AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: nationalelf » 2018.05.19. 22:39

Fußballmeister írta:
Gronk írta:Gyerekek, én el sem hittem amit látok !!!!
Persze, szarok voltunk, amiből kifolyólag nem is érdemeltünk ma sok mindent (már kapásból amiatt is, hogy a DON utolsó meccsén ilyen mentalitással lépünk pályára), de ez egy dolog!
a másik, a LÉNYEG, ha valakinek az a bizonyos eset visszanézve se volt büntető, akkor nem tudom mi !! ez vérlázító, ezt egyszerűen nem tudom épp ésszel felfogni, vicc! nem hittem a szememnek

Valószínűleg a DFB már megunta, hogy mindent a Bayern nyer és ha már itt a lehetőség, akkor az sem hátrány, ha még 1 német csapat indul az Európa Ligában. Erre más ésszerű magyarázat nincsen. Hát lehetett látni még azt is, hogy mit játszanak vissza a bírónak. Ott is látszódott, hogy tiszta büntető.

Ugyan ez jutott eszembe nekem is.

AZ elmúlt években a német csapatok nagyon gyengén szerepeltek a nemzetközi kupákban. A Bayern kivételével.
Nem úgy hoztuk a AZ UEFA koefficiens pontokat, ahogy kellett volna. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy a DFB belenyúlt a kupadöntőbe, hogy egyel több csapat indulhasson az EL-ben. Növelve a pontgyűjtés esélyét.

De egyébkén gyengék voltunk. A Frankfurt meg hozta amit szokott. Vaddisznó foci a mezőnyben. Kontra, lövés. ... aztán meglátjuk...
nationalelf

HozzászólásSzerző: airwin8 » 2018.05.19. 22:41

A Frankfurt akkoris indulhat az EL-ben ha itt ma kikapott volna,mivel mi bajnokok lettünk ilyenkor az aktuális kupadöntő ellenfelünk automatikusan indulhat.Ahogy én tudom,mivel mi két helyen nem indulhatunk.
Függetlenül ettől,szarok voltunk,de nagyon.
Függetlenül pedig ettől,ez egy sima tizi.Országos!Ezt nem lehet nem észrevenni,nem látni.Ha a 225.perben van akkoris,ha az elsőben akkoris,és így a 95.ben is tizenegyes.Szóval ez a videózás egy szemfényvesztés...vagy alkalmazzák és fújják be amit kell,vagy ne alkalmazzák....
Vagy lehet úgy ítélte meg hogy elönyszabály volt,Sandro ellőtte és ezzel ennyi...De akkor megintcsak minket súlyt...
A második gólnál KPB kézzel üti maga elé a labdát.Evezett.Ezt nem tudom hogy ítélheti meg egy természetes testtartásnak....Ha pedig nem az,akkor kéz és szabi nekünk...
Ettől függetlenül tényleg brutál gyengék voltunk,nem Jupp-hoz méltó hozzáállás volt a csapattól....
airwin8

HozzászólásSzerző: nationalelf » 2018.05.19. 22:46

airwin8 írta:A Frankfurt akkoris indulhat az EL-ben ha itt ma kikapott volna,mivel mi bajnokok lettünk ilyenkor az aktuális kupadöntő ellenfelünk automatikusan indulhat.Ahogy én tudom,mivel mi két helyen nem indulhatunk.
Függetlenül ettől,szarok voltunk,de nagyon.
Függetlenül pedig ettől,ez egy sima tizi.Országos!Ezt nem lehet nem észrevenni,nem látni.Ha a 225.perben van akkoris,ha az elsőben akkoris,és így a 95.ben is tizenegyes.Szóval ez a videózás egy szemfényvesztés...vagy alkalmazzák és fújják be amit kell,vagy ne alkalmazzák....
Vagy lehet úgy ítélte meg hogy elönyszabály volt,Sandro ellőtte és ezzel ennyi...De akkor megintcsak minket súlyt...
A második gólnál KPB kézzel üti maga elé a labdát.Evezett.Ezt nem tudom hogy ítélheti meg egy természetes testtartásnak....Ha pedig nem az,akkor kéz és szabi nekünk...
Ettől függetlenül tényleg brutál gyengék voltunk,nem Jupp-hoz méltó hozzáállás volt a csapattól....

Ezt nem tudom pontosan, mert emlékeim szerint ez a szabály mintha változott volna.
De végül is lényegtelen.
Ha jól tudom büntetőnél nincs előnyszabály.

De ettől függetlenül is borzalmasan gyengén játszottunk.
De van egy pozitív oldala is a dolognak.
Az új edzőnknek legalább már van egy kupagyőzelme, amit fel tud mutatni.
nationalelf

HozzászólásSzerző: Lucas » 2018.05.20. 01:35

Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a tendencia ami nagyon jól látható az évek során, nem lesz jó. Az hogy 2013 óta nincs meg a BL döntő soha, az még úgy ahogy elmegy, mert mellette jöttek az eredmények, a bajnokság meg a kupa, de tavaly óta már a kupa sincs meg zsinórban másodszor pedig idén már nem lehetett a rossz eddzőre, az elégedetlen játékosokra stb. fogni mert minden adott volt. Számomra felfoghatatlan, hogy hogy lehet egy kupa döntőben ilyen dekoncentráltan és kedvtelenül focizni, valamit nagyon össze kell rakni a fejekben is meg a hiányposztokon is különben ha ez a tendencia folytatódik, rövid időn belül nem egy BL elődöntőből való kiesés, vagy az elvesztett kupa döntő lesz a legnagyobb probléma...
Lucas

HozzászólásSzerző: Anvil » 2018.05.20. 07:47

Elöl impotens beívelgetések, hátul meg passzolgassunk
a letámadó csatárok orra előtt, aztán lepjük meg karácsonyra
Ulrájhot. Mint a reál ellen... Ilyen gólokat komoly csapatok közt
csak a Bayern kaphatott ... Az égbe vagy stadionból kellett volna
kirúgni ott hátul a labdát.
Sáncsez és Tolisszó helyett inkább egy darab épkézláb labdarúgót(!)
kellett volna vásárolni. Majd Nikó kemény lesz...
Anvil

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.20. 09:19

Akárhogy is nézem, nem értem. Mi kell egy játékosnak több a motivált játékhoz, ha nem egy kupadöntő, ahol egy legendás edzőt ajándékozhat meg a teljesítményével, búcsúzóul?
Erre nem tudok mit mondani, mindenki szálljon magába, mélységesen!

Mondom, mindezt annak ellenére, hogy bámulatos ahogy Jupp visszahozta Carlo ámokfutása után a csapatot, így nem lett teljes kudarc a szezon.
Azonban a vége pont olyan lett, ahogyan kezdtük. Lehet a nem megfelelő szezon eleji felkészítés, majd a hihetetlen feltámadás ennyire kimerítette a srácokat, nem tudom. Ki kell elemezni! Kovacnak lesz dolga... VB is lesz, nagy világtorna után Guardiola is megszenvedett a formába hozással... S ráadásul már most enervált a csapat, amivel Heynckess sem tudott az utolsó 2 meccsen mit kezdeni.... S igazából, Kovac nyakába szakadt a Robbery kifuttatása is. Hát, belenyúlt, az tuti....

A keretet mindenképpen frissíteni kell, ez biztos! A túl sokáig álló víz beposhad, a változás éve kezdődik, remélem sikerrel vesszük az akadályokat!
procee

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.20. 09:43

procee írta:Akárhogy is nézem, nem értem. Mi kell egy játékosnak több a motivált játékhoz, ha nem egy kupadöntő, ahol egy legendás edzőt ajándékozhat meg a teljesítményével, búcsúzóul?
Erre nem tudok mit mondani, mindenki szálljon magába, mélységesen!

Mondom, mindezt annak ellenére, hogy bámulatos ahogy Jupp visszahozta Carlo ámokfutása után a csapatot, így nem lett teljes kudarc a szezon.
Azonban a vége pont olyan lett, ahogyan kezdtük. Lehet a nem megfelelő szezon eleji felkészítés, majd a hihetetlen feltámadás ennyire kimerítette a srácokat, nem tudom. Ki kell elemezni! Kovacnak lesz dolga... VB is lesz, nagy világtorna után Guardiola is megszenvedett a formába hozással... S ráadásul már most enervált a csapat, amivel Heynckess sem tudott az utolsó 2 meccsen mit kezdeni.... S igazából, Kovac nyakába szakadt a Robbery kifuttatása is. Hát, belenyúlt, az tuti....

A keretet mindenképpen frissíteni kell, ez biztos! A túl sokáig álló víz beposhad, a változás éve kezdődik, remélem sikerrel vesszük az akadályokat!

A Stuttgart elleni 1-4 még magyarázható volt azzal, hogy még nagyon a csapatban volt a madridi kiesés, meg fejben már mindenki az ünneplésre készült. Őszintén szólva, csúnya volt az a vereség is, de nagyjából én is letojtam....
Viszont ez a tegnapi...teljesen dekoncentrált volt a csapat...az első gól előtt megint hasonló hibát vétettünk mint a Real ellen Refinha...meg a 2. gólnál is..ott van két védő és egyik sem ütközi le a csatárt csak nézik, ahogy elviszi köztük...de a 2. gólban szerintem Ulreich is hibázott...kijött, majd a legrosszabb ütemben kezdett visszahátrálni a kapuba...ha kinn marad akkor simán védhette volna, mert Rebic a végén egy kicsit hosszan tolta meg maga előtt...

De mindezek mellett valahogy az év végén még a szerencse is elhagyott minket..a Reál ellen is, de tegnap is...2 kapufa, de azért a statjai alapján Rebic is elég messze van attól, hogy a helyzeteit 100%-ban berúgja...
A bíróról meg tényleg ne beszéljünk...szóval az csak egy dolog, hogy nem játszottunk jól...de egy Barca vagy Real sem játszik mindig jól...de nekik persze ezeknél sokkal kisebb dolgokat is befújnak...a rossz játék+2 kapufa+2 hibás bírói ítélet meg így önmagában már sok volt...
speziale

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.20. 10:04

Látva Kovac csapatát és azt a szenvedélyt ahogy játszottak. Nagyon Simeone és az Atletico ugrott be. Óriási balhék lehetnek itt jövőre, Lewandoskival, Hummelsel, Riberyvel és Robbennel. Meg érdekes műsorok lesznek majd a padon Kovaccal és Salihamidziccel meccs közben.

Mindenesetre Müllert soha többé nem szabad szélre rakni, amióta Robben megsérült újra Ancelotti szinten játszik Thomas, Impotens a játéka, labdákat vesz egyfolytában.
Tolisso jobban lehozná azt a posztot szeirntem. Kell egy szélső és talán nézve ezt a meccset keresztül megy végre ez a vezetők fején.

Heynckesst pedig sajnálom nem ezt érdemelte.
szabi90

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.05.20. 12:01

Nem kell birozni, persze értem én...mondtták paran a Real mecsek után is....ok...de akkor mi a jo fenének vannak a világos szabályok a fociban.ha áhághatóak...nem értem.....abszolult egységesen kellene alkalmazni öket, nem pedig birója válogatja szempontból.
csuri004

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.20. 19:45

Nem tudom meddig halogatják még az igazi generációváltást, de a tegnapi meccs jó példa volt arra, hogy mennyire szüksége volna a csapatnak rá. Egy döntőben nem lehet ilyen enerváltan pályára lépni. Sajnos néhány játékosunk már túl van a csúcson (legalábbis nálunk), kezdek kételkedni abban, hogy Robbery leváltása elég lesz-e.
Thommeyy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb