Te kit igazolnál?

Re: Te kit igazolnál?

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.02. 20:45

Szerintem abban mindenki egyetért hogy kell egy wk igazolás, lebegtetve volt itt hogy ha kell akár 100 milliós igazolás is lehet. Támadó kell, mert a védelem és kp szerintem megvan.
Atesz12

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.02. 20:54

Egyetértek, kérdés, hogy mozdítható-e valaki ebben a kaliberben.
misafeco

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.02. 21:35

Az egyébként érdekes ha Kovac át akar állni arra az 3-5-2-re amit a frankfurtban előszeretettel használ. Akkor valóban nem kell előre ember hanem szélső védők és belső védő kell. Szélsőkre akkor van szükség ha maradunk a széljátéknál. Viszont egy húzó ember még kell ebbe a csapatba. Aki gólérzékeny.
szabi90

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.02. 21:46

A 3-5-2 katasztrofális megoldás lenne, a keretünk erre a formációra alkalmas a legkevésbé.
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.03. 02:30

Felőlem lehet 3-5-2, vagy 3-4-3 csak akkor nyáron igazolni kell. Mindkét esetben belsővédő igazolás alap. Kp nagyjából lefedve, Bernat távozásakor szélsővédő kell. Támadó sor viszont Lewával és Müllerrel együtt, még Gnabryval megtámogatva se lenne elég. Ez esetben egy gyors technikás csatár megvétele szükséges. Ha marad a széljáték, akkor pedig jobbszélre kell egy klasszis. Ergo valaki előre mindenhogy kell.

Jobban belegondolva, mindegy milyen formációban fogunk játszani 1-2 igazolásra szüksége van a keretnek, még akkor is, ha nem távozik senki. Remélem ezt Kalle és Uli is látja.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: jani23 » 2018.05.03. 06:21

szabi90 írta:Ha igazzá válik az amit a sportbild lehozott, hogy Kovac , Gnabry visszatérésén túl nem kíván előre embert hozni, akkor én is borúlátó leszek. Ez egy jó csapat, nehogy leépítsük.

Ez nem Kovac döntése.
Ha Uli azt mondja, akkor úgy lesz.
Kellett Henessnek egy bólogató spirtigazgató, és egy bólogató edző, német nyelvtudással !
Németet nem is talált erre a színészi szerepekre.
Addig nem is lesz más amig adócsaló-diktátor vezeti a klubbot.

Most mindenki nekem fog esni tudom.
Mert én nem látom, hogy 6 éve 20-25 pontokkal nyerjük a bajnokságot, és ez Ulinak köszönhető.
Igen aki ellenünk jól játszik, jövőre nálunk van, kis túlzással.

Tegyétek fel a kérdést magatoknak !
Philipp Lahm miért nincs a Bayern vezetőségében, döntő szerepkörben ?
A Bayern, és a Nationalelf, korábbi csapatkapitánya, Bayern nevelés, a világ leginteligensebb játékosa Guardiola szerint,
német, világbajnok, bl győztes, egy igazi vezető, a legjobb referenciákkal.
Szerintetek nem akar a focival foglalkozni ?
Aki mindig felválalta az adott közösség vezetését !!!!
Ezekkel nem akar semmit, ő jobban ismeri őket.

Tuchel sem jött.
Max Eberl sem jött.
És ki tudja még !!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.03. 07:06

Klasszikus wk jobb szélső igazából ki van elérhető? Mahrez (?!),Bale, ?. Hát nem túl rózsás, lehet jobb irány ha kinevelunk valakit. Szerintem ez is wk szinten hiány poszt akár a szélső védők. Aki van őreg és/vagy nem mozdítható (wk szint). Jó lenne egy wk igazolás a nyáron, ahogy előtte írtam de a realitás szerintem hogy amink van abból kell főzni. Coman/Gnabry épüljön fel és kezdjenek minden meccsen, fejlődjenek. Egy csere pados bal bekk kell, ha Rafi nem marad és Bernat se, Süle pedig kapjon több lehetőséget, Kimmich nem kérdés, James is játszon sokat, Neuer visszatér és lehet egy alap felállás így.

Neuer

Kimmich SÜLE/Boa Hummels Alaba

Martinez James

Gnabry Müller Coman

Lewa (?)

Vidal (?), Tolisso, Thiago (?), Robbery, Wagner, Rafi (?), Bernat (?), Rudy (?), Ulreich,

Nagy kérdés ki marad a kp-n ha vagyunk elegen Martinez jó belső védőnek is, és akkor oda nem kell senki ( ha marad Boa). Huh most hogy írom túl sok a kérdőjel....

két év ínséges idő, értem ez alatt Bundesliga 3 ban és BL legjobb 8 között mint elvárás ennyi változás esetén.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.03. 07:13

Jani, igazad lehet de a csúf igazság hogy belőlük nem lesz transzfer, bárki bármennyire is szeretné, így a helyzet adott abból kell kihozni a legjobbat.
Atesz12

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.03. 09:49

jani23 írta:
szabi90 írta:Ha igazzá válik az amit a sportbild lehozott, hogy Kovac , Gnabry visszatérésén túl nem kíván előre embert hozni, akkor én is borúlátó leszek. Ez egy jó csapat, nehogy leépítsük.

Ez nem Kovac döntése.
Ha Uli azt mondja, akkor úgy lesz.
Kellett Henessnek egy bólogató spirtigazgató, és egy bólogató edző, német nyelvtudással !
Németet nem is talált erre a színészi szerepekre.
Addig nem is lesz más amig adócsaló-diktátor vezeti a klubbot.

Most mindenki nekem fog esni tudom.
Mert én nem látom, hogy 6 éve 20-25 pontokkal nyerjük a bajnokságot, és ez Ulinak köszönhető.
Igen aki ellenünk jól játszik, jövőre nálunk van, kis túlzással.

Tegyétek fel a kérdést magatoknak !
Philipp Lahm miért nincs a Bayern vezetőségében, döntő szerepkörben ?
A Bayern, és a Nationalelf, korábbi csapatkapitánya, Bayern nevelés, a világ leginteligensebb játékosa Guardiola szerint,
német, világbajnok, bl győztes, egy igazi vezető, a legjobb referenciákkal.
Szerintetek nem akar a focival foglalkozni ?
Aki mindig felválalta az adott közösség vezetését !!!!
Ezekkel nem akar semmit, ő jobban ismeri őket.

Tuchel sem jött.
Max Eberl sem jött.
És ki tudja még !!!!

Ne haragudj, de kicsit uncsi már ez a rinya. Jupp ékesen bizonyította, hogy milyen potenciál van ebben a keretben.

Mégis miért kellene pont Lahm a Bayern vezetőségébe? Én iszonyatosan kedveltem őt, de basszus, ő egész életében csak focizott, nincs még 40 éves...miből gondolod, hogy kellő vezetői tapasztalattal rendelkezne egy ilyen posztra? Ne keverjük már a szezont a fazonnal...
És honnan tudod, hogy akar-e a focival foglalkozni....a Forma-1 pl. Kimi kijelentette, hogy ah visszavonul nem akar majd már F1-el foglalkozni...az emberek különfélék....

És most nehogy már Tuchel miatt sírjunk...mit is tett le ő az asztalra ami miatt azt gondoljuk, hogy sokkal jobb lenne mint Kovac...azt viszont tudjuk, hogy a nagy nyomást nem bírja...még a fórumozók közül sem akarná őt mindenki itt látni...
És Luiz Enrique vagy Zidane milyen edzői múlttal ült le a kispadra? Aztán mindketten BL-t nyertek...ne írjuk már le előre Kovac-ot...

Aztán azt ne higgyük már, hogy minden igazolásról Uli dönt...Ancsa is megkapta James-t, Jupp visszajött és megoldódott a cserecsatár kérdés...persze ha valaki a fél csapatot le akarja cserélni meg csak "Neymar"-okban tud gondolkodni mint Pep, az nem jó helyen kopogtat
speziale

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.05.03. 09:49

Lenne egy kérdésem vagy felvetésem. Nekem egy ideje inkább úgy tűnik, hogy a védekezésünk sántít valamelyest. Jobban mondva zavarba hozhatóbb és itt a szélekre gondolok. Alaba és Kimmich védőmunkája nem az igazi, nem az az igazi védőmunka, még akkor sem ha pl. Alaba már évek óta bizonyít is ezen a poszton. Ja, és most nem arról beszélek, amikor nálunk a labda, amikor mi támadunk stb.
Idén, több csapat szélső hátvédjeit is figyelembe véve úgy érzem, hogy védekező szemszögből közel sem vagyunk meggyőzőek jobb és balhátvéd poszton. És ugye középpályásokból csinált szélső hátvédjeink vannak.
A felvetésem az lenne, hogy inkább ezeket a posztokat kellene piszkosul megerősíteni, Alaba pedig mehetne fel a középpályára, akár csak Kimmich, aki még támadó szélsőnek is simán elmenne.
Persze az ne zavarjon most senkit, hogy akkor már hányan lennénk a középpályán, hisz lehet innen lesz a legtöbb távozó akár Vidal, Rudy, Thiago stb.
-
Kíváncsi vagyok a véleményekre
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb