AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.03.13. 23:54

Azért lúzernek nem nevezném. Egész egyszerűen elképzelése sem volt a csapatnak, hogy miként kéne gólt rúgni, ez tény. Ennyi tellett ettől az edzőtől, összeállítástól.

Nemigen értem, hogy miért nem cserélte meg Gnabryt és Comant, amikor mindketten jobban játszottak mostanában az ellenkező oldalon. Sanchez helyett mondjuk még Yeong is nagyobb meglepetést tudott volna okozni.

Nagyjából ennyit tudott volna ma még sakkozni Kovac. Egyébként a csapat hozta a Kovac-érában megszokott játékot - ezzel pedig egy Leverkusen ellen sincs sok esélyünk, nemhogy a Pool ellen. Örülhetünk, hogy Javi lehozatala után nem lett még nagyobb a verés - azután gyakorlatilag az őszire süllyedt a védekezésünk is.

Összességében jó lenne egy edzőcsere, mert ez egy elvesztegetett év.
Racilaci

HozzászólásSzerző: Bazsinho » 2019.03.13. 23:59

Az a durva hogy a Pool is magához képest gyenge volt.
Hazai pályán ilyen beszarian játszani... Szánalmas. Inkább mentünk volna nekik, ha nem jön be kb ugyanez az eredmény lett volna. Gnabry csak engem idegesít? Védekezése nulla, egy két alibi mozgást tesz az ellenfél felé és ennyi. Rafinha borzasztóan gyenge volt, így igazából az egész jobb oldal. James sajnos nem bír végig futni egy meccset, néha Ozilre emlékeztet.
Ki lehet esni, de hazai pályán nem így.
Végig azt éreztem hogy nincs semmi esélyünk nyerni vagy továbbjutni.
Mindegy majd jövőre a nagy bombaigazolasokkal
Bazsinho

HozzászólásSzerző: csuri004 » 2019.03.14. 00:01

Hazai pályán...
Bravó Kovac, Bravó Rafi...köszönjül mint tavaly a Real ellen, Bravo Hummels....ja és Löwöt szidttam...de ha a 3.gól elötti jelenetet nézúk érthető Löw döntése...
Hogy juthattunk idáig...
Fiatalitunk? Öszintén: Gnabry?, Goretzka, Sanchezekkel?
Á...vicc...
csuri004

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.03.14. 00:07

Én őszintén szólva nem akartam Niko ellen szónokolni a meccs ellőtt. A meccs után sikerült kivívnia. Most mondjam, hogy nem volt nehéz? Nos, nem volt! Való igaz! Ugyanakkor, ehhez képest a Guardiola taktika fényes vol!t? Nah ügye?
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2019.03.14. 00:21

Nincs Müller, nincs parti.Gyatra meccs volt,se erő, se ötlet, se kispadról hozzádott érték.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.03.14. 00:38

NEM! Nem kell edzőcsere! Vagyis vele kb itt...vagyis már előrébb tartanánk!
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.03.14. 09:30

Sziasztok!

Teljes közöny, gyalázat, harag, bosszúság, düh, méreg kavarog bennem. Mindig azt mondom, hogy ki lehet esni és ki lehet kapni… de nem így… nem jellemezném a játékot szerintem mindenki látta, de hogy 180 perc alatt összesen két kaput eltalált lövést tudunk felmutatni… és itt teljesen mindegy, hogy ki legyen az ellenfél azért ennél több kell, főleg, úgy hogy Uli állandóan azzal henceg, hogy mi a Real és a Barca szintjén vagyunk. Hát most a Real-én az biztos. Nekik is marad a „vigaszág.” Nikonak mennie kell ez nem is kérdés. Teljes egészében nem csak az Ő nyakába varrnám a vereséget, mert a kezdőben volt egy 72 éves bal összekötő, jobb bekk pedig egy nyugdíjból kikölcsönzött brazil, - Mane úgy beültette az első gólnál, hogy szerintem még most is forog Münchenben – szóval aki azt mondja, hogy az idei évi átigazolási politikánk rendben van/volt az szerintem hü… … és akkor nézzük meg még a cserepadunkat, milyen volt. Azt el tudom képzelni, hogy nem engedték, Nikonak, hogy igazoljon, de ez nem menti fel a horvátot a mutatott teljesítmény alól. Borzadály. És két meccsen keresztül tudta hozni ezt a nullás szintet. Pedig esküszöm az elmúlt két bajnoki után már bizakodtam…
Fel kell menteni a meló alól és akkor még meg lehetne két serleg…
Salinak az ál őrjöngései, kirohanásai a pálya szélén… szánalmas kis tacskó… bólogatós s*ggdugasz… nem mer ezek után sem szembeszállni Uliékkal, hogy ez a keret bőven erősítésre szorul és bőven lehetne sorolni a posztokat…
Jobb oldalunk konkrétan nem is volt, de mondjuk széljátékunk sem az egész meccsen… ááhh nem is írok a meccsről…
Idén nem fogok nézni már több mérkőzést szerintem, el ment tőle a kedvem (persze aztán úgy is fogok)…
Niko alá lapátot kéne vágni…. szó szerint… meccs végén meg mosolygósan úgy parolázott a Pool játékosaival, hogy felmerült bennem a gyanú, hogy jövőre talán Ő lesz az edzőjük vagy mi… azt hittem ledobom az ékszíjat…
Amúgy a VB-én ugye lebőgtek a németek, most mintha folytatódna ez a szál, mert nem hogy nincs német csapat a legjobb nyolc között, de mindegyik brutál megalázóan esett ki a BL-ből… lehet „német válságról” beszélni?
Boscolahm

HozzászólásSzerző: procee » 2019.03.14. 09:33

Próbálom reálisan nézni. Egy ereje teljében lévő Pool ellen, Robben, Müller, Kimmich és Tolisso nélkül... Egy edzőnek sem lenne könnyű feladat. De! Ennyire besz@rian játszani hazai pályán egy Münchennek, ilyet nem sokszor láttam/láttunk szerintem, s számomra ez a mentalitás elfogadhatatlan.. Arról nem is beszélve, hogy erőnlétben 60 percig bírtuk kb, a támadásépítéseink pedig esetlegesek voltak. Ez mind az edző felelőssége! Melós kis edző Kovac, akar is nagyon, nem mondhatjuk, hogy nem, de jelenleg nem ide való, lássuk be. Annak ellenére sem, hogy azért a keretünk összetétele sem a legacélosabb ha nemzetközi partok felé szeretnénk evezni.
Ezt a szezont el kell most engedni, s már most a hátralévő meccseken megpróbálni belekezdeni építeni a jövő évi csapatot. Kovac nélkül vagy Kovaccal még a nyárig, de utána remélem új ember érkezik az edzői posztra. Bár azért ha megnézzük, s nem akarunk saját fejlődésünk útjába állni, már most elkéne küldeni.... Nem szeretem ezt az antifocis, impotens Bayernt...:/
procee

HozzászólásSzerző: bayern22 » 2019.03.14. 10:53

25 éve szurkolok a Bayernnek, de ez valami nagyon gyenge volt.
Régebben az ilyen meccseken, úgy nekivágtuk a kapunak az ellenfelet, hogy nyekkent.
Nem a kiesés fáj, hanem ez a semmi ötlettelen nulla játék, taktika, koncepció hiánya.
Gyakorlatilag, 4-5 játékost kell igazolni, és mivel tolva lett a fiatalítás, ezek beépítése se lesz zökkenőmentes.
Két három évig nem kell a BL trofeáról még álmodni sem.

Robbent, Riberyt nagyon nehezen tudjuk majd pótolni, ha ilyen Hudson Odoikban gondolkodunk meg főleg nem.Nem értem a vezetőséget, Odoi kb egy gólt lőtt eddig, de nekünk ő kell 50 millioért. Coman örökké sérült, nincs játékban, nem oldja meg a pótlást. Idehoztuk a kanadai Daviest, akkor miért nem cseréltük be tegnap, őt Renato helyett.

Távozhat:
Boateng, Rafinha(már három éve nem kellene a csapatban lennie), Coman, Renato Sanches, Thiago(Kieséses szakaszban soha nem vette a vállára a csapatot).

Venni kell egy középső védőt, egy vagy kettő szélső védőt, egy szűrő középpályást, jobb-bal szélsőt.
200 milla kevés is lesz, ha normális játékosokat akarunk.

Niko is kevés ide, nem megy ez neki rutintalan. Klopp kellene de ez csak álom marad.
bayern22

HozzászólásSzerző: Anvil » 2019.03.14. 12:53

Most érett össze, a keret, az edző, a vezetés, a spórolás. Tökéletes együttállás !
Még a valaha kiebrudalt Baumjohann is jobb volt némely tegnapi cserénél ...
Akik pedig a pályán voltak, hát ...
Löw névsorát Manuval kellet volna kezdeni. Már tavaly a VB-n is
nagyokat alakított ...
Anvil

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb