Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.12.02. 21:28

argo001 írta:Amúgy lassan Bale-t is kiutálják a realból. Szerintetek...?

Amennyiben az ára 50-70 millió körül mozogna simán elhoznám. Ott Robben is ugyanígy volt, itt pedig azért többé kevésbé mikor kellett ott volt. Mellé egy Werner, aki Coman-t/Balet/Lewandowskit is tudja váltani és egész jól meglennénk, mindenkinek bőven elég játékidővel, akár még Gnabryval is kiegészülve. Robben pedig egy záró évet még tarthatna.
szabi90

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.12.03. 15:39

szabi90 írta:
argo001 írta:Amúgy lassan Bale-t is kiutálják a realból. Szerintetek...?

Amennyiben az ára 50-70 millió körül mozogna simán elhoznám. Ott Robben is ugyanígy volt, itt pedig azért többé kevésbé mikor kellett ott volt. Mellé egy Werner, aki Coman-t/Balet/Lewandowskit is tudja váltani és egész jól meglennénk, mindenkinek bőven elég játékidővel, akár még Gnabryval is kiegészülve. Robben pedig egy záró évet még tarthatna.

Hmm.... , igazi klasszis az nem kérdés, tehát ennyiért abszolút lenne benne ráció. Ami ellene szól, hogy 29 éves lesz már jövőre, tehát úgy számolhatunk, hogy még 4 év lehet benne és közben a sérülékenyebbek közé tartozik. De Coman úgy tűnik egyre jobb és ha a másik oldalra még jön Bale, na az nem is hangzik rosszul, sőt... ;)
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.12.03. 19:04

Bale? No way... Felállt védelem ellen kuka. Ha van területe akkor valóban jó játékos. Nem hiszem, hogy ő kell nekünk.
Én hoznám a Goretzka Brandt duot nyáron, valamint Gnabryt vissza. Persze az igazi egy Alexis/Draxler kaliberű igazolás lenne, de ebben nem hiszek.
R. Sanches mehet amerre lát, Rudy csak akkor maradjon ha Rafinha lelép, Jamest is visszapasszolnam Madridba. Nem azért mert bármi baj van vele, csak szerintem nem rá van szükség. Csatarnak jöhet Gomez vagy Wagner aztán kész vagyunk.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.12.03. 21:05

mia san mia írta:Bale? No way... Felállt védelem ellen kuka. Ha van területe akkor valóban jó játékos. Nem hiszem, hogy ő kell nekünk.
Én hoznám a Goretzka Brandt duot nyáron, valamint Gnabryt vissza. Persze az igazi egy Alexis/Draxler kaliberű igazolás lenne, de ebben nem hiszek.
R. Sanches mehet amerre lát, Rudy csak akkor maradjon ha Rafinha lelép, Jamest is visszapasszolnam Madridba. Nem azért mert bármi baj van vele, csak szerintem nem rá van szükség. Csatarnak jöhet Gomez vagy Wagner aztán kész vagyunk.

Coman egész jól bontogatja a szárnyait ott a balszélen. Ha Coman fejlődik idén akkor Brandtnak csak akkor lenne értelme, ha vállalja a padot és ha emlékeim nem csalnak Gnabry is inkább a balost szereti, Draxler és Sanchez is. Szóval szerintem az elsődleges egy olyan szélső lenne akinek elsődleges posztja a jobb szél és nem pedig átszorul oda. (Ja és képes egyből jobb teljesítményre mint a 34 éves Robben.) Mindez persze Coman idei évén múlik.

A Goretzka,Brandt,Wagner vonal, pedig azért erőteljes visszalépés lenne pár évre. Ennyire ezt nem tehetjük meg, mert elkezdenek nézelődni a jelenleg jó korban és minőségben lévő sztárok. Többen azért jöttek mert itt reális esély van a BL-re.
szabi90

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.12.03. 21:19

Coman nálam is kezdő lenne, Brandtra rosszul emlékszem, nekem valamiért jobbszélső a fejemben. Mintha a válogatottban jobb oldalon játszott volna.
Szerintem ez vállalható lenne, akkor úgy mondom, hogy egy jobbszélső mindenképpen kell.
A csapat rutinos gerince (Lewa Müller Boa Hummels Neuer Martinez stb) pont legjobb korban van egy nagy durranáshoz, mögöttük meg jöhetnének a fiatalok. A Két szél nyilván kulcskérdés, de én adnék esélyt.
Bár most, hogy belegondolok pont azért kéne nagy igazolás, hogy kihasználjuk az imént névsor legjobb éveit.
De a Goretzka Brandt? Wagner/Gomez sort hoznám, ez eddig nem lenne 30 milliós kiadás, plusz el lehet költeni 70-et egy nagy névre. Costaért úgyis jó pénzt kap a klub.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2017.12.03. 23:24

mia san mia írta:Coman nálam is kezdő lenne, Brandtra rosszul emlékszem, nekem valamiért jobbszélső a fejemben. Mintha a válogatottban jobb oldalon játszott volna.
Szerintem ez vállalható lenne, akkor úgy mondom, hogy egy jobbszélső mindenképpen kell.
A csapat rutinos gerince (Lewa Müller Boa Hummels Neuer Martinez stb) pont legjobb korban van egy nagy durranáshoz, mögöttük meg jöhetnének a fiatalok. A Két szél nyilván kulcskérdés, de én adnék esélyt.
Bár most, hogy belegondolok pont azért kéne nagy igazolás, hogy kihasználjuk az imént névsor legjobb éveit.
De a Goretzka Brandt? Wagner/Gomez sort hoznám, ez eddig nem lenne 30 milliós kiadás, plusz el lehet költeni 70-et egy nagy névre. Costaért úgyis jó pénzt kap a klub.

Nálam az igazolások létrejönnének de Brandtot visszaadnám a Levernek 1 évre. Egyébként mivel Goretzka télen váltani fog szerintem és Wagnerért is 15 milliót kérnek igy azért inkább 45-50 a 3 együtt de ne legyen igazam és igen 1 db igazi klasszisra van szükség. Kérdés, van -e igazi klasszis jobb szélső bárhol? (Robbenen kívül) Nekem csak Bale ugrott be. (Talán Salah elkezdett kinőni, de ennyi)
szabi90

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.12.04. 09:19

mia san mia írta:Coman nálam is kezdő lenne, Brandtra rosszul emlékszem, nekem valamiért jobbszélső a fejemben. Mintha a válogatottban jobb oldalon játszott volna.

Jól emlékeztél :Brandt a Leverkusenben a bal oldalon,a válogatottban a jobb oldalon játszik. Képes jobbszélsőt
Játszani,de akár szárnyvédőt is,Löw így is próbálgatja..
Ő a kevés német fiatal szélsők egyike(még Gnabry és Weiser említhető meg ,mint minőségi szélső a bundesben),de Gnabryhoz hasonlóan csatárt is tud játszani- ez azért van,mert a Leverkusen tradicionálisan 442-t játszik, és abban a faltörő kos mellé mindig kell egy második csatár. Ezt jatszotta Brandt is,de tették már őt eggyel hátrébb is a nyolcas posztra.
A két oreg helyett tényleg kellene egy klasszis szélső,olyat fognak keresni,aki már villantott,de még olyan klubban játszik, ahonnét előmozdítható .
Balellel kapcsolatban igazad van:nem fekszik neki a Bayern stílus,a Szpartak Moszkva holland és a Monaco francia szélsőjét viszont emlegetik.
Most rosszul áll a piac szélsőkben.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.12.04. 11:16

Már leírtam 1X Bale haszontalan lenne itt! Sok passzos labda birtoklós rendszerben meghal az ember. Neki terület kell meg sprintek, betömörült védelmek ellen 0, amúgy meg sérülékeny, de rettentően.
Kozi31

HozzászólásSzerző: procee » 2017.12.04. 13:26

Ez a Promes egyébként hogyan került képbe? Nem kell nekünk még egy Costa, sőt, még abban sem vagyok biztos, hogy Costa szintjén lenne a srác, (még csak sebességben sem). Coman szintjét sem üti meg, s fejlődni már nem nagyon fog már 25 éves, szóval ez vicc kategória szerintem ismét, őt itt véletlenül se vegyük számításba!

Bale meg egyértelmű, hogy ha megy a Realból, visszatér a szigetországba, szerintem, neki az fekszik ott, szóval őt sem venném itt számításba.

Ha olyan játékost keresünk, aki egy az egyben képes hozni a szintet, s a játékrendszerünkbe is illene, akkor Hazard! Egyébként meg jöhetnek a fiatalok. Én már azzal is elégedett lennék, ha visszajönne Gnabry, s mellé érkezne még Brandt.
procee

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.12.04. 14:00

Egyetértek, ha választani kellene nálam verné Brandt Promest.
Ami a szélsőkérdést illeti,elég megnézni mit szenvedett össze a Manchester az elmúlt 5 évben. Megvették Depayt és Martialt,aztán Mourinho a hollandot kidobta mert nem volt hajlandó védekezni, a francia meg a padon ül, pedig mindkettő tehetséges szélső volt.Ahol 4231-es a fő szerkezet(ManU.,Juve,),ott a szélsőknek rengeteget kell melóznia.Ezért fontos,hogy a leendő Bayern szélső a kevésbé látványos, de annál fontosabb védekezést is meg tudja oldani.(Ebből a szempontból minta Mandzukics iszonyú munkabirása tavaly a Juve bal szélén...)
Máshol is csak akkor fér bele pl. Hazard hisztije(aki több edzővel is azon veszett össze, mert nem volt hajlandó visszazárni )ha módosítanak a szerkezeten és igy más végzi el a kulimunkát .
sandorbayern

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb