Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: procee » 2017.12.04. 14:05

Jöjjön csak vissza Gnabry már most télen, így meg lenne oldva Lewa és Robben tehermentesítése is. S közben ő is szokná a rendszerünket, s nem mellesleg Jupp keze alatt! Nyáron meg Brandt jöhetne ingyen, s még egy évig marasztalnám Robbent. Így lenne Coman, Gnabry, Brandt, Robben a szélére, úgy hogy nem költöttünk.

Egyébként, ha nagyot akarunk, s merünk is dobni, Auba szekere eléggé kifelé áll Dortmundból. A két fiatal német mellé még elférne! Főleg hogy Costa-t jó pénzért adjuk el, s Sanchesből is érkezik vissza valamennyi.
procee

HozzászólásSzerző: dani15 » 2017.12.04. 20:20

Én úgy gondolom hogy több öngólt nem fog lőni a vezetőség és a VB előtt vagy után elhozzák a Goretzka Werner párost. Brandt diszkont áron is jönni fog, de az előbbi 2 leigazolása fontosabb, presztízs kérdés. Draxlernek is nagy az esélye én nem ringatom magam a álomba a csokifiúval a hoffi a szintje max töltelék lesz belőle....
dani15

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.12.04. 21:43

dani15 írta:Én úgy gondolom hogy több öngólt nem fog lőni a vezetőség és a VB előtt vagy után elhozzák a Goretzka Werner párost. Brandt diszkont áron is jönni fog, de az előbbi 2 leigazolása fontosabb, presztízs kérdés. Draxlernek is nagy az esélye én nem ringatom magam a álomba a csokifiúval a hoffi a szintje max töltelék lesz belőle....

Egy Timo Werner mért jönne el padozni Lewa mögé? Mikor ugyan úgy BLtben játszik a Lipcsével és neki aki a Német válogatott első számú csatár jelöltje, játszania kell, hogy formában legyen és tudja segíteni a válogatottat!Goretzka szerintem felesleges.
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:11

Szerintem Goretzka leigazolását megint sokan túl misztifikálják, ugyanis szerintem igenis SZÜKSÉGES, főleg apróért.

Én -aki nem mellesleg oda voltam R. Sanchezést- azt mondom helyette jöjjön szépen. A vb után még kaphatunk is valamit a portugálért, aki nem illik, úgy néz ki más foci kultúrába egyenlőre -aztán lehet lesz egy nagyon komoly féléve ami után vakarni fogom a fejem , és piszkosul fiatal-. De JELENLEG, azt mondom kell Goretzka. Tolissonak még kell az asszimilálódás, és Ő IS nagyon fiatal, Vidal egy ével idősebb lesz, ahogy mindenki. Nem kell nagy látnoknak lenni, hogy kell a tehermentesítés, és beépítés, és sokszor szerintem 3 belső kp-nk lesz amúgy is -most persze lesz más formáció is, de értitek...-.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:16

Wernernél a 2 csatáros rendszer, és a nem echte, hanem támadó szélső formáció is játszik. No meg az edző kiléte. Én, akár Lewa-Werner-Müller 3-ast is el tudok képzelni. Ahova tetszés szerint beékelhető Vidal, Thiago, James, és Comanunk ott van asszimetriára, és sok lehetőség lenne itt tehermentesítésnél is. Illetve lehet mind kettő öregünk visszavonul (Robbery). Ráadásul, ez kínálkozás... ráadásul, ha Német irány vonalat vesszük szerintem minden meg lesz ehhez, ha még Brandtot is leigazoljuk. Draxlerre, Én kevesebb esélyt látok.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.01.05. 12:06

Olvasgatva itt a különböző pletykákat. Hazard nem hosszabbít a Chelseavel(állítólag a Real kedvéért). Az angolok vinnék Vidalt, nekünk kellene egy bal szélső.A legjobb választás Eden lenne, ő a legjobb aki nincs 100millió felett! Realos pletyka Kroost adnák Neymarért, mi lenne elpasszolnánk Thiagot a Barcának vagy Peppnek és visszahoznánk a tékozló fiút az otthonába!
Kozi31

HozzászólásSzerző: szokedawg » 2018.01.05. 15:06

Kozi31 írta:Olvasgatva itt a különböző pletykákat. Hazard nem hosszabbít a Chelseavel(állítólag a Real kedvéért). Az angolok vinnék Vidalt, nekünk kellene egy bal szélső.A legjobb választás Eden lenne, ő a legjobb aki nincs 100millió felett! Realos pletyka Kroost adnák Neymarért, mi lenne elpasszolnánk Thiagot a Barcának vagy Peppnek és visszahoznánk a tékozló fiút az otthonába!

A Vidal(chelsea)-Goretzka csere tűnik valószínűnek.
Ugyan Hazard nagyon jó igazolás lenne. De az ára valahol 100-150 millió között mozog 2020-ig élő szerződéssel. Elképzelhetetlen számomra, hogy a vezetőség ezt meglépje.
Thiago-Kroos csere pedig teljesen nonsense számomra. Thiago az egyik legjobb spílerünk, hülyék lennénk eladni. Kroos meg maradjon a fenekén, és nyalogassa a madridi fenekeket továbbra is. Semmi szükség visszaköpködő celebfiúkra.
szokedawg

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2018.01.05. 16:31

szokedawg írta:Thiago-Kroos csere pedig teljesen nonsense számomra. Thiago az egyik legjobb spílerünk, hülyék lennénk eladni. Kroos meg maradjon a fenekén, és nyalogassa a madridi fenekeket továbbra is. Semmi szükség visszaköpködő celebfiúkra.

A cserét én sem támogatom (hozzáteszem, egyetlen spanyol szennylap számolt be erről, ennyire érdemes komolyan venni), de miért kell állandóan fikázni Kroost? Habár nem láttam őt túl sokszor a távozása óta, de egyáltalán nem tűnik úgy, mintha megnőtt volna az arca, vagy celebfiú lenne. Bevallom, én nagyon kedvelem őt a mai napig, a hosszabb interjúit mindig elolvasom, ugyanaz a szerény fiú maradt, aki München is volt. Mindig elmondja, hogy nála semmit sem számítanak az egyéni díjak, stb. Az pedig teljesen nonszensz, hogy "visszaköpköd" ránk. Soha nem mondott egy rossz szót sem, sőt mindig is az otthonának nevezni Münchent, és háláját fejezi ki a nevelőklubjának. Nyilván nem egy Müller alkat, akinek az élete a csapat, de arról nem ő tehet, hogy a vezetőség nem volt képes teljesíteni az egyáltalán nem abszurd elvárásait. Megjegyzem, Madridba kevesebb fizetésért igazolt el, mint amit tőlünk kapott volna. Ebben a történetben valami nagyon félresiklott, és talán Toni szándéka sem feltétlen a maradás volt, de az biztos, hogy hatalmasat hibázott a vezetőségünk. Tudom, hogy sokan szeretek rásütni az alibi jelzőt, de Kroos az évtized egyik legjobb középpályása (elég csak megnézni a trófeavitrinjét és nem elfelejteni, hogy még 30 éve sincs), ennek ellenére mi kiengedtük a kezeink közül, ráadásul aprópénzért!!!!!! És nem, ez nem Guardiola kritikája, hanem a vezetőségé.
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: szondah » 2018.01.05. 18:48

tény, hogy hiba volt elengedni, de azóta amit Thiago letett itt és itt főleg a mentalítására gondolok amit jól mutat, hogy a második legjobb játékosunk idén párharcokban. Számomra pont abban a szerepkörben csillog a srác amit Kroostól vártam volna amolyan Basti2-ként tudom más szerepkörű játékos és nem értek egyet az alibi jelzővel ugyanakkor védekezés terén még mindig picit lustábbnak látom. A lényeg Thiago nálam egyszinten van Martinezzel mint hozzáállás mint harcosság terén arról nem beszélve, hogy egy igazi művész :D és érzésem szerint sokkal jobban illik a mostani filozófiába mint Kroos. Mellesleg amikor Jupp alatt fénykorát élte akkor feljebb játszott irányító pozin aztán jött a gárdi féle 6-os pozi nekem ő még mindig egy igazi irányító akit nem kéne védekezéssel traktálni(Kroos).
Egyszóval a spanyoljaink nagy része elnyerte a bizalmam és abszolút rászolgálnak az igazi bajor jelzőre mert egy Thiago vagy Martinez ugyanakkora szívvel akarással játszik mint Rob v Rib vagy épp Kimmich. Kroosban ezt a Jupp éra alatt sem éreztem annyira.
szondah

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2018.01.05. 22:16

Én ezekkel abszolút egyetértek! De a kolléga nem ezt írta... hozzáteszem azt is azért, hogy én személy szerint örülnék Kroos visszatérésének. Becsukott szemmel is jobb, mint Tolisso.
K. Ágoston

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb