AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.04.21. 12:05

Én úgy gondolom, hogy nem mentünk volna el a büntetőig.
A Bayern a hosszabbításban eldöntötte volna a továbbjutást. Sajnos közbeszólt Vidal kiállítása, a 84. percben. Innentől borítékolható volt a meccs kedvezőbb kimenetele, a Reál számára.

Nagyot hibázott Kassai, és segítői. Gyakorlatilag a két lesgól csak okozata az emberhátránynak.

Egyértelműen a Bayern München volt a fő esélyese a torna megnyerésének. Mind az odavágón, mind a a visszavágón létrejött emberhátrány fordította meg a mérkőzések arculatát. Az már más kérdés, hogy Vidal kihagyott büntetője is nagyban befolyásolta az első mérkőzés második félidejét.

Nagyon, de nagyon büszke vagyok a csapatra!! Többször megnéztem a mérkőzést, bosszantó a sok egyéni hiba, pontatlan passzok, melyekből gólok is születtek. vagy az, hogy közel egy tucat szögletből nem tudunk veszélyeztetni. Vannak amiket a jövőben csiszolni kell, de összességében elmondható, hogy a kiállításig a bajorok domináltak. Küzdöttek becsülettel. Ezért is szeretem a Bayern Münchent!
Wolf

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.21. 12:25

Sosem fogjuk megtudni. Az biztos, hogy fizikálisan nem mi lettünk volna előnyben a hosszabbításban, ellenben lélektanilag igen.
Ott egy Bayern gól többet ért volna már, mint egy Madrid gól.
Ez van, nem tudunk mit tenni. Fel kell készíteni a keretet a következő évekre, és jövőre nekimenni újra.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 12:31

CR lesgólja volt az egyetlen "megbocsáthatatlan" hibája Kassaiéknak. A többi vállalható, még ha balszerencsésen is jött ki számunkra Vidal kiállítása.
15 percet kellett volna kihúzni emberhátrányban, már a Real is fáradt volt, szerintem megoldható lett volna. De ha egy fair góllal behúzzák, akkor azt mondom, hogy rendben. Így viszont elveszítettük a lehetőséget arra, hogy kivédekezzük a maradék időt, a teljesen elfáradt, kitámadó csapat ellen pedig már nem volt túl nehéz újra betalálni.
Nagy kár, de az élet megy tovább. Ancelotti bemelegítő éve volt, jól kell erősíteni jövőre, és megint ott lehetünk az elődöntőben.
misafeco

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.04.21. 13:12

misafeco írta:CR lesgólja volt az egyetlen "megbocsáthatatlan" hibája Kassaiéknak. A többi vállalható, még ha balszerencsésen is jött ki számunkra Vidal kiállítása.

Szerintem meg a lesgólokról egyáltalán nem tehet, az a partjelző hibája, főleg az első Cé-lesgól. Tegnap a sport tv-n Várhidi azt mondta, hogy Vidal kiállítása volt az egyetlen nagy hibája, és ezzel tökéletesen egyetértettem. Az egy abszolút labdára irányuló mozdulat volt, ráadásul nem is veszélyes támadást akadályozott meg Vidal. Ha korábban nem állította ki, akkor kifejezetten nagy szemétség volt ott eldönteni a meccset, mert azzal gyakorlatilag kivégezte a Bayernt. Miközben Casemiro sokadik belemenését simán elnézte.
stevee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 13:26

stevee írta:
misafeco írta:CR lesgólja volt az egyetlen "megbocsáthatatlan" hibája Kassaiéknak. A többi vállalható, még ha balszerencsésen is jött ki számunkra Vidal kiállítása.

Szerintem meg a lesgólokról egyáltalán nem tehet, az a partjelző hibája, főleg az első Cé-lesgól. Tegnap a sport tv-n Várhidi azt mondta, hogy Vidal kiállítása volt az egyetlen nagy hibája, és ezzel tökéletesen egyetértettem. Az egy abszolút labdára irányuló mozdulat volt, ráadásul nem is veszélyes támadást akadályozott meg Vidal. Ha korábban nem állította ki, akkor kifejezetten nagy szemétség volt ott eldönteni a meccset, mert azzal gyakorlatilag kivégezte a Bayernt. Miközben Casemiro sokadik belemenését simán elnézte.

Azért írtam Kassaiékat és nem Kassait. Vidal kiállítása visszanézés alapján indokolható, még ha szigorú is a mozdulatért a sárga. Szerintem. Ancelottinak percekkel előtte le kellett volna kapnia, és akkor 11 a 11 ellen mehetünk a hosszabbításra.
A lesgól viszont tényleg az utolsó szög volt a koporsóba.
misafeco

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.04.21. 13:37

misafeco írta:Vidal kiállítása visszanézés alapján indokolható, még ha szigorú is a mozdulatért a sárga. Szerintem. Ancelottinak percekkel előtte le kellett volna kapnia, és akkor 11 a 11 ellen mehetünk a hosszabbításra.

Fordított esetben ezért Real-játékost soha az életben nem állítottak volna ki egy ilyen szintű párharcban. Ez az ő előnyük játéktvezetői fronton. Kivételezett csapat, a világ legnépszerűbb csapata, védett csapat. A klub vb döntőjében Ramos sárga laposan visszahúzta a japán gyereket, egyértelmű taktikai szabálytalanság volt, nem állították ki. Vagy Casemiro esete, amikor Robben felrúgásánál már nyúlt a zsebébe, aztán eszébe jutott, hogy Real-játékost nem szabad, nem lehet kiállítani. Kassai a döntő szituációban tudta jól, hogy a világ közvéleménye úgymond melyik csapat sikerét szeretné látni, és ennek megfelelően döntött. Kár, hogy végül ő döntött el egy ilyen párharcot, és elvette az esélyt a Bayerntől, hogy továbbjusson.
stevee

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.04.21. 14:13

Wolf írta:Én úgy gondolom, hogy nem mentünk volna el a büntetőig.
A Bayern a hosszabbításban eldöntötte volna a továbbjutást. Sajnos közbeszólt Vidal kiállítása, a 84. percben. Innentől borítékolható volt a meccs kedvezőbb kimenetele, a Reál számára.

Nagyot hibázott Kassai, és segítői. Gyakorlatilag a két lesgól csak okozata az emberhátránynak.

Egyértelműen a Bayern München volt a fő esélyese a torna megnyerésének. Mind az odavágón, mind a a visszavágón létrejött emberhátrány fordította meg a mérkőzések arculatát. Az már más kérdés, hogy Vidal kihagyott büntetője is nagyban befolyásolta az első mérkőzés második félidejét.

Nagyon, de nagyon büszke vagyok a csapatra!! Többször megnéztem a mérkőzést, bosszantó a sok egyéni hiba, pontatlan passzok, melyekből gólok is születtek. vagy az, hogy közel egy tucat szögletből nem tudunk veszélyeztetni. Vannak amiket a jövőben csiszolni kell, de összességében elmondható, hogy a kiállításig a bajorok domináltak. Küzdöttek becsülettel. Ezért is szeretem a Bayern Münchent!
Vidal kihagyott buntetoje is kamu 11 es volt ..azt èn nem szamolnam..ha màr ott biroi hiba akkor ez is az lett volna..tèny hogy Kassaièk a lesgólokkal nem tudnak elszámolni ès èrhetetlen hogy lehet olyat benèzni..rosszul jottunk ki ezekbol a sok sok hibàkbol sajnos ezen mult.
Littbarski

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.04.21. 14:17

lassan mintha reál fórumot olvasnék.

Martínez kiállítása sem volt egyértelmű - nem lekaszabolta a szolizott krisztánt, hanem csak taktikailag faultolta, ráadásul nem is utolsó emberként. a madridi meccsen casemiro ugyanilyet csinált mikor mi indultunk meg kontrával, kb ugyanott és senkiben fel sem merült a sárga gondolata sem. érdekes...
egyszerűen egy profi bírónak tudnia kéne, hogy ne nyúljon bele két topcsapat meccsébe. rizolli megtette.

aztán visszavágón az az érv hogy vidalnak már pályán sem kellett volna lennie egy nevetséges madridista érvelés, mivel casemiro is hasonlóakat mészárolt csak ő lap nélkül tehette meg ezeket.
itt is belenyúlt a bíró a real oldalán két top csapat párharcába és még a lesgólokról nem is beszéltünk.

ramos öngólja után egyértelműen mi voltunk lélektani fölényben, amin kassai és csapata váltztatott. itt nem egy hibáról van szó, hanem tendenciózus tévedésekről ami durván láthatóan fordította meg a meccs kimenetelét
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 14:23

stevee írta:
misafeco írta:Vidal kiállítása visszanézés alapján indokolható, még ha szigorú is a mozdulatért a sárga. Szerintem. Ancelottinak percekkel előtte le kellett volna kapnia, és akkor 11 a 11 ellen mehetünk a hosszabbításra.

Fordított esetben ezért Real-játékost soha az életben nem állítottak volna ki egy ilyen szintű párharcban. Ez az ő előnyük játéktvezetői fronton. Kivételezett csapat, a világ legnépszerűbb csapata, védett csapat. A klub vb döntőjében Ramos sárga laposan visszahúzta a japán gyereket, egyértelmű taktikai szabálytalanság volt, nem állították ki. Vagy Casemiro esete, amikor Robben felrúgásánál már nyúlt a zsebébe, aztán eszébe jutott, hogy Real-játékost nem szabad, nem lehet kiállítani. Kassai a döntő szituációban tudta jól, hogy a világ közvéleménye úgymond melyik csapat sikerét szeretné látni, és ennek megfelelően döntött. Kár, hogy végül ő döntött el egy ilyen párharcot, és elvette az esélyt a Bayerntől, hogy továbbjusson.

Szerintem is erős ítélet volt Vidal kiállítása annak tükrében, hogy Kassai egészen addig olyan felfogásban vezette a meccset, hogy maximum lábtörés esetén állít ki valakit. Vidal megúszta az ámokfutását a 47. percben, Casemiro a tizenegyesnél és a 79. percben se kapta meg a második lapját.
Emellett sajnos abszolút elkerülhető volt a kiállítás, csak le kellett volna cserélni Vidalt. Sárga lappal és valószínűleg utolsó figyelmeztetéssel óriási hiba tovább játszatni, amikor még hosszabbítással együtt 40 perc van hátra.
Azzal nem értek egyet, hogy a Realt különösebben támogatnák a bírók. Előbb-utóbb elveszi tőlük a sors, amit most kaptak, talán már idén. Az Atleticónak mindenesetre nagyon jól jön, hogy tőlünk két játékost is kiállítottak, mert ha tőlük is kiszórnak valakit, akkor tényleg mindenki kikiáltja őket a bírók csapatának.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.21. 14:24

Azért annyit hozzátennék Martinez kiállításához, hogy a második sárgánál, ha Ronaldo továbbmegy, akkor kettő az egyben megy a kontra Boatengre, Casemiro vs Robben esetében ennyire nem volt egyértelmű a helyzet.
De Casemiro nem is feltétlen ott adott okot sárga lapra, megtette azt többször is más szituációkban.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb