AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.01.27. 21:28

Meccsek óta azt játszák szögletnél, hogy Vidalt keresik a hosszún, most be is jött. Coman Vidal, Boateng hatalmasat játszott, Tolisso is szépen befutotta a labdát amiből azt hiszem Coman gólja született.
Kozi31

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.01.28. 00:28

Amit még néztem, hogy Gnabry jól mozgott, érzi a kaput, de szerintem nem lesz az a megváltó, aki betölti a Robbery utáni űrt. Coman még lehet, ha így folytatja, óriási fejlődésen ment keresztül, remélem minél több lehetőséget kap. Jelenleg a legerősebb támadósorunk a Coman, James, Müller, Lewa négyes.
misafeco

HozzászólásSzerző: procee » 2018.01.28. 01:14

Nem láttam a mérkőzést sajnos, majd visszanézem. Gratulálok a csapatnak, hogy a hideg zuhany után sikerült leforrázni az ellenfelet! :)
Így hogy sikerült fordítani, örülök Gnabry góljának is! :D Kell hogy formába lendüljön. Én várom,hogy mit tud majd itt mutatni, azért egy támadótól, a Bayern ellen 24 passz 91,7 százalékos passzpontosság, egy kiharcolt 11-es (amit bár kihagyott, de a kipattanó gól lett így nnem írjuk fel a számlájára..)plusz 1 gól nem rossz, azt hiszem. (Pl Lewa ma 26 passz, 76.9-es pontosság, 1 gól 1 gólpassz, Robben:22 passz, 86,4 -es passzpontosság, 2 gólpassz ). Persze ebből a statisztikából, nem jön le, hogy ki mennyit passszolt hátra, oldalra, stb, szóval fenntartásokkal kell kezelni, azért lehet itt a srácnak keresni valója, nagy gólokat tud rúgni, azt láthattuk, s már korábbról is tudtuk ezt.

Comannak pedig üzenem, hogy csak így tovább! Bravó! :)
procee

HozzászólásSzerző: Szkafi92 » 2018.01.28. 10:55

Nagyon kíváncsi leszek, hogy Coman mit tud majd nyújtani a Bl-ben egy igazi nagyágyú ellen, na akkor tényleg kiderül majd, hogy mire képes igazából. Eddig nagyon jó úton halad és bízom benne, hogy valóban méltó utódja lesz Ribérynek.
A mérkőzésről meg annyit, hogy olvastam egy facebook-os hozzászólásban, hogy egy ilyen "rövidzárlatos" kezdés nem fér bele egy erősebb csapat ellen, ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni. Szóval sokat kell még dolgozni és fejlődni csapatként, szerencsére van még erre idő ;)
Különben le a kalappal, nagyon szépen fordítottak a srácok! :)
Mi a legnagyobb kiszúrásos társasjáték?? Az ÉLET.
Szkafi92

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2018.02.02. 14:41

Összességében tetszik, amit látok az utóbbi időben, lassan mindenki fejben is odaér, ez pedig előnyös lehet főleg a BL-ben. A bajnokit szerintem már behúztuk.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.02.03. 21:30

Nem láttam csak pár percet belőle meg az összefoglalót, a lényeg hogy megvan, pihenés is volt, nyertünk is, más is játszott ami már csak a csapatszellemnek is jót tesz. Schalke mit művelt?! Hiába nyert a Dortmund így is csak 4. Lipcse vágta Gladbachot. Kusen 0-0... 18 pont az előny.
Atesz12

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.02.04. 15:19

A középpályán látszott, hogy ez a B sor, a támadók közül Wagner, Ribery, de főleg Müller is gyenge meccset hozott, de mégis sima lett annak köszönhetően, hogy a Mainz nem tudott élni a lehetőségeivel.
misafeco

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.02.04. 22:11

Gratulálok a csapatnak még a helyenként döcögős győzelmekhez is. Remélem összeérünk tavaszra, de nagyon!
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.07. 00:15

Tökéletes kis edzőmeccs volt! Szép volt srácok!

Remélem, Müller sérülése tényleg nem komoly.
procee

HozzászólásSzerző: procee » 2018.02.11. 01:41

Jó kis meccs volt ez, legalábbis az első félidő, a második azért visszaesett. Müller és Vidal ma klasszis volt! Goretzka is meg megvillant, nagy a potenciál ebben a Schalkéban, véletlen sem volt könnyű meccs, értékes győzelmet arattunk!

Egyébként, nem szeretném bírálni Lewa-t, ma is betalált, de... Annyi, de annyi helyzetet elszórakozik. Amit ma mutatott, az nem klasszis szint, én őszintén megmondom, 60 perc után már behoztam volna Wagnert. Remélem hamar összeszedi a formáját, nemzetközi szinten ennél sokkal élesebbnek, hatékonyabbnak kell lenni! S ugyanezt tudom elmondani Alaba-ról és Kimmichről! Védekezésben egyelőre kevés, amit hozzátesznek, itt javulnunk kell!
Azért összességében elégedettek lehetünk, menni kell tovább előre!
procee

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb