AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Anvil » 2017.04.21. 14:50

Kassai önzetlen segítsége a legjobbkor érkezett, már kezdett Ronáldóék szája
legörbedni. Ilyenkor egy bírónak nagyon észen kell lenni, ha segíteni akar.
Nem hiszem, hogy valaha is más jut majd eszembe kassairól(kisbetüvel),
minthogy egy moslék ember.
A Barca-t meg úgy látszik, másodszor már nem merték kihúzni a sz@rból.
Elnézést, ha durva voltam. Nem olvasok NSO-t, gyárilag vagyok ilyen ...
Anvil

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.04.21. 15:11

Basti írta:lassan mintha reál fórumot olvasnék.

Martínez kiállítása sem volt egyértelmű - nem lekaszabolta a szolizott krisztánt, hanem csak taktikailag faultolta, ráadásul nem is utolsó emberként. a madridi meccsen casemiro ugyanilyet csinált mikor mi indultunk meg kontrával, kb ugyanott és senkiben fel sem merült a sárga gondolata sem. érdekes...
egyszerűen egy profi bírónak tudnia kéne, hogy ne nyúljon bele két topcsapat meccsébe. rizolli megtette.

aztán visszavágón az az érv hogy vidalnak már pályán sem kellett volna lennie egy nevetséges madridista érvelés, mivel casemiro is hasonlóakat mészárolt csak ő lap nélkül tehette meg ezeket.
itt is belenyúlt a bíró a real oldalán két top csapat párharcába és még a lesgólokról nem is beszéltünk.

ramos öngólja után egyértelműen mi voltunk lélektani fölényben, amin kassai és csapata váltztatott. itt nem egy hibáról van szó, hanem tendenciózus tévedésekről ami durván láthatóan fordította meg a meccs kimenetelét

Bár szerintem jobban játszott összességében a Real, több helyzete volt, de azzal teljesen egyetértek, hogy a két jv. durván lemészárolta a csapatot a két meccsen. Hideg, számító, és tudatos döntéssel ellehetetlenítették a Bayernt, ami azért is pofátlanság, mert a Real erre elvileg nem szorulna rá. Fordított esetben kizártnak tartom, hogy ellenük ilyen ítéletek megszülessenek. És pont ezért kéne sportdiplomáciában erősíteni, hogy ezek a jövőben ne fordulhassanak elő.
stevee

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.04.21. 15:18

misafeco írta:Emellett sajnos abszolút elkerülhető volt a kiállítás, csak le kellett volna cserélni Vidalt. Sárga lappal és valószínűleg utolsó figyelmeztetéssel óriási hiba tovább játszatni, amikor még hosszabbítással együtt 40 perc van hátra.

Ezt már nagyon sok helyen olvastam, hogy miért nem cserélte le. A válasz egyszerű, nem volt kire, illetve nem merte kire. Elvileg Kimmich nagyjából a posztja, ő jöhetett volna, de Ancelotti nem merte meglépni, mert nem bízott benne. És megint eljutottunk odáig, hogy a keretünk vékony, nem volt ilyen minőségi, és bátran bevethető játékosunk, akire lecserélhette volna Vidalt. Ennyit arról, hogy mennyire elegen vagyunk a középpályán. Ancelotti sem hülye, tisztában volt azzal, hogy Vidal potenciális életveszély a pályán a sárgája után, de kénytelen volt kockáztatni, ami most sajnos nem jött be.
stevee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 15:43

stevee írta:
misafeco írta:Emellett sajnos abszolút elkerülhető volt a kiállítás, csak le kellett volna cserélni Vidalt. Sárga lappal és valószínűleg utolsó figyelmeztetéssel óriási hiba tovább játszatni, amikor még hosszabbítással együtt 40 perc van hátra.

Ezt már nagyon sok helyen olvastam, hogy miért nem cserélte le. A válasz egyszerű, nem volt kire, illetve nem merte kire. Elvileg Kimmich nagyjából a posztja, ő jöhetett volna, de Ancelotti nem merte meglépni, mert nem bízott benne. És megint eljutottunk odáig, hogy a keretünk vékony, nem volt ilyen minőségi, és bátran bevethető játékosunk, akire lecserélhette volna Vidalt. Ennyit arról, hogy mennyire elegen vagyunk a középpályán. Ancelotti sem hülye, tisztában volt azzal, hogy Vidal potenciális életveszély a pályán a sárgája után, de kénytelen volt kockáztatni, ami most sajnos nem jött be.

Én összetett kézzel drukkoltam a második gólunk után, hogy hozza már le Vidalt. A kiállításánál már csak a fejemet csóváltam, annyira sorsszerű volt, hogy egy szimpla 50-50-es becsúszásért megkapta a második sárgát. A csere így is megvolt, csak közben még Lewa is lement...
A lesgól után legszívesebben kinyomtam volna a meccset a francba, úgy felhúztam magam. Öcsém se érezte túl jól magát, pedig ő Realos. Tőlük is elvette Kassai hibája a megérdemelt elégedettséget, akinek egy minimális önkritikája van, az nem tudott ennek ugyanúgy örülni, mint mondjuk a 2014-es továbbjutásuknak. Persze vannak olyanok is, akiktől csak annyira tellett, hogy "akciógól nélkül/2 kapuralövéssel hogyan akart a Bayern továbbjutni?" Mintha kapuralövésre játszanánk, vagy érdemre. A Chelsea-seket is biztosan érdekli, hogy hány kapuralövéssel nyertek BL-t.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.21. 16:14

Mi is azt beszéltük a félidőben, hogy Vidalt le kell cserélni, különben baj lesz.
Benne volt a játékában egy második sárga.
De ha ő lement, akkor Casemirot is le kellett volna küldje Kassai.
Mindkettőnek idő előtt véget kellett volna érjen a meccs, vagy egyiknek sem.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: stevee » 2017.04.21. 16:21

mia san mia írta:Mi is azt beszéltük a félidőben, hogy Vidalt le kell cserélni, különben baj lesz.

Én is behoztam volna helyette Kroost, kár hogy az ellenfélnél játszott. A viccet félretéve, Kimmichet hoztátok volna be helyette a félidőben? Mert más szerintem nem jöhetett szóba.
stevee

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.21. 16:30

stevee írta:
mia san mia írta:Mi is azt beszéltük a félidőben, hogy Vidalt le kell cserélni, különben baj lesz.

Én is behoztam volna helyette Kroost, kár hogy az ellenfélnél játszott. A viccet félretéve, Kimmichet hoztátok volna be helyette a félidőben? Mert más szerintem nem jöhetett szóba.

Igen. Más tényleg nem jöhetett szóba.
Volt aki Vidal Müller cserét kért, de azért az meredek lett volna.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 16:56

Az Alonso-Müller csere tökéletes volt, kockáztatni kellett és el is fáradt a spanyol, ráadásul neki is sárgája volt. A 80. percig Ancelotti nagyon jól meccselt.
misafeco

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017.04.21. 17:03

misafeco írta:Az Alonso-Müller csere tökéletes volt, kockáztatni kellett és el is fáradt a spanyol, ráadásul neki is sárgája volt. A 80. percig Ancelotti nagyon jól meccselt.

Így van, de itt Vidal Müller félidei cseréről volt szó. :)
mia san mia

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.04.21. 17:07

Félidőben én se cseréltem volna, Vidal a durvaságai ellenére nagyon hasznosan játszott. Szólhattak volna neki, hogy nagyon vigyázzon, de ennyi.
misafeco

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb