Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.11.26. 13:18

Ennek Müller sérülése az oka,mert nélküle csak olyan játékosok maradtak a keretben,akik a csatár mögött kevesebb veszélyt jelentenek,a középpályán meg nyolcasként hasznosak.
Egyébként a 433-hoz(ami szerkezetileg a legközelebb áll a 4231-hez)is elengedhetetlen lenne a szélsők játéka,legalább az egyik oldalon.Arra. a box to box Tolisso
nem alkalmas alany.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: procee » 2017.11.28. 23:10

A csatár témát felelevenítvén.
Nem tudom ismeri e valaki, de van egy 20 éves, nagyon tehetséges lengyel támadó, aki jelenleg a Sampdoria-ban rúgja a bőrt, Dawid Kownacki.
Idén eddig 4 Serie A meccsen 2 gól a termése, kupa meccsen 1/1. Tudom nem sok, kevés a meccsszám, azonban a meccs/gól átlag igazán erős gólérzékenységet mutat. Igazából azon a véleményen vagyok, hogy ha a srác Lewa-tól tanulhatna, itt nálunk, nagyon sokat dobna a fejlődésén, s Lewa-nak is motiváló lehetne egy lengyel csapattárs érkezése, aki tőle tanulhatna. Persze ez csak egy felvetés, akár be is válhatna a dolog szerintem. (Hozzáteszem, Fiete Arp érkezésének minimum ennyire örülnék, azonban mivel ő 17 éves, a kettő nem zárná ki egymást.)

S ha már felvetődött bennem a lengyel vonal. Amennyiben Goretzka nem nálunk kötne ki (Márpedig remélem, hogy igenis minket erősít majd jövőre!), akkor Max Meyer mellett a Nápolyban futballozó Zielinski lenne a célpont nálam. (Ha pedig Vidal távozna, mindenképpen!)Nem tudom mennyiért adnák, hiszen egyértelmű, hogy Hamsik utódjaként számítanak ott rá, de egy próbát megérne.
(Egyébként erre a posztra felröppentek a hírek a 20 éves, Ajax futballista, Frenkie De Jong iránti érdeklődésünkről is, azonban még Tolissot is nehéz beépítenünk, szerintem ide nem kéne még egy fiatal.. )
Box to box ba pedig még mindig ott van Can, aki ingyen is jöhetne akár... Ez is egy opció, amit érdemes átgondolni. (Martinez sérülékeny, Rudy nem ugyanaz a típusú játékos. S ha Rafinha megy, Rudy a játékperceket Kimmichet tehermentesítve is megkaphatja, azt a szintet, mint amit a brazil hoz, simán hozza ő is szélső védő poszton. )

Középre rengeteg lehetőségünk van.

A szélső kérdés, az, amivel leginkább törődnünk kell!
Ide nálam Brandt és Sané a prioritás. Előbbit talán könnyebb megszerezni (ráadásul ingyen...). Nem hiszem, hogy Sanchez, Hazard és társaik itt kötnének ki. Talán még Carrasco az aki szóba jöhetne vagy Mahrez? sőt, Depayt is ide írnám, s még Guedest, Lemart is. aki talán nem lenne nagyobb kérdőjel a két németnél. (Bár Mahrezt nem tudom itt elképzelni, Depay álma pedig a Real...) A Lozano, Bailly, Martins, Malcom féle játékosok már nagyobb rizikó faktort tartalmaznak. Bár ez még nem jelenti azt, hogy nem válhatnának be.

Van egyébként még egy érdekes játékos, akit megemlítenék, ő Fekir! Volt egy nagy sérülése, de mikor fitt, iszonyatosan jól játszik. Nem tudom, a keret hogy alakul, mik a tervek, de ő szerintem a legtöbb csapatba beférne, szinte az összes támadó pozícióban életveszély, s nagyon intelligens játékos.

No és persze Draxlerről sem feledkeztem meg, azonban úgy látom számára kitaláltak egy új szerepkört, s lassan alap ember lesz a PSG-ben, ami pedig azt jelentheti, hogy ha akarjuk sem tudjuk megmozdítani..:/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára procee 2017.11.30. 09:17-kor.
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.11.29. 13:41

A szélső posztra, lassan Guedest is belehet dobni a Valenciából. Eddig brutális idénye van.
szabi90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.11.29. 18:58

Felejtsük el B kategóriás szélsőket! Nem kell újabb Shaqiri, Costa, Pranjic meg hasonlók! Te jó isten kik fordultak meg itt az elmúlt években mint lehetséges Robbéry alternatívák, azt az össze megbukott, vagy inkább a vezetőség, mert a játékosok ennyit tudnak nem többet! Robben már bőven világklasszis szinten érkezett ide, Ribéry meg a liga legjobbja volt mikor elhoztuk, és itt még színtett lépett ami nála 13ba mikor nem lett arany lasztis ki is pukkadt, azóta lejtmenetben!
Alexist ide azt had szóljon egy nagyot a szezon tavasszal!Bár amilyen pechesek vagyunk egyből lesérülne.
Kozi31

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.11.30. 20:32

Én már ehez a vezetőséghez képest, egy Draxler, Pulisic, párosnak os örülnék.
Még egyszer mondom, a vezetőkhöz képest.

Egyébként nekünk a Brend-presztis miatt is kellene, legalább egy Alexis, Griezmann, Hazard,
szintűekben halászni is.

Ha egy Sanét nemtudtak elhozni a Schalkéból !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: ptg » 2017.12.01. 13:58

Én most, ameddig nem tisztázott a vezetőedző időtartama és a leendő kiléte, senkit sem hoznék, a mai keret a bundesbe elég mindhárom címhez, a BL idén három fokkal feljebb van. Nem kellene úgy járni, mint ahogy a pepinél, előtte sem mindenki olyan jött, akit ő akart volna és ancsa is kapott nem saját választásuakat. És persze a vezetőségnek sem mindegy, hogy apró bakijaik miatt címek úsznak el, mert az új edzőnek már nem marad ideje futni az eredmények után.
Tehát először előrelátóan edző, majd az ő elképzeléseinek megfelelően a piacon a bukszához mérten elérhető játékosok beszerzése - netán esetleg saját forrásból merítés, bár ezt mostanában nem lehet sikeresen megtenni a nevelési együttható ismeretében.
ptg

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.01. 15:24

Alapvetően egyetértenék, de mégsem.

Úgy gondolom egy Sanchez féle üzlet bármilyen edző jön jól jönne télen, és a csere csatár is... ha Sanchez félét hoznánk, akkor csere csatár sem kéne.

Ha nem hozunk szélsőt, akkor is kell egy csere csatár, vagy valaki a támadó harmadba olcsóbban, de használható... legfőbb kritérium jó befejező legyen!

Ami még fontos, Martinezzel egyetértve: nem adhatjuk fel a szezont. Igen egyenlőre a Barca, PSG, Man City 3-as előrébb jár a szezont tekintve, DE bármi megeshet még. Az utóbbi évek alapján top3-ak vagyunk jelenleg top5-6 így is, mellettünk a Real, meg a Juve, talán a Chelsea van ott még, akik jók, de nincsenek formában.

Vezetjük 3 ponttal a bajnokságot. A kupában bármi megeshet, de ha kiverjük most decemberben a Dortmundot, nincs már szinte ellenfél. A Bl-ben meg sorsolás függő is egy kis szerencsével kaphatunk valaki egyszerűbbet a 16 között március áprisilra meg még a jelenlegi kerettel is bármi lehet, ha fel lesz készítve.

Ergo: Én igazolnék 1.) minimum egy csere csatárt 2.) univerzális támadót is hozhatunk 3.) Szélső is el kéne 4.) Juppban megbízhatunk olyan játékos lesz, akit hozat, ha lesz ilyen, aki bárki keze alatt aranyat érhet talán, vagy legalábbis nagyobb a százalékos esély erre, mint egy Ancelottinál szerintem. 5.) Nyáron megkezdhetjük a keret optimalizálását nézőponttól függően, edzőnek csapat stratégiának mindennek megfelelően, tehát ebben eladás is hozás is van. 6.) Előbbiekből kiindulva: akár 1-2 évre is igazolhatunk valakit, ha ez a gond, tehát egy Gomez, vagy bárki jöhet, de minőség legyen, és használható legyen 1-2 évig... de Én Juppban azért megbízom, de végső soron ez is egy lehetőség. A. Sanchez sem fiatal 3 éves szerződést adnék neki elsőre pl... szóval nem biztos az sem, hogy most kell hosszútávra bebiztosítani magunkat, másrészt akaszthatunk ettől még olyat is, harmadrészt NEM szabad feladni a Bl álmokat, bármi lehet, és nem is lehetetlen.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.12.02. 00:12

Amúgy lassan Bale-t is kiutálják a realból. Szerintetek...?
argo001

HozzászólásSzerző: K. Ágoston » 2017.12.02. 01:32

argo001 írta:Amúgy lassan Bale-t is kiutálják a realból. Szerintetek...?

Nem csoda, hogy kiutálják, tekintve hogy egy meccset sem tud már sérülés nélkül lejátszani. Nem hinném, hogy ő kell nekünk.
K. Ágoston

HozzászólásSzerző: procee » 2017.12.02. 21:11

Nem kell ide Wagner féle igazolás télen, ha Gnabry így folytatja! Hozzuk vissza, s meg van oldva a dolog! :)

https://twitter.com/VOOsport/status/936988091713191938/video/1
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb