendszerünkben, akkor a brazilnak se.
Ráadásul most 120 milla körüli összegért nem engedik a Barcához, ahova menni akar és hisztizik. Ezek után nem hinném, hogy majd nekünk eladják emberi pénzért, ő meg szívesen jönne ide.No meg abban se, hogy igazán illene ide.

Mané, Firmino és Clyne lehet még elgondolkodtató, de nem érzem őket olyan pengének.

Griezmann simán tud a szélen játszani, nem is rosszul. Ha három támadóval nyomulunk, akkor tökéletes lehet egyik oldalra, a másikra mondjuk Müller, később esetleg Coman/Gnabry. A gond nem is ezzel van, sokkal inkább azzal, hogy mennyire akar távozni és mennyiért.
Rengeteg kérője volt, de hű maradt az AtMa-hoz. Kérdés meddig marad Simeone, hova lép le és a francia akar-e vele menni. Aztán biztosan meg kéne harcolni minimum 2 angol élcsapattal és vélhetően a PSG-vel is. Ha meg Dembelékért, Mbappékért 100+ millák repkednek, akkor Grizit is csak akkor lehet esélyünk 120 alatt mozdítani, ha lejáróban a szerződése.
Na meg még azt kéne megtudni mennyi a kivásárlási ára. Neymarnál pont ezzel szívta meg a Barca. Nem tudom mikor hosszabbított szerződést, de talán akkora spíler se volt még akkor, ill. ki gondolta volna, hogy ilyen pénzek fognak rövidesen mozogni. Ha 80 körül van az összeg, akkor lehet minél hamarabb be kéne próbálkozni, hátha összejön.

Nem tudom, hogy Griezman mennyire elérhető. Ő nem most hosszabbított? Mindenesetre az rendkívül dícséretes, hogy amennyire felkapott név most mégis kitart az ATMA mellett. Nekünk is ilyen emberre lenne szükségünk. Egyébként nem hiszem, hogy ha elmegy az ATMA-ból, akkor átmenne valamelyik másik spanyolhoz. Lehet a PSG francia lévén adna érte nagy összeget, de szerintem Neymar mellé nem menne szívesen. Szóval vagy PL, esetleg Milan, vagy mi ha bejelentkezünk érte.

Viszont én egyre inkább azt gondolom, hogy a keretünk már sokkal inkább illek egy 3-5-2-es rendszerhez, mint egy 4-2-3-1-hez. lehet Ancelottinak is váltania kéne inkább
speziale

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.08.29. 01:14

Ancelotti azt nyilatkozta, hogy nincs kizárva érkező ember, szóval még lehet egy last-minute igazolásunk akár. Emlékszem tavaly erősen hangoztatta, hogy nem lesz új igazolás stb és nem is lett, most viszont tuti nézelődnek. De egyébként Draxleren kívül más igazolást nem nagyon tudok én se elképzelni jelenleg. Ő mondjuk mind szélen, mind középen hasznos tud lenni, bár nekünk inkább a szél lenne fontos. A hosszú szezonra tekintettel nem jönne rosszul + beleillik a 4-3-3-ba és 4-2-3-1-be is.
Thommeyy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb