Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.26. 15:04

Úgy fest Boatengnek nincs ellenére a távozás. (vagy nem tudok rendesen németül :D)
https://www.transfermarkt.de/boateng-ub ... ews/306362

Eljátszva kicsit a gondolattal.
Lewa Boa Thiago out, Costa-ért azt hiszem nyáron kapjuk majd a pénzt, ez jó 250 millió lehetne összesen. Ha nem több.
Ha Boa tényleg menni akar, akkor el kell engedni. Én rajta már nem érzem azt amit korábban. Süle személyében van mögötte egy ifjú titán.
Lewa szintén. Nagy meccseken egyelőre nem láttam tőle meggyőző teljesítményt.
Persze a Bundesligában nagyon jó, és továbbra is remek centernek tartom, de ha minden vágya menni, akkor menjen.
Thiago: Én őt adnám el Goretzka és James érkezésével. Csípem a srácot, és a játékát, de mintha nem jönne a nagy áttörés nála sem.

Na de: James, Draxler, Werner, és KH kéne ebben az esetben. Plusz ugye Gnabry Goretzka.
Új edző, új impulzusok, felfrissített keret. Talán az öltöző megnyerése is könnyebb lenne Kovacnak.

Mindez csak egy agyszülemény. Senki ne is vegye komolyan. :)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.04.26. 15:18

Bennem felvetődött még egy gondolat.
Mi lenne, ha Goretzka nem Vidal helyére jönne, hanem Martínezére?
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.26. 15:56

Mi lenne ha mindhárman egyszerre lennének a keretben? Bár középre akkor: James Thiago Martinez Vidal Goretzka Tolisso Rudy Sanchez. Jesszus de sok...
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.04.26. 16:54

Eljátszva kicsit a gondolattal.
Lewa Boa Thiago out, Costa-ért azt hiszem nyáron kapjuk majd a pénzt, ez jó 250 millió lehetne összesen. Ha nem több.
Ha Boa tényleg menni akar, akkor el kell engedni. Én rajta már nem érzem azt amit korábban. Süle személyében van mögötte egy ifjú titán.
Lewa szintén. Nagy meccseken egyelőre nem láttam tőle meggyőző teljesítményt.
Persze a Bundesligában nagyon jó, és továbbra is remek centernek tartom, de ha minden vágya menni, akkor menjen.
Thiago: Én őt adnám el Goretzka és James érkezésével. Csípem a srácot, és a játékát, de mintha nem jönne a nagy áttörés nála sem.

Na de: James, Draxler, Werner, és KH kéne ebben az esetben. Plusz ugye Gnabry Goretzka.
Új edző, új impulzusok, felfrissített keret. Talán az öltöző megnyerése is könnyebb lenne Kovacnak.

Mindez csak egy agyszülemény. Senki ne is vegye komolyan. :)

Én ebben az esetben nagyon csalódott lennék. Draxler mindenhova elmegy de sehol sem bizonyít 19 éves kora óta nagy tehetség, most már 24 de még mindig az. (Ráadásul megint arról beszélnénk hogy arra a baloldalra hoznánk embert ahol Coman jól teljesít) Werner pedig még mindig nem kész erre a szintre. Goretzka,Vidal,Thiago,James,Martinez vállalható a többieknek kell megköszönni szerintem (Rudy), ha vállalják a rotálást.

de ha már megőrölünk akkor Bale+40-ért mehet Lewandowski. 40ért jöhet Werner, valamint további 100-at odaadunk Cavaniért.

Azért egy Goretzka,Vidal,Thiago,James,Martinez középpálya egy Robben,Ribery,Coman,Gnabry,Bale széllel és egy Werner,Cavani,Müller támadó sorral, nyugodtabban várnám az ilyen meccseket.

Lewaért és Boaért nekem sem fájna a szívem, de Thiago megüti a szintet (és csendben robotol).

Amúgy az külön érdekes lesz mivel próbálkozik Kovac, ő azért a 3-5-2 nagy híve. Abban pedig nem nagyon van szükség vonal szélsőkre.

Nálam: Lewandowski,Bernat, Rafinha,Rudy out. Cavani,Bale,Werner, szélsővédők
szabi90

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.26. 17:02

Én speciel szélre elnézném a Willian Bailey párost is. Utóbbit kölcsönben hagyva egy két évre.
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.26. 17:07

Cavani pedig totál vakon szokott lenni. Olyan helyzeteket hagy ki, hogy elképesztő.
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.04.26. 17:23

mia san mia írta:Cavani pedig totál vakon szokott lenni. Olyan helyzeteket hagy ki, hogy elképesztő.

Most kicsit elrugaszkodott forgatókönyvekről beszéltünk. :) Wernernek valaki kell akitől még tanulhat picit, az pedig nem Wagner. Az pedig meglepne ha Lewandowskinak sokkal jobbak lennének a mutatói ha a lehetőség/gól mutatókat néznénk, de akkor legyen Icardi,Falcao vagy Griezmann csak legyen végre verseny elől.
szabi90

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.26. 17:45

Verseny elöl. Ez a kulcs, ahogy mondod.
Wernert én nem félteném, a srác egy tank. Gyors és erőszakos. Pont ez hiányzik nekem onnan most.
mia san mia

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.04.26. 20:41

Coman,wk center v. Lewa szedje össze magát mögé Müller, egy jobb szélső (wk), James, Martinez, Alaba, Hummels, Boa (ha megy akkor Süle), Kimmich, Neuer.

Csere, Goretzka, Gnabry,Wagner,Thiago, Rudy, Bernat, Robbery

Jobb szélső tuti kell, esetleges center, 2 év Bundesliga top 3 és BL top16, de aztán építsünk már addig végre csapatot!!
Atesz12

HozzászólásSzerző: Gronk » 2018.04.26. 22:15

Én nem szoktam ilyet mondani, de most már elegem van Boa-ból is... és ezt nem azért mondom, mert megsérült (megint)!
Ha menni akar, hát menjen... persze jó pénzért! A védelem vezérének aposztrofálja magát, de egyáltalán nem olyan kemény, mint amilyennek lennie kéne. A sok gyermeteg hibát hagyjuk, amiket néha vét...én alapvetően kedvelem a játékát, főleg ha formában van, de Kimmich tökösebb gyerek már most, mint Boa! Ha egy német válogatott játékosnak nem az az álma, hogy a Bayernben alap kezdő legyen, akkor részemről nincs miről beszélni!!

Ha eladnánk, én hoznám a helyére a fiatal de Ligt-et az Ajax-ból, és pl Höwedest, a rutin nevében. VAGY egy igazi wk-t, de abból nem tudom ki lehetne mozdítható kategória perpill.

illetve Griezmann-t vagy most vagy soha!! (akár távozik elölről valaki, akár nem)
+ Bernat távozása már most előre vetíthető, az mindent elmond szerintem, hogy balhátvédnek a 32 éves jobb hátvédet állítjuk be a szezon legfontosabb meccsein, mint őt - hosszú kihagyás ide vagy oda. Szóval oda is kéne valaki.
Mia san mia !!
Gronk

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb