AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.11.28. 16:47

Sané esetleges leigazolásáról :

A City 67.000- ről, heti 90.000- re emelné nyáron a fizetését Leroynak, akit október hónap legjobb labdarúgójának választottak a Premierben !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: jani23 » 2017.12.02. 17:22

Egy lajhár Jameshez képest Usain Bolt !
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.12.02. 18:37

Müller nagyon önzetlenül játszott ma, simán rá kell lőni 6-7 méterről szemben a kapuval! Lewának csak összejött a gól, ma kapott labdákat rendesen, fortuna nem volt vele, na majd a következő meccsen! James tekergetett a második félidőben, nem volt szerencséje. Boa szerelése mikor ki sem ment a labda, azt hiszem mutatja miért klasszis játékos. Vidal ésszel szépen futballozott. Hoffenheim ha már minket is vert, lőt 4et a nem tartalékos Lipcsének, előny 6 pont :) Serge(y) gyerek 2 gól, a másodikat ajánlom mindenki figyelmébe laza 40 méterről! ;)
Blt hozzuk le kapott gól nélkül, úgyis lövünk egyet 8-)
Kozi31

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.02. 18:48

Szerintem jó meccs volt összességében, abban a bizonyos 3 perces "kavalkádban" megzavarodtak a fiúk, és lehetőséghez jutott a Hannover, de összességében jó volt az összkép.

Coman a meccs embere egyértelműen! Ráadásul a srác két lábas, ez hatalmas előny nála, ahogy észrevettem-meg még talán nem írta senki-.

Kimmich tanári volt ma, amolyan Lahmos nyugodtság jellemezte, és Müllerrel jó összhang.

Lewa formán kívül, de ez olyasmi állapot, ami szerintem egy pöccre átfordul, nem egy mély gödör.

James valóban lassú volt, és az első félidőben nem tudta hol van, de nagyon jó ballába van, ha megtaláljuk a helyét bármi lehet vele, mindenesetre technikás, irányító féleség. Ahogy látom, amit "terveztem" vele nem jön össze a Ribery féle szélső asszimetrikus 10-es helyettesítés, de bárhol bevethető mégis mélyebben érzi jól magát, és 2. hullámban szeret a kapura lőni, vagy tömörülés esetén -amikor kell is-.

Vidal jó volt ma, még ha voltak rossz megoldásai is. Ez a lényeg, amit ma láthattunk, ennek a fickónak határt kell szabni, amikor 8-as volt, akkor jól volt megszabva a feladata hozta is a gólt, amikor 6-os volt, akkor is -habár ez csupán ma fért bele a Hannover ellen, még ha ott is stabil volt-.

Tolisso megbízhatóan hozva a saját szintjét szállt be.

A belső védőink jók voltak, de még nincsenek a toppon. Azért amikor a védekezés összeáll Hummels, és Boa előtt, az minimum 2 emberes lesz, és ott a szűkebb lesz a tér. Úgy érzem bármi lehet még idén, mert igazából védekezni kell megtanulnia a csapatnak -főleg csapatként a kp közepén-, ha meg van még így is látjuk a lehetőségek meg vannak sok hiányzóval is. Jupp tenni fog arról a védekezés összeállásról, labdatartás, letámadás, védekezés a kp-n, visszazárás a szélen... alap elvek meg lesznek, akkor jók lehetünk. A nagyja meg van, a télen a többit, és kevesebb sérülést, illetve még 1-2 igazolást. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2017.12.02. 19:17

Egy kis érdekesség. 2015 februárja óta először fordult elő, hogy szöglet után kaptunk gólt!
Kozi31

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.12.02. 19:43

Az első félidő elég frusztráló volt a sok kihagyott helyzettel és a semmiből egyenlítéssel, de csak behúztuk. Coman egyre jobb.
misafeco

HozzászólásSzerző: procee » 2017.12.02. 21:06

Nem láttam sajnos a meccset, de összefoglalólapján megérdemeltük a győzelmet, jók voltunk.

Annak külön örülök, hogy én azt látom, Jupp ért Vidalhoz! Még a végén olyat fog nyomni idén a Chilei, hogy meglepődünk!

Coman pedig lassacskán bizonyítja, miért van itt. A gól klasszis volt, azt úgy átvenni előtte, s így befejezni, nem semmi teljesítmény!

Gratula a csapatnak! Így tovább!

Még valami, ma Gnabry 2 gólt vágott a Leipzignek!
Télen kéne szélső és csatár is, na hát ő mindkét poszton tudja hol van a kapu! Engem ma megvett a srác! Nem Wagner kell ide, csak hozzuk vissza és bizonyítson itt is! Remélem most már elkerülik a sérülések, s megmutatja, mire képes, ma amit művelt az klasszis volt.
procee

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2017.12.03. 22:48

Coman jó helyen van itt. Parádés amit ezen a meccsen hozott, Müller is jól adott szélről ahhoz képest hogy nem posztja. A klasszis belső védők indítanak támadást mélyen vagy íveléssel, pontos labdákka,a Kp-n pedig jönnek a bombázások. James is jó lehet, Lewa rossz napot fogott ezekből simán belő 1-2-t. Nekem tetszik ez az irány.
Atesz12

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:18

Alig várom a holnapi meccset. Kíváncsi leszek mit bír a csapat, így. Nyilván hiú ábránd csoport elsőségről álmodozni, azt max a meccs adhatja meg, hogy lesz-e lehetőségünk rá. De egy jó meccsben, és egy győzelemben bízok, azért. Meg kell tényleg mutatni, meg egy kicsit oda kell vágni a PSG-nek... meg amúgy is nehogy már ekkora rekordot vigyenek a csoportból, nem lehet.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.12.04. 23:20

Ha Ribery alkalmas 1 félidőre, vele kezdenék... hogy Coman a kifárasztottabb ellenfelet megfussa. Aztán meglátjuk szerencsére, van lehetőség, azért a keretben.
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb