AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.03.08. 00:52

Basti írta:@szkafi:
szerintem az atelti és real a két legkomolyabb és stabilabb csapat, és rendre szívunk ellenük. a psg-nek összejött egy meccs, de attól még nem az előbbi két mánsáft szintje. szerintem.

Mármint az utolsó alkalommal szívtunk. Előtte a Bayern 4 egyenes kieséses párharcból 3-szor kicsapta a Realt. Az Atléticoval is a 40 évvel ezelőtti BEK-döntő óta először találkoztunk, tehát semmiféle rendszeres szívásról nem lehet beszélni. Az más kérdés, hogy az elmúlt 3 évben egy brutális spanyolfóbia alakult ki a csapat körül, de nem akarok pepezni, csak a tényeket jegyeztem meg.
stevee

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.03.08. 01:20

stevee írta:
szerintem az atelti és real a két legkomolyabb és stabilabb csapat, és rendre szívunk ellenük. a psg-nek összejött egy meccs, de attól még nem az előbbi két mánsáft szintje. szerintem.

Mármint az utolsó alkalommal szívtunk. Előtte a Bayern 4 egyenes kieséses párharcból 3-szor kicsapta a Realt. Az Atléticoval is a 40 évvel ezelőtti BEK-döntő óta először találkoztunk, tehát semmiféle rendszeres szívásról nem lehet beszélni. Az más kérdés, hogy az elmúlt 3 évben egy brutális spanyolfóbia alakult ki a csapat körül, de nem akarok pepezni, csak a tényeket jegyeztem meg.

nyilván véletlenül maradt ki a felsorolásodból a barca elleni 4-ás égés még klinsi időszakából, vagy h 2012-ben eszméletlen szoros büntetőpárbajjal mmentünk tova a real ellen, vagy a az őszi idényes atleti elleni kínszenvedés.
értem én h mire menne ki a "sátán" elleni koncepciód, de gondoltam kibontom az igazság minden részletét és összes tényét, ha már.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.03.08. 01:35

Basti írta:
stevee írta:

nyilván véletlenül maradt ki a felsorolásodból a barca elleni 4-ás égés még klinsi időszakából, vagy h 2012-ben eszméletlen szoros büntetőpárbajjal mmentünk tova a real ellen, vagy a az őszi idényes atleti elleni kínszenvedés.
értem én h mire menne ki a "sátán" elleni koncepciód, de gondoltam kibontom az igazság minden részletét és összes tényét, ha már.

Értem, szóval egy szoros büntetőpárbajjal való továbbjutás az nálad már nem is győzelem. Most tudtam meg, hogy a '12-es BL-döntőt tulajdonképpen megnyerte a csapat.
stevee

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.03.08. 10:21

stevee írta:Értem, szóval egy szoros büntetőpárbajjal való továbbjutás az nálad már nem is győzelem. Most tudtam meg, hogy a '12-es BL-döntőt tulajdonképpen megnyerte a csapat.

poén, hogy pont erre kérdeztél rá, mert igazából számomra a Bayern volt a győztes 2012-ben. a chelsea egy mákos szar csapat, talált egy gólt, miközben helyzete sem volt addig. nyilván egy erfolgsfannak nehéz ezt megértenie, de én már akkor is büszkén tekintettem rájuk, nem lúzergenerációztam őket mint a 80%. ugyanúgy büszke voltam rájuk tavaly mikor 50 valahány kapuralövéssel estünk ki egy kuvra mákos az atleti ellen. ugyanis nekem fontosabb a csapat mint egy ember mániákus gyűlölete vagy az eredményhajhászás (akko real szurker is lehetnék).
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.08. 10:27

Nem értem, hogy az Arsenal-drukkerek miért a bírón kérik számon a meccs eredményét. Jogos volt a tizenegyes, szabálytalanul akadályozták Lewat.

Abba meg ne menjünk bele, mikor milyen tizit nem adtak meg, mert ezek alapján az összesítés 14-4 is lehetne. Na, az mennyivel lenne jobb?
argo001

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.03.08. 12:07

Egyrészről komolyan nem értem azokat akik képesek itt egymás vérét szívni egy ilyen párharc után...
Szerintem kicsit minden fél gondolkodjon el ezen...

Másrészt én jogtalannak éreztem azt a kiállítást. Az első félidőben komoly gondok voltak, sokkal dinamikusabb volt az Arsenal, alig alig nyertünk párharcot, nem tudtuk kontroll alatt tartani a játékot. Persze nem is feltétlen kell, Lewa így is meglőhette volna már akkor azt a gólt ami tényleg a végét jelentette volna.
Biztos vagyok benne, hogy kiállítás nélkül is megrogyott volna az Arsenal az egyenlítéstől, de ez így nagyon megalázó volt számukra. Én is sajnáltam őket. Valaki már írta, hogy igazán utálja az angol csapatokat, kivételt képez az Arsenal és talán a Pool ez alól. Jómagam szintén így vagyok vele, ezért tegnap tényleg nekem volt már kínos a vége...
Remélem ha már így alakult akkor kedvenceink további lendületet vesznek, mert most jön a java.
Én a City-t szeretném a következő körben. Egy biztos itt már nem lesz könnyű ellenfél. (igaz papíron az Arsenal sem volt az)
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.03.08. 12:24

mia san mia írta:Egyrészről komolyan nem értem azokat akik képesek itt egymás vérét szívni egy ilyen párharc után...
Szerintem kicsit minden fél gondolkodjon el ezen...

Másrészt én jogtalannak éreztem azt a kiállítást. Az első félidőben komoly gondok voltak, sokkal dinamikusabb volt az Arsenal, alig alig nyertünk párharcot, nem tudtuk kontroll alatt tartani a játékot. Persze nem is feltétlen kell, Lewa így is meglőhette volna már akkor azt a gólt ami tényleg a végét jelentette volna.
Biztos vagyok benne, hogy kiállítás nélkül is megrogyott volna az Arsenal az egyenlítéstől, de ez így nagyon megalázó volt számukra. Én is sajnáltam őket. Valaki már írta, hogy igazán utálja az angol csapatokat, kivételt képez az Arsenal és talán a Pool ez alól. Jómagam szintén így vagyok vele, ezért tegnap tényleg nekem volt már kínos a vége...
Remélem ha már így alakult akkor kedvenceink további lendületet vesznek, mert most jön a java.
Én a City-t szeretném a következő körben. Egy biztos itt már nem lesz könnyű ellenfél. (igaz papíron az Arsenal sem volt az)

Ez igaz, de ne mi legyünk a hibásak, mert akkor ellensúlyozhatnánk ezt azokkal a tizikkel is, amiket mi nem kaptunk meg az első meccsen. Úgy tesznek az elkeseredett (ellen)drukkerek, mintha ezen múlt volna a párharc.

Nem játszottunk jól, nagyon benne volt a fejekben az 5-1, Vidal például egész meccsen úgy tolta, mint aki a kocsmaajtón lépett volna ki, de teljesen egyértelmű volt, hogy megérdemeltük a továbbjutást, függetlenül attól, mit fújtak be és mit nem.

De ezen az összeomláson azért nehéz túllépni. Ahogy Sánchez kiröhögte a többieket az 5. gól után... aztán az is durva volt, ahogy a szurkolók elkezdték villogtatni a "Wenger out" táblákat. Na meg nem tudom, láttátok-e, van egy videó yt-n, ahol Arsenal-drukkerek vonulnak Londonban és üvöltve követelik Wenger távozását.

A Sevilla-Leicester, vagy a City-Monaco párharc győztesét szívesen látnám a következő körben. A Dortmund meg üsse ki a Realt, a Juve és a PSG pedig mészárolja le egymást. :D
argo001

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.03.08. 12:31

mia san mia írta:Másrészt én jogtalannak éreztem azt a kiállítást. Az első félidőben komoly gondok voltak, sokkal dinamikusabb volt az Arsenal, alig alig nyertünk párharcot, nem tudtuk kontroll alatt tartani a játékot. Persze nem is feltétlen kell, Lewa így is meglőhette volna már akkor azt a gólt ami tényleg a végét jelentette volna.

Tegnap volt Wengernek egy érdekes nyilatkozata, miszerint Lewa lesen volt a tizenegyesszituáció előtt. Utánanéztem, igaza volt az öregnek, tényleg lesen kapta a labdát. Ennyit a játékvezetői tévedésekről, össze-vissza tévednek, ráadásul tegnap utána a kiállítással és a tizenegyessel abszolút belenyúlt a meccsbe. Na nem mintha egy percig is esély lett volna egy 4:0-ás Arsenal sikerre, de 2:0-ra simán mehettek volna, és azért meleg lehetett volna a vége.

A meccs pedig engem arról győzött meg ismét, hogy nem elég stabil a csapat, ha egy Arsenal is így képes megfutni a védelmünket, mi lesz a náluk nagyságrendekkel erősebb csapatok ellen.
stevee

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.03.08. 14:38

Kapott a szakmai stáb is muníciót, amiből tanulni kell, de mi is kaptunk néhány gombócot, amivel elteltünk. Így végülis tökéletesen sült el a dolog. :D

Csapatként nem voltunk szervezettek. Hogy 3-4 gólos előnyben is szívtuk a fogunkat a félidőben, csak magunknak köszönhettük.
Viszont voltak heroikus egyéni teljesítmények, ez eddig nem volt jellemző ebben a szezonban. Ez utóbbi nagyon tetszett tegnap.
pizarro

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2017.03.10. 07:50

A büntető egyértelmű volt, a piros meg hát... igen. Sajnos ezen a szinten egy kiállítás nagyon bele tud nyúlni egy meccsbe, én nem adtam volna pirosat, viszont a szabály ilyen, utolsó emberként szabálytalankodott.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb