Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.08.29. 09:35

Thommeyy írta:Ancelotti azt nyilatkozta, hogy nincs kizárva érkező ember, szóval még lehet egy last-minute igazolásunk akár. Emlékszem tavaly erősen hangoztatta, hogy nem lesz új igazolás stb és nem is lett, most viszont tuti nézelődnek. De egyébként Draxleren kívül más igazolást nem nagyon tudok én se elképzelni jelenleg. Ő mondjuk mind szélen, mind középen hasznos tud lenni, bár nekünk inkább a szél lenne fontos. A hosszú szezonra tekintettel nem jönne rosszul + beleillik a 4-3-3-ba és 4-2-3-1-be is.

Elhalkultak körülötte a dolgok, de én is szorítok a transzferért!
Bár lenne néha sértődés a kezdő végett, ha mindenki egészséges, de egy profi klubban ezt meg kellene tudni oldani, kell a fiatal erő a szélre.

Viszont szóba jött még Thiago tesója, a Barcás Rafinha.
ha véletlen ez történne meg, akkor nagyon mérges lennék!
(legalábbis én már számolok jövőre Goretzkával -remélem nem feleslegesen)
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.10.06. 10:53

Egyébként, ha Martínez előlép VKP-ba, akkor télen hoznék egy kiegészítő hátvédet.

Van két nemzetközi szinten komolynak számító játékosunk a pozícióra: Hummels, Boateng.
Van egy fiatal, feltörekvő játékos, akit fel tudunk építeni az okos játékpercekkel: Süle.

Egy jómunkásember kell. :D
argo001

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.10.06. 11:51

argo001 írta:Egyébként, ha Martínez előlép VKP-ba, akkor télen hoznék egy kiegészítő hátvédet.

Van két nemzetközi szinten komolynak számító játékosunk a pozícióra: Hummels, Boateng.
Van egy fiatal, feltörekvő játékos, akit fel tudunk építeni az okos játékpercekkel: Süle.

Demichellis? ;)
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.10.06. 12:10

argo001 írta:Egyébként, ha Martínez előlép VKP-ba, akkor télen hoznék egy kiegészítő hátvédet.

Nem biztos, hogy kell. Martinez még mindig vissza tud ugrani belsővédőnek, ha gond van, a középpálya annyira bő, hogy nem okozhat gondot. Én inkább a csatáron gondolkoznék, esetleg olyan, aki szélen is bevethető.
misafeco

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.10.07. 11:16

Egy klasszis támadó kellene végre, de inkább kettő!

Robben, és Ribéry méltó pótlására.

NEM NAGY REMÉNYSÉG! KLASSZIST!!!!!

Az elmúlt évek ígéreteiből mellé nyúlás volt igen rendesen. Amit elköltöttek pénzt abból lehetett volna igazi klasszist hozni. Változtatnia kell a vezetőségnek az eddigi igazolás politikájukon, mert ez már kevés a BL megnyeréséhez.
Wolf

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.10.10. 14:44

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=840Bayern.png

Én valami ilyesmi kialakítására törekednék.

Az érkezők közül:

Goretzka: 2018-ban lejáró szerződésű, 0
Can: 2018-ban lejáró szerződésű, 0
Draxler: Télen szerintem 40 milláért simán mozdítható, 4. számú szélső a PSG-ben
Werner: 80 millió - Igen, tudom, sosem fizetnénk annyit senkiért, de itt szerintem megérné
Brandt: 20 millió
Uth: Lejár a szerződése, 0 - helyette igazából bármelyik lejáró szerződésű csatár jöhet
+1 jobbhátvéd (Weisert már be sem merem írni :D)

A távozók:

Rafinha - lejár, köszönjük
Bernat - egy 10-est be lehetne vasalni
Thiago - én eladnám, szerintem hosszú távon ennél több nincs benne, 50 jöhetne érte
Vidal - most még be lehetne kasszírozni érte 35-40-et
Sanches - 20 millióért mehet, amíg nem bukunk rajta többet.
James - már 2 hónap után hisztizik, húzhat a francba

Ezzel kialakulhatna egy modernkori FC Deutschland akár már jövőre, ami jó alap lehetne arra, hogy a kirakós 1-2 darabjának cseréjével 2019-2020 környékén újra a legmagasabb csúcsokat ostromoljuk. Nem utolsósorban, szerethetőbb is lenne szerintem, mint a mostani latin vonal.
jasw

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.10.10. 18:07

Thiagot meg Bernatot nem passzolnám el, legalábbis MÉG nem. A többiek viszont mehetnek, egyetértek.
argo001

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.10.11. 14:55

Azért a Bayernnek nem árt, ha vannak külföldi sztárjai, a globális piaci versenyben nagy előny lehet. Meg kellene környékezni egy nagyobb nevű európai/dél-amerikai szélsőt, a többi lyukat lehet németekkel is foltozni. Draxlert kihagynám, sózza rá a PSG más balekra. Riberyt/Robbent lehetne búcsúztatni, utóbbi maximum még egy évet lehúzhatna, hogy könnyebben menjen az átmenet.
Neuer mellé mindenképpen kell egy megbízható 2. számú kapus a nyáron. Früchtl-t tesztelni kell, ha beválik, akkor kölcsönadni, hogy játsszon. Ulreich maradhat 3. számú, vagy mehet és egy ifit felhozunk.
A középpályába nem nyúlnék bele túl drasztikusan, de ha sikerül Goretzkát megszerezni, akkor neki feltétlenül helyet kell csinálni, akár Vidal eladásával. Cant is szívesen látnám, ha vissza akarna jönni.
misafeco

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.10.11. 19:04

Én simán rárepülnék Draxlerre és Sanéra. Előbbi állítólag szívesen jött volna, csak lemondtunk róla, szerintem kifejezetten jó spíler. A Sané-üzletbe pedig akár be lehetne vonni Comant is, állítólag Pep pedzette már, hogy akár elvinné. De én még akár Thiagot is bedobnám csalinak.

Kellenek a penge szélsők, viszont kizárt, hogy 100+ millákat tegyünk le bárkiért is. Azt hiszem már a klub se annyira vonzó, hogy pl. egy Hazard vagy Griezmann szóba jöhessen. A "másodvonalban" pedig már vannak bőven jó németek is, akkor inkább jöjjenek ők. Őszintén szólva Brandt vagy Gnabry nekem még túl neccesek. Erős cserének jók lehetnek, de alapozni egyelőre még aligha lehetne rájuk, a Draxi-Sané páros sokkal előrébb jár.
Robbent egyelőre megtartanám, ő azért nagyon jó szolgálatot tehet még. Nála nem látok akkora visszaesést, mint Ribérynél, aki ráadásul most újra komolyan megsérült. A holland azért még igencsak jól jöhet, amíg az újak beépülnének.

Kapust nem igazán vennék. Most Neuer mögé mégis kit hozzunk? Ha kritikus ponton kiesik, akkor úgyse tudjuk pótolni, klasszis meg nem fog jönni reménytelenül padozni. Amikor meg be kell ugrani 1-2 alkalommal, arra szerintem Ulreich is jó.

Goretzka egyértelműen kell. Én igazából a Vidal-Tolisso-Rudy trióból bármelyik távozását elfogadnám, de még Thiagoét is. Can már neccesebb, szerintem ő max. egy jó cserének lenne alkalmas. Mondjuk egy Tolissonál jobb opció, de nem látom benne, hogy rá lehetne építeni a középpályát.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.10.12. 14:22

Igen, kellenek a kulfoldi sztarok, akik a pluszra a pluszt hozzak, de kiserleti peldanyokbol, kiegeszitokbol nem kell kulfoldi, szerintem
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb