Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: Basti » 2018.05.04. 13:41

a Dybalas cucc egy óriási kamu. a nemzetközi és hazai források is beszopták a BILD nettó találgatását - ők csak arról írtak, hogy kit vennének meg a Bayern helyében
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.04. 16:40

Igazából a 3/4 védő még nem is a legfontosabb kérdés a taktikával kapcsolatban, engem sokkal jobban érdekel, hogy támadásban mi a terv. Persze amíg Robben/Ribery jövője nem dől el, addig semmit nem tudhatunk. Ha egyikük, vagy mindkettőjük marad, akkor én komoly támadó igazolást nem várok, ami óriási hiba lenne. Ha távoznának, akkor lenne hely legalább egy minőségi támadónak a jobbszélre/második csatárnak.
misafeco

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.07. 09:49

Tegnap megnéztem az El Clasico-t. Mivel Bale kezdő volt, így szemügyre vehettem mit is tud nyújtani. Megmondom őszintén, meglepett!
Hallottam, hogy Madridban megy a hiszti, hogy nem játszik jól, meg elszállt stb. Ami tény az tény, sérült volt, többször is idén. Azonban tegnap olyan alázatosan játszotta meg a jobb szélt, hogy öröm volt nézni! Rendszeresen hátra járt védekezni, sokat segített Nacho-nak. S támadásoknál is felért, a sebessége még a régi, s vert is egy nem éppen csúnya gólt ballal. Ha annyira kiakarják ebrudalni Madridból, tényleg érdemes lenne elgondolkodnunk rajt, én azt mondom!
procee

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.07. 14:42

Tegnap megnéztem az El Clasico-t. Mivel Bale kezdő volt, így szemügyre vehettem mit is tud nyújtani. Megmondom őszintén, meglepett!
Hallottam, hogy Madridban megy a hiszti, hogy nem játszik jól, meg elszállt stb. Ami tény az tény, sérült volt, többször is idén. Azonban tegnap olyan alázatosan játszotta meg a jobb szélt, hogy öröm volt nézni! Rendszeresen hátra járt védekezni, sokat segített Nacho-nak. S támadásoknál is felért, a sebessége még a régi, s vert is egy nem éppen csúnya gólt ballal. Ha annyira kiakarják ebrudalni Madridból, tényleg érdemes lenne elgondolkodnunk rajt, én azt mondom!

Kiváló játékos, viszont érdekes volt figyelni a társakat, hányan örültek a góljának vagy hányszor adtak neki labdát. Nagyon úgy tűnik, hogy kiutálják és a fontos meccseken idén már nem játszott. 80-90 milliót simán megérhet csak többet ne akarjanak érte kapni. Egyébként a mostani pletyka vonal elég tetszetős, a napokban előkerült: Bale,Dybala,Martial szimpatikusabb névsor, nekem mint a Draxler vonal.
szabi90

Re O: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.09. 11:54

A fórum több topikjában is kitárgyaltuk, hogy egy kimondottan jobb oldali szélsőre szükségünk lenne.
Felröppentek a hírek miszerint a BVB aktívan érdeklődik David Neres iránt. Nos én azt mondom , beszállnék ebbe a harcba. Ha kimondottan Robben utódot keresünk, erre a srácra fogyelnünk kellene.
procee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.05.09. 13:45

Ő ki? Én azt hittem képben vagyok a futballal, de az ő neve új számomra.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.09. 13:57

A fórum több topikjában is kitárgyaltuk, hogy egy kimondottan jobb oldali szélsőre szükségünk lenne.
Felröppentek a hírek miszerint a BVB aktívan érdeklődik David Neres iránt. Nos én azt mondom , beszállnék ebbe a harcba. Ha kimondottan Robben utódot keresünk, erre a srácra fogyelnünk kellene.

Érdekes lehet egy ilyen igazolás is. Viszont nagyon nagy zsákba macska és kétlem, hogy Robben ő mögé lelehet ültetni a holland bajnokságban szerzett jó játékok, pedig nem jelentik azt az utóbbi időben hogy az adott játékos top szinten alkalmas. Elég csak megnézni Depayt.

Ő ki? Én azt hittem képben vagyok a futballal, de az ő neve új számomra.

Az Ajax jobb szélsője kifejezetten ügyes játékos fiatal, 14 gólja 13 gólpassza van. Kicsit Malcom szerű igazolás lenne. Az egyetlen probléma tényleg az hogy mostanában sorra buknak meg a hollandiából eligazoló ott kiemelkedő játékosok. Az Ajaxban amúgy ott van a kis Kluivert is neki is nagy jövőt jósolnak. Ráadásul 30 millió már igazán szép összeg és erre is nemet mondtak.
szabi90

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.05.09. 14:30

Na akkor reagálnék a pletykákra! Elvileg a Juve Moratat megveszi. Nekem ebből az jön le, hogy akkor onnan elölről valaki megy, józan paraszti ésszel gondolkodva Higuain vagy Mandzukic, más különben minek vennének csatárt? Itt van a Dybalás hír velünk, ő nem csatár sokkal inkább árnyék ék/ irányító, esetleg szélső! Lehet Lewa megy! Azt azé tegyük hozzá, hogy a Real nem fog kiadni 100+ milliót egy közel 30 éves (08.21) játékosért sem! Már pedig ahova Lewa képzeli magát az a 130-150 milliós kategória.Nagyon j esetben kaphatunk érte 80 milliót, de lehet még ennyit sem ismerve, hogy mennyiért adjuk tovább klasszisainkat. Óriási kérdés ki jön Lewa helyett? Szerintem ha kapna itt jobb fizetést maradna!
Én tartom magam ahhoz, hogy ha robbantani akarunk akkor Griezmann vagy Hazard a szélre! Szerényebb megoldásnak ott van a 31 éves Mertens, ne feledjük Luca Toni is 30 évesen érkezett és volt 3 jó éve ;) Dybalának is örülnék, de mint írtam ő nem tipikus szélső, őt Thiago távozása esetén tartanám ésszerűnek!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.09. 18:36

Kalle szerint Lewa marad a következő szezonra, illetve a keret nem fix, lehetnek érkezők. Valószínűleg konkrétumok majd csak a kupadönő után kerülnek napvilágra, illetve gyanítom, hogy a VB-t is megvárjuk, ki teljesít ott jól. Szerintem vannak kiszemeltek. Jó lenne már tudni, hogy Kovacnak mik a tervei...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.09. 20:55

mia san mia írta:Ő ki? Én azt hittem képben vagyok a futballal, de az ő neve új számomra.

Szerintem az egyik legnagyobb szélső tehetség. Sokkal több van benne, minthogy megrekedjen a Holland élvonal szintjén.

https://www.youtube.com/watch?v=EcYshSD1M1w
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb