AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: szprajtboy » 2018.08.06. 11:38

Ez a Manchester United....Murinho a legnagyobb kókler jelenleg az edző piacon. Azért sörmeccsen 28 % -os labdabirtoklás kaput el nem talált lövés mellett lehozni a meccset többé kevésbé a várható kezdőcsapattal.....Vagy lehet, hogy a nagy csapatok elleni Park the Bust probálgatja ezzel majd jól elveri a Cityt ?:D Minek vannak ilyen kaliberű támadóik ha úgy sem akarnak támadó focit játszani ? Tegnapi meccs után megértem Martialt miért menekülne :D És azt is miért nem igazolna senki a Unitedbe jelenleg , hogy egy Liverpool vonzóbb , de még egy Tottenham is ..... Ribéry helyére kell valaki már csak alsóházi csapatok ellen játszatnám ő ellenük sem egész meccsen, de komolyan nem értem a koncepciót már pedig tisztán látszik itt 3 támadós két szélsős akik néha belépnek középre is ennek függvényében 4-3-2-1 vagy 4-3-3 lesz illetve ezek modifikációi. Ha csak Müllerrel és Jamessel nem számolunk mint potenciális szélső jelöltek akkor itt bizony komoly bajba kerülhetünk ezzel.
szprajtboy

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.08.06. 12:11

Ha a szélsők támadóbb szerepkörben lesznek és inkább szélső csatárok lesznek, mintsem középpályások, illetve középre is többet léphetnek be, akkor Müller gond szerepeltethető ebben a szerepkörben. Az azt jelenti, hogy van egy Müller-Coman.Gnabry triónk, ahol a fiataloknak érdemes lenne minél több játéklehetőséget adni, Müllert pedig formába lendíteni.
Melléjük lenne még Robbéry, amolyan kiegészítésképp. Szerintem azért ez így vállalható, ha a fiatalok működnek, vagy Müller használhatóbb formába kerül. Ha nem, az nyilván más sztori, de az meg derüljön ki minél hamarabb.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.08.09. 11:30

Szerintem meg Gnabry nem akkora zsuga mint mások itt allitják...szerintem egy jó játekos de semmi különös.
csuri004

HozzászólásSzerző: Kozi31 » 2018.08.09. 15:54

csuri004 írta:Szerintem meg Gnabry nem akkora zsuga mint mások itt allitják...szerintem egy jó játekos de semmi különös.

Egyet értek! Am is Wenger nem engedte volna el, ha valóban akkora nagy spíler lenne! Egy jó cserejátékos és kész. Shaqiri vagy Costa semmivel nem volt rosszabb nála!
Kozi31

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.08.09. 20:14

Kozi31 írta:
csuri004 írta:Szerintem meg Gnabry nem akkora zsuga mint mások itt allitják...szerintem egy jó játekos de semmi különös.

Egyet értek! Am is Wenger nem engedte volna el, ha valóban akkora nagy spíler lenne! Egy jó cserejátékos és kész. Shaqiri vagy Costa semmivel nem volt rosszabb nála!

Ha tudná azt hozni, amit Costa az első itt eltöltött szakazában az már bőven nem lenne rossz, ezt azért valljuk be.
Gnabryval a gond inkább az, hogy az eddigi 2 bundes szezonjában rengeteget volt sérült. A Werderben jól kezdett, szépen vitte a csapatát, majd lesérült több hónapra, közben kirúgták az edzőt és az új edzője mikor visszatért már nem épített rá. A Hoffit is 2 hónapos sérüléssel kezdte, majd szépen beindult a szezon közepére, de a végére megint egy súlyos sérülés jött össze neki. Sokkal előrébb tartana már, ha a sérülések nem hátráztatták volna.
Angliából való visszatérése szerintem inkább annak köszönhető, hogy a fizikai terhelést nem bírja eléggé (ami Angliában kulcselem), mintsem a képességei nem elég jók.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018.08.09. 21:12

Akkor reméljük, hogy rád cáfol, mert ha ő nem hozza a szintet, marad kb. 2 ember az egész támadószekciónkban, aki ér is valamit.
misafeco

HozzászólásSzerző: akos89 » 2018.08.09. 21:27

Én is a sérülékenységet látom Gnabrynál a legnagyobb problémának. Tegyük hozzá, Coman is hasonló kategória. Amúgy mindkét játékosra lehet(ne) építeni. Szerintem egész jó potenciállal rendelkeznek.
Így viszont nagyon ráfázhatunk, mert ha mindkettő kidől 1-2 hónapra az komoly kiesés, főleg úgy hogy Robbery az alternatíva. Ők meg amellett hogy 90 percet már nem nagyon bírnak, szintén sérülékeny játékosok.
akos89

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.08.09. 21:50

Ez egy ilyen év lesz. Sajnos bevállaltuk a hazárdjátékot azzal, hogy Martialt nem hoztuk el. Nagyon kevés esélyt látok arra, hogy idén olyan szerenések legyünk, hogy megússzuk sérültek nélkül és ha már 2-en kidőlnek egyszerre akkor bajok lehetnek.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Fußballmeister » 2018.08.10. 09:43

És az egyébként még hagyján, hogy Coman és Gnabry szinte garantáltan le fog sérülni, ha ők kiesnek Robben és Ribery teljesen biztos, hogy egy idő után kidől, mert évek óta nem bírják ezt a szintű terhelést. Persze ez a legrosszabb forgatókönyv, nagyon bízom benne, hogy nem így lesz, csak sajnos az elmúlt években ez mindig így volt. És akkor majd felállunk az elődöntőben egy olyan kezdővel, hogy a bal szélső James a jobb szélső meg Müller, azzal a Lewandowskival, akinek 0 kedve van a Bayernben játszani. Egész jól hangzik...
Fußballmeister

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2018.08.10. 12:58

Arra gondoltam hogy lehet a vezetöség arra kivancsi hogy
fiatalok mire mennek az összel és télen legfeljebb igazolunk....
csuri004

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb