AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.04.03. 22:47

Heynckes megnyerte a meccset, bár a Vidal esetből még most 72 évesnél is tud tanulni. Müller már a második-harmadik percben jelezte, hogy a chileivel gond van, de James beállítása remek húzás volt.

Az eleje necces volt, Ribéry sárgája rizikófaktorrá vált gyorsan, Müller lapja pedig totál felesleges volt. A második félidő eleje kóstolót adott a visszavágóról, ott sem lesz momentuma a spanyoloknak.

Erre számítottam, már a meccs előtt is azt mondtam, hogy egy idegenben lőtt góllal megvan a továbbjutás, így győzelemmel nem kérdés.

Barca, Real, Bayern hármas ott van, valószínűleg jön a City is, bár a Liverpool besegíthetne, hogy a végső favoritok közül legalább egy kiszálljon. Elődöntők brutálisak lesznek, gyakorlatilag mindenki 25%-kal indul.
Bayern90

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.04. 10:42

amúgy nem értem, Jubb miért nem hozta be Wagnert, Lewa helyére. Lewa nem csinált semmit az egész meccsen, volt olyan, amikor meg kellett néznem hogy egyáltalán pályán van e. Wagner tutira 100x jobban harapott volna. és azt amit Lewa hozott a tegnapi meccsen, bárki hozhatta volna. és esetleg Lewanak is eszébe jutott volna a lecserélése után hogy hoppá lehet nem körülötte forog a világ
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.04.04. 11:42

Ezt a meccset gyorsan felejtsük el és örüljünk, hogy megvan az előny, jövőhéten minimum 2 góllal nyerni kell hazai pályán! Hétvégén bajnok avatás aztán 2 hét múlva Leverkusen elleni kupa meccs is jön már!
Kozi31

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.04.04. 11:55

Véder Nagyúr írta:amúgy nem értem, Jubb miért nem hozta be Wagnert, Lewa helyére. Lewa nem csinált semmit az egész meccsen, volt olyan, amikor meg kellett néznem hogy egyáltalán pályán van e. Wagner tutira 100x jobban harapott volna. és azt amit Lewa hozott a tegnapi meccsen, bárki hozhatta volna. és esetleg Lewanak is eszébe jutott volna a lecserélése után hogy hoppá lehet nem körülötte forog a világ

Szerintem erre egyszerű a válasz. Vidal kényszerű és Bernat félig kényszerű cseréje miatt a fennmaradó 1 lehetőségét inkább a Robben-ribery cserére használta, amit Ribery fizikai állapota miatt meg tudok érteni...
Ettől függetlenül értem amit mondasz...
Éppen nézegettem Gomez korábbi statjait...hát azok semmivel sem voltak rosszabbak, mint Lewa-é, sőt a 12/13-as idényben Gomez -igaz nem játszott túl sokat - de produkált egy 51 perc/kanadi pont idényt!! Ilyet mondjuk Messi tudott egyszer...A lényeg csak annyi, hogy én is kezdek arra hajlani, hogy akár el is adhatnánk nagy pénzért, és inkább hozzuk el Wernert meg a Brandt/Bailey/Thauvin vonalból valakit még.
speziale

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.04. 12:46

engem nagyon kezd irritálni Lewa hozzáállása, hogy "én vagyok a világ legjobb csatára, úgyhogy nekem elég itt páváskodnom, nem is muszáj gólt lőnöm vagy küzdenem, elég csak megmutatnom a korpa mentes hajam meg az önelégült pofám, akkor is én vagyok a legjobb"
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: Roland » 2018.04.04. 13:10

Es mi van ha a dontoben lo 2ot a citynek?Meg 2ot az elodontoben a Realnak:):)
Roland

HozzászólásSzerző: Véder Nagyúr » 2018.04.04. 13:41

Mi lenne? Semmi. Az a dolga. Nem? Vagy nem azert kap millió eurokat?
Véder Nagyúr

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2018.04.04. 13:48

Szerintem nem volt gond a tegnapi meccsel.Egyrészt az ellenfél sokkal jobb,mint azt itt sokan tartották,másrészt a Bayern nem olyan jó ,mint azt itt sokan hitték.Ettől függetlenül Jupp stabilizálni tudta a baloldalt és a középpályát is,a második félidő első felében a Bayern úgy játszott,ahogy az United a Sevilla ellen 1 percig sem tudott, a Martinez ziccerrel és a tökéletesen kifocizott góllal(k.nagy szégyen ez Méhes Gáborra nézve,hogy nem a gólt megelőző játékot emeli ki,hanem azt,hogy Thiago fejese megpattant a védőn...).Sok az esetleges mozgás,ami a rotáció miatt van,ez főleg a középpályán veszélyes,de hátul meg tudták oldani.Ha Jupp stabilizál egy állandó hármast középen,akkor a játék képe is javulni fog.Lewandowski játéka azért volt láthatatlan,mert relative nagy távolságok voltak közte és a többi csapatrész között.Ha valaki meg azt várta a lengyeltől,hogy végigcselezi a pályát,az nem ismeri a saját csapatát.
Összegezve:Jupp szerintem döntetlenért ment ki,ehelyett hozott egy nagyon értékes 1-2-t,a továbbjutás eldöntése a kezünkben van,a szoros menetrend miatt remélhető,hogy a játékosok a döntő fázisra jobban összehangolódnak.hA A bL4 meglesz,elég akkor gondolkodni azon,hogy milyen brutális ellenfelek jöhetnek még szembe.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.04.04. 14:37

sandorbayern írta:Szerintem nem volt gond a tegnapi meccsel.Egyrészt az ellenfél sokkal jobb,mint azt itt sokan tartották,másrészt a Bayern nem olyan jó ,mint azt itt sokan hitték.Ettől függetlenül Jupp stabilizálni tudta a baloldalt és a középpályát is,a második félidő első felében a Bayern úgy játszott,ahogy az United a Sevilla ellen 1 percig sem tudott, a Martinez ziccerrel és a tökéletesen kifocizott góllal(k.nagy szégyen ez Méhes Gáborra nézve,hogy nem a gólt megelőző játékot emeli ki,hanem azt,hogy Thiago fejese megpattant a védőn...).Sok az esetleges mozgás,ami a rotáció miatt van,ez főleg a középpályán veszélyes,de hátul meg tudták oldani.Ha Jupp stabilizál egy állandó hármast középen,akkor a játék képe is javulni fog.Lewandowski játéka azért volt láthatatlan,mert relative nagy távolságok voltak közte és a többi csapatrész között.Ha valaki meg azt várta a lengyeltől,hogy végigcselezi a pályát,az nem ismeri a saját csapatát.
Összegezve:Jupp szerintem döntetlenért ment ki,ehelyett hozott egy nagyon értékes 1-2-t,a továbbjutás eldöntése a kezünkben van,a szoros menetrend miatt remélhető,hogy a játékosok a döntő fázisra jobban összehangolódnak.hA A bL4 meglesz,elég akkor gondolkodni azon,hogy milyen brutális ellenfelek jöhetnek még szembe.

Így van, egyáltalán nem rossz csapat a Sevilla, igazi kupacsapat, ezt bizonyították már az EL-ben. Ahhoz nem elég jó és mély a keretük, hogy a bajnokságban a "nagyok" nyomába érjenek, de a hétvégi 2-2 a Barcával, vagy az, hogy az Atletit 2-ős győzelemmel ejtették ki a kupából azért az magáért beszél. Ráadásul a PL 2. helyezett M(o)U összetehette a 2 kezét, hogy nem 3-0-al mentek haza Sevillából.
Viszont Lewa esetében nem értek egyet. Én nem várom el azt, hogy végigcselezze a pályát, de talán egy wk csatártól azt elvárhatnám, hogy ad1) legalább 1 jó cselt meg tudjon csinálni, ad2) a mezőnyben tudjon már egy normális passzt adni....azért az beszédes, hogy amíg az utolsó dortmundi, illetve az első bayern-es évében még a gólpassz/gól mutatója 50% volt (vagyis 2 gólra jutott egy gólpassz), addigra ezt az idei évre sikerült 10%!-ra letornázni (vagyis 10 gólra jut egy gólpassz). Az "atomsuta" Gomez is 20% körüli mutatókat produkált. Ez szerintem mutatja mennyire veszi ki a részét a csapatmunkából....egyébként Wagner-nek az idei idényében sokkal kevesebb játékperc mellett van ugyanannyi gólpassza, mint Lewa-nak...
speziale

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018.04.04. 15:34

Idén azért fortuna is fogja a csapat kezét. Mint tudjuk ez is kell. Reméljük kitart a végéig, és sikerül valahogy döntőbe jutni.
"Felébredés az éjszakában, az év minden évszakában...fejem alatt egy párna általában egymagában.
Néha hanghullámok körbefonó hangulathulláma segít továbblépni életutunk tudattalanába... "
mia san mia

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb