AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2018.05.06. 11:36

Pedig ezen a meccsen is volt azért lehetőség több gólra nála...
Atesz12

HozzászólásSzerző: procee » 2018.05.06. 14:41

7 kapura lövés, ebből 4 talált kaput, de csak 1 gól. A világ legjobb csatárainak, lehet, hogy ennél jobb statisztikákra volt szükségük. Egyébként fura, mert ha jól emlékszem, a BVB-s években sokkal élesebb volt Lewa.

(Gomez már nem a régi azért, de csak összehasonlítás képpen... Tegnap a Hoffenheim ellen 2 kapuralövés, 2 gól. )

Persze vannak rosszabb, meg jobb napok, ezzel tisztában vagyok, de na.
procee

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.05.06. 15:49

Vissza Gomezt, lehetne kit szidni, hogy még a legegyszerűbb helyzeteket is kihagyja, aztán persze bepattan valamelyik kevésbé használt testrészéről. :D
misafeco

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.06. 18:47

Rendkívül érdekes volt Jupp nyilatkozata a meccs után Lewa-val kapcsolatban. Szerintem tőle szokatlanul kemény hangvételű nyilatkozat volt, főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy ő már nem lesz itt jövőre, ráadásul a szezon lényegi részének már vége.

Egyre inkább az az érzésem, hogy meg kellene tőle szabadulni még nyáron jó áron, mert ha Jupp-nak így "visszabeszél", akit tényleg mindenki elfogad a csapatnál, akkor nem tudom mi lesz itt majd jövőre Kovac-al.
Ráadásul nem tudom mit hepciáskodik a lengyel. A gólkirályi cím megvan, az utolsó fordulóban beállíthatja vagy meg is döntheti az egyéni "csúcsát". Ráadásul miután ilyen teljesítményt nyújtott a Real ellen, kicsit magába nézhetne...
speziale

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.06. 18:57

Ez egy beképzelt gyökér, aki azt hiszi, hogy ő a nagy CR7-nél is sokkal jobb, meg alapvetően mindenki másnál.

A csapattársai meg szerencsétlen hülyék. Tavaly is azok voltak, mert nem lett gólkirály.

De hiányzik Mandzu. :(
argo001

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.06. 19:41

Azért kezd elharapózni, Lewandowski becsmérlése, a hozzáállása rendben van. Most is nem érdekli más csak az aranycipő. Azt leszarja hogy esetleg Wagner utazhat a VB-re. Neki ez fontosabb. Én ezért imádtam Robbennek azt a nyilatkozatát hogy nem érdeklik az egyéni elismerések.

Viszont azért nem Gomez szintű támadóról beszélünk. Nem tudom hogy sikerült így elszállnia magától. Végre ő lehetne a csapat sztárja de leépíti magát. Kérdés csak az, hogy ,hogy bánatba szerzünk hasonló kaliberű támadót. Mert pont az a bajunk, hogy a real ellen nem hozza a teljesítményt tehát olyan ember kéne aki igen, csak ilyen nem nagyon van jelenleg.
szabi90

HozzászólásSzerző: speziale » 2018.05.06. 20:17

argo001 írta:Ez egy beképzelt gyökér, aki azt hiszi, hogy ő a nagy CR7-nél is sokkal jobb, meg alapvetően mindenki másnál.

A csapattársai meg szerencsétlen hülyék. Tavaly is azok voltak, mert nem lett gólkirály.

De hiányzik Mandzu. :(

Gyorsan átfutottam a transfermarkt-on Lewa idei bundes meccseit.
elég érdekes dolog látszódik:

az elvesztett Bundes meccseink egyikén sem tudott gólt rúgni. Az 1-0-ra nyert meccseink közül egyedül a köln ellen tudott betalálni. A kupában az egyetlen kiélezett meccsünkön a Lipcse ellen nem tudott betalálni.
Vagyis azon a néhány Bundes meccsen, amikor az ellenfeleink képesek fejben/taktikában felnőni hozzánk, akkor csődöt mond. Amikor döcög a csapat szekere/nem megy úgy az összjáték...csődöt mond, nem tud előhúzni a kalapból valami váratlant, amivel el tudja dönteni ezeket a meccseket...
speziale

HozzászólásSzerző: argo001 » 2018.05.06. 20:48

Itt egyébként nem arról van szó, hogy mindenképp kell bűnbakot keresni, de úgy őszintén: húzott már ki minket valaha a csávából? A wolfsburgi ötösön kívül van valami olyasmi még, amivel igazán kiemelkedne itt?

Nagyon hiányzik az alázat ebből a srácból, pedig nem így indult - még itt sem. Az utóbbi 2 évben szállt igazán a fejébe a dicsőség, és tényleg elhiszi magáról, hogy neki aztán abszolút elég pusztán a mezt felvinni a pályára. Ilyen mentalitású játékosra viszont nincs szüksége a Bayernnek.
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.06. 23:25

Ez így van, Lewa valamikor 1,5 éve kezdte felvenni ezt a beleszarok stílust, talán pont miután elment Pep. Carlo alatt kanászkodott el de nagyon és a válogatottbeli sztárolása is jelentősen hozzájárult ehhez. Meg lehet nézni 2 éve még miket nyilatkozott, meg most miket nyilatkozik, vagy hogyan viselkedik a pályán. Mutogat, dühöng ha nem passzolnak neki, vagy dobálja magát... azért ez nem volt rá jellemző. És ez mind kihatással van a teljesítményére is. Elég csak megnézni első két évében hogyan mozgott, milyen gólokat lőtt. Már jóformán meg se akar mozdulni, csak várja, hogy a lába elé pattanjon a labda, nem véletlen, hogy 2 védő között alig tud labdába érni. Nem tudom így mit akar...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.09. 22:42

Ex-játékosaink megnyerték az Olasz Kupát. :D
Bayern90

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb