AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.06.01. 13:45

pussybuvar írta:Sajnos csak tegnap este tudtam megnézni a kupadöntőt, de nagy gratula a csapatnak, és persze az edzőnek is.
A sikerhez kellett Neuer is, remélem ezzel alaposan rácáfol azokra, akik már a leváltását sürgették. Kár, hogy Rafinha itt sem kapott lehetőséget, de nem volt egyszerű meccs. De Lewa, a szélsők és Thiago is remekül játszottak.

Werner egész jól mozgott, voltak szép megoldásai. Nem tudom egy topcsapatban mennyire állná meg a helyét, de szerintem ha lenne mellette valaki, hogy ne ő legyen az egyedüli csatár, akkor megfelelhetne az elvárásoknak. Mondjuk majd egy Müller vagy még Lewa. Az biztos, hogy mondjuk egy Lewa helyett kevés lenne, nem is olyan típusú játékos.

(Amúgy nem számítottam ekkora pangásra. Vhol elég beszédes, hogy egy megnyert döntő után napokig nem érkezik semmi reakció. Kíváncsi lennék mi lett volna, ha mondjuk kikapunk... :? )

Én is csak később tudtam megnézni, ráadásul ez a fórummotor rendszeresen elnyeli a hozzászólásaimat, úgyhogy már nincs is kedvem ide írogatni. Mindenesetre az utolsó két meccs tényleg nagyon nagyra sikerült - kb. így néz ki az, amit a csapatról és a BuLi-ról el lehet mondani, ez a reális különbség a Bayern és a legtöbb csapat között. Pedig a Lipcse nem játszott nagyon rosszul a meccs nagy részében legalábbis.

Azért azt sajnálom, hogy Rafinak nem jutott semennyi idő a búcsúra.
Racilaci

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb