AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.09. 20:26

Nem volt semmilyen taktika, ívelgettünk, mint a bolondok, ezzel csak az a baj, hogy már 2002-ben is lejárt lemez volt.

Lehet, hogy paraszt dolog, de szeretném, ha az Anderlecht ellen is betliznénk. Félő, hogy ezt a vereséget sikerül elkenni. :(
argo001

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.09.10. 08:02

Hónapok óta eredménytelen játék, semmilyen fejlődés, élvezhetetlen foci, semmi koncepció.

Szerintetek van még jövőkép Ancelottival ???
Irónia nélkül kérdezem.
Az én véleményemet már hónapok óta írogatom, nem untatnék senkit vele.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: akos89 » 2017.09.10. 08:45

Eddig is tudtuk, hogy nincs teljesen rendben a csapat.
Engem olyan nagy meglepetés nem ért.
A Hoffenheim ellen egyébként sem könnyű mostanában nyerni. Ilyen pontatlan, elképzelés nélküli játékkal meg pláne.

Na ez érdekes:
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... at-2591147
akos89

HozzászólásSzerző: procee » 2017.09.10. 08:47

Ancelottinak mennie kell, ha nem akarjuk hogy nagyon csúnya vége legyen. Nem tudom mi vághatna itt rendet, de valami megoldás kell, akár edzői, akár vezetőségi posztokon, mert nem normális dolog, ami folyik sem az igazolások, sem a teljesítmény terén.

Az a dolog is sokat mutat, hogy Mats Hummels, egy bedobásnál nem koncentrál... Fejben kinek a dolga összerántani a társaságot?

Játékban semmi ötlet, koncepció, semmi reagálás az edző részéről a szituációkra. Nagelsmann úgy lemeccselte Carlot mint a franc... Akkor kell olasz edző nekünk, ha fiatal német edzők jobbak?

Megy a hab szöveg a vezetőség részéről is. Nem fizetünk ennyit meg annyit a piacon stb. Lesz akadémia, majd ott kineveljük a saját sztárjainkat. Jó reggelt!
Értem, hogy 100 milliókat nem adunk ki, de... Olyan játékosok alkothatnák a középpályánkat a mai napig, mint Can, Kroos vagy De Bruyne. Elsőről lemondtunk egyből, pedig látszódott rajta, hogy beérhet, Liverpoolban nagyon jól is megy neki. Nekünk nem kellett, inkább kiadtunk egy épphogy valamit mutató Sanchesért közben 30 milliót, meg egy Tolissoért 42-t. Egy olyan Tolissoért, aki a francia bajnokságban jó volt, de semmi Bundes tapasztalat stb. S tegnap kimondottan szúrta a szememet, mennyire lassítja a játékunkat. Persze fiatal, s ügyes, felnőhet a feladathoz, de egy Bundesliga érett, remek stattal rendelkező De Bruyne-ért sajnáltunk kiadni hasonló összeget... Nóóórmális?....
S akkor Kroos. Menni akart a Realba, ez volt az álma , értem... Viszont akkor kedves Uli és többiek. Kineveljük a saját sztárjainkat, mer lesz akadémia. Ez oké. Viszont értük is betud ám kopogni a Real, Barcelona, Manchesterek, Chelsea, PSG és társaik.... S menni fognak. Menni fognak, mert a Bayern ázsiója zuhan, máshol jobbak lesznek a feltételek. Gondolkodni kéne....Eddig sem tudtuk úgy beépíteni a fiatalokat, mint kéne, Ancelottival meg mégannyira nem. Példa kell a srácoknak, hogy higgyenek a klubban, ilyen téren inkább negatív példa van előttük.

Tegnap Kimmich is súlytalan volt jobb oldalon, kíváncsi vagyok hogy fog neki menni a továbbiakban. Müller pedig megint láthatatlan ember szerepben működött... Javi Martinezről, pedig néha már Demichelis jut eszembe. Ezzel már tavaly is voltam így pár meccsen.
Nincs rendben a csapat, én az edzővel kezdeném....

Ébresztő!
procee

HozzászólásSzerző: hunterka48 » 2017.09.10. 10:05

Nagyon bosszant hogy 16 méterről képtelenek eltalálni a kaput.Lásd Coman több alkalommal jó lövő pozícióba került és még véletlenül sem talált kaput.Nincsenek távoli(16-oson kívüli) lövések ,egy ilyen védekező csapat ellen jó fegyver lehetne...
hunterka48

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.09.10. 10:49

Kár itt játékosokat megtalálni, rendszerszinten nem működik a dolog, ugyanis SENKI nem nyújtott jó teljesítményt, még Neuer sem - akinek annyi a dolga, hogy álljon a kapuban és védjen.

Ez az év nagyon el lett rontva (itt most a felkészülésre és az igazolásokra gondolok), a salátástálat sem lehet biztosra venni - hogy miért, azt tegnap láttuk. Ha Ancelottit kirúgnák a héten, a helyére pedig jönne egy olyan edző, akinél az edzések nem merülnek ki a gurigázásban, és megfelelő fizikai állapotba kerülne a csapat, akkor a liga jó eséllyel meglenne, a kupában bármi történhet, a BL-ben ezzel a kerettel a legjobb 8 a maximum, de lehet, hogy a csoportból való továbbjutással is bajaink lesznek.

Kicsit elgondolkodtam az edzőről is, az eddigi eredményeiről, és lehet, hogy a valaha élt legmákosabb emberről van szó, aki jókor volt jó helyen, elég megnézni, hogyan nyert BL-t... A ligákban látványosan nem ment neki, és érdekes módon az utóbbi csapataitól 2 év után általában már távozott is. Lehet, nagyon mellényúltunk ezzel, talán még az is jobb megoldás lett volna, ha Pepre bízzuk a fiatalítást. Nála volt koncepció, még ha nagyobb részével nem is értettem egyet, most az sincs. :(
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.09.10. 12:31

Az nso-s cikk Tuchelt említi, de ha valóban létrejön Carlo távozása, akkor semmiképpen sem olyan edző kell, aki 1-2 év után kiég, mert Tuchel a Mainz és a BVB-s időszak után is a pihenést favorizálta. Talán a BVB-nél nagyobb volt a nyomás rajta, ezt sem bírta el, itt Münchenben meg három fronton kell helytállni, ami az eddigiek tükrében teljesen összeroppantaná őt.

A meccset betudom a válogatott mérkőzések utáni botlásnak, a Real is botlott, mi is, a MU sem nyert (habár velük kapcsolatban annyira nem vagyok képben, hogy mennyi játékost adnak a különböző válogatottakba). Thiago alig került képernyőre, de tény nem volt jó senki.

Az elmúlt 5 évet figyelembe véve egyértelműen most vagyunk a legkevésbé erősek. Ezerszer leírtam, unalmas lehet, de én Pep érkezésével a három csatáros rendszerre való átállást vártam, nos összesen nincs három csatárunk..., ami azt nézve, hogy minden topcsapat legalább 2 csatárral nyomja nem túl jó jel. Alapvetően a támadófoci híve vagyok, így 4-2, 5-1, 6-4-es győzelmekkel is elégedett lennék.
Bayern90

HozzászólásSzerző: ptg » 2017.09.12. 14:13

Carlonak feltehetőleg nincs TV-je, vagy nem nézi a BL előselejtezőit. Különben láthatta volna Klopp miként verte meg Nagelsmannt. Ez az agresszivitás és lendület már régóta hiánycikk a csapatnál, nem hiszem, hogy a játékosok kora indokolná a körülményes, lassú támadásépítést és a levegős védekezést. A mellényt meg le kellene vetetni néhány játékossal, mert rosszul lehet játszani, de ilyen nemtörődöm módon ... Szóval először a fejekben kell rendet rakni, de ezt a klub minden szintjén meg kell tenni, játékosbeszerzéstől, edzőválasztáson át a játékosok felkészítéséig és motiválásáig.
ptg

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.09.12. 21:02

Ez kívül volt.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.09.12. 21:22

Borzalmasan gyenge a játék, emberelőnyben....
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb