AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2017.12.06. 00:02

Ulreich parádé, gondolom ugyan azt az edzést csinálja mint Neuer tette/tennè, de 2. számú kapusként tisztelet amit csinál. Rafi csere után azért aggódtam maradjon meg az előny... Hatalmas pacsi Coman-James-Tolisso hármas nak. Ha Boa van bent lehet jobban helyezkedik a Mpabbe gólnál de Sule is jól játszott összességében. Nem lehet okunk panaszra, nekem nincs is ;)
Atesz12

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.12.06. 00:07

A középpálya valami irtózatos nagyot dolgozott védekezésben és támadásban is. Rudy néha bizonytalan volt, látszanak a határai, de rengeteget melózott, hogy Neymarék ne kapjanak labdákat. Tolisso a meccs embere, védekezett, letámadott, felért a támadásokhoz és eldöntötte a meccset. Jamesen már meg se lepődök szintén nagyon jól mozgott, osztogatott, visszazárt. Egy ilyen erős PSG ellen meg kell becsülni a 3-1-es győzelmet is.
Coman meg egy állat, amit a 3. gólunk előtt lenyomott...
misafeco

HozzászólásSzerző: Fußballmeister » 2017.12.06. 00:08

Ez nagyon nagyon rendben volt. Tolisso és Ulreich volt a meccs embere. A meccs előtt nem igazán bíztam a Tolisso - Rudy középpályában, de Jupp ezek szerint tudta mit csinál és be is jött neki. Hihetetlen az öreg. Megmutattuk, hogy számolni kell velünk, a párizsi botlást helyrehoztuk.
Fußballmeister

HozzászólásSzerző: Gronk » 2017.12.06. 01:38

Gratulálok a csapatnak, és Jupp mesternek!
Óvatos, taktikus meccs volt, nekem külön tetszett, hogy keményen védekeztünk amikor kellett.

Valaki említette Lewa mai mentalitását, nekem is nagyon szúrta a szemem, többször is közbeavatkozhatott volna, ha kicsit agresszívabban lép vissza.. a végén elég csúnya megoldást választott. Tolisso elég gólerős, ezt egyre jobban bizonyítja, és nagy pacsi természetesen Ulreich-nak is!

Azért nem volt meg egy kieséses rangadó hangulata, meccsritmusa, de jó lecke volt, hogy össze kell tartania a csapatnak!
egy Besiktas vagy Roma sorsolásnak eléggé örülnék:)

kerüljék el a sérülések a csapatot tavaszra, és reménykedhetünk egy tisztes BL helytállásban.
Danke Jupp!
Mia san mia !!
Gronk

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.12.06. 14:35

Én azt mondom, hogy újra van csapat és edző Münchenben.
Persze a PSG-nek kb tét nélküli volt, de látszik, hogy Jupp passzol ehhez a csapathoz.
Össze van szedve, viszonylag, a védekezés, támadásban van lendület, erős széljáték stb.
Tavasszal bármi lehet. Egy jó téli alapozás után, ha nem lesz sok kulcsjátékos egyszerre sérült, ebből bármi kisülhet.
Ettől függetlenül nyáron nem szabad elégedetten hátradőlni, meg kell erősíteni két jó igazolással a keretet.
Szép győzelem volt a tegnapi, jár a gratuláció.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.12.06. 20:56

Gratulálok a csapatnak.
Nálam a "meccs embere" Jupp Heynckes volt, aki ismét "varázsolt" !!!
Ellépesztő megérzései, meglátásai vannak a keretet illetően.
Remélem, hogy az edző választásban kikérik a véleményét !!!!!!
Jó szakmaiigazgató lehetne !!!!!
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2017.12.07. 14:23

Nagyon jó mérkőzés volt! Nekem az tetszett a legjobban, hogy nem akartuk mindenáron irányítani a találkozót, hanem megvolt az egyensúly a védekezés és a támadás között, Jupp Heynckes ismét megmutatta, hogy nagyon is érti a dolgát. És megmutatta, hogy ért a fiatalokhoz is:

Tolisso nagy meglepetés volt számomra (eléggé szkeptikus voltam vele kapcsolatban), nagyon örülök neki, hogy bizonyított. Valószínűleg nem tévedek, ha azt mondom még sokat kell fejlődnie, de pont ezért van benne még potenciál bőven.

Coman is egyre jobb és még mindig nem egy kész játékos ő sem, de ki merem jelenteni, hogy a személyében megtaláltuk hosszútávra is az egyik új alapembert a szélre.

De mások is jól teljesítettek, pl. Ulreich most is kiválóan pótolta Neuert.

És végül de nem utolsó sorban: Jó volt a helyzetkihasználás!
(ha jól emlékszem 4-szer volt komoly helyzet, ebből lett 3 gól)
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.09. 20:45

Egy gyenge meccs, de győzelem lett belőle. A favágókat sikerült végül is legyőzni, ami nagyon értékes. Összességében nem tudták agyon veszélyeztetni a kaput, szóval marad a gratulációm a srácoknak, de azért kevesebb ilyet. Ez nagy taktikai meccs volt, azt is tegyük hozzá, és azt is, hogy szerintem vannak keményítések azért már bőven az edzéseken, és azért is a nagy rotálás.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.09. 20:46

Személy szerint nekem: Coman, James kiemelkedett még ma is.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2017.12.09. 21:11

Strake is jó hogy a keretben van de 3 kapus sérült....nem tetszik ez nekem még ha Ulreich csak elővigyázatosság miatt is....
Atesz12

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb