AKTUÁLIS MECCS

Re: AKTUÁLIS MECCS

HozzászólásSzerző: Racilaci » 2019.06.01. 13:45

pussybuvar írta:Sajnos csak tegnap este tudtam megnézni a kupadöntőt, de nagy gratula a csapatnak, és persze az edzőnek is.
A sikerhez kellett Neuer is, remélem ezzel alaposan rácáfol azokra, akik már a leváltását sürgették. Kár, hogy Rafinha itt sem kapott lehetőséget, de nem volt egyszerű meccs. De Lewa, a szélsők és Thiago is remekül játszottak.

Werner egész jól mozgott, voltak szép megoldásai. Nem tudom egy topcsapatban mennyire állná meg a helyét, de szerintem ha lenne mellette valaki, hogy ne ő legyen az egyedüli csatár, akkor megfelelhetne az elvárásoknak. Mondjuk majd egy Müller vagy még Lewa. Az biztos, hogy mondjuk egy Lewa helyett kevés lenne, nem is olyan típusú játékos.

(Amúgy nem számítottam ekkora pangásra. Vhol elég beszédes, hogy egy megnyert döntő után napokig nem érkezik semmi reakció. Kíváncsi lennék mi lett volna, ha mondjuk kikapunk... :? )

Én is csak később tudtam megnézni, ráadásul ez a fórummotor rendszeresen elnyeli a hozzászólásaimat, úgyhogy már nincs is kedvem ide írogatni. Mindenesetre az utolsó két meccs tényleg nagyon nagyra sikerült - kb. így néz ki az, amit a csapatról és a BuLi-ról el lehet mondani, ez a reális különbség a Bayern és a legtöbb csapat között. Pedig a Lipcse nem játszott nagyon rosszul a meccs nagy részében legalábbis.

Azért azt sajnálom, hogy Rafinak nem jutott semennyi idő a búcsúra.
Racilaci

HozzászólásSzerző: procee » 2019.07.24. 10:30

Az amerikai túra nem is sikerült rosszra. Az első meccs nem volt jó, de aztán összekaptuk magunkat.

Ami nekem feltűnt, hogy nagyon jó az az elképzelés, hogy 3 db box to box középpályásunk van középen. Legyen ez a 3-as akár Thiago/Tolisso/Sanches vagy Tolisso/Goretzka/Sanches vagy Thiago/Tolisso/Goretzka. Iszonyatosan jó középpályánk lehet velük! S ha arról van szó, taktikailag be tud ugrani Martinez, Müller, vagy Kimmich is, merthogy Pavard nagyon jó jobb oldalon is!.
Sanches játéka nagyon tetszett eddig, taktikailag is rendben van végre, azt hiszem idén tényleg áttörés lehet nála, még ha most sem lesz könnyű beverekednie magát a kezdőbe. (Szerintem a Thiago/Tolisso/Goretzka kezdő várható a szezon nagy részében)

Arp játéka kimondottan pozitív csalódás. Fizikálisan kevés még hogy egyedüli ékként megbírkózzon a védőkkel, de meg van az agilitása, harcol, hajt, s a sebessége is meg van ahhoz, hogy szélső támadóként is hozzátegyen valamit. Szurkolok neki.

Davies tegnap Comannal, majd Alabaval is igencsak jó bal szélt alkotott. Persze még van hova fejlődnie, beadásoknál, s iramváltásoknál, de nem ijed meg az árnyékától a srác az egyszer biztos.

Neuert, azt hiszem végre teljesen visszakaptuk, s Tolisso is építgeti magát fel szépen.
Pavard játéka meg Hummels 2.0. Jól olvas, s jól irányít.

Öröm számomra, hogy fiatalokat is látok, s látom bennük a tüzet!
procee

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.07.31. 00:08

Felhívnám a figyelmet, hogy Süle a Reál ellni után, a mai meccsen is brilliáns hosszú labdával adott gólpasszt.
speziale

HozzászólásSzerző: mpali » 2019.07.31. 21:18

Ez a Singh gyerek nagyon ügyes.
mpali

HozzászólásSzerző: mpali » 2019.08.03. 20:53

A focit mi játsszuk. A Dortmund csak a hülyeségeinkből él. Sajnos abból sok van.
mpali

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2019.08.03. 21:40

mpali írta:A focit mi játsszuk. A Dortmund csak a hülyeségeinkből él. Sajnos abból sok van.

Ja, pl. abból, hogy Thiago 3 kulcspasszt adott, ebből 3-at a Dortmund játékosának. A 3.-at ki is használták...
pussybuvar

HozzászólásSzerző: speziale » 2019.08.03. 21:50

Azért azt leszögezhetjük hogy ez a bíró is elég fura szellemben vezeti a meccset
speziale

HozzászólásSzerző: Atesz12 » 2019.08.03. 22:26

Nem mindegy persze de egy tavalyi szezon őszi idénye után amit tavasszal produkált a csapat nem dőlök a kardomba e miatt a szuper Kupa miatt.

Thiago ma nem volt formában pl de előtte meg 90 % ban ő volt a motor a középpályán. Minthogy Javinak el tudom nézni hogy 6 év után kopott de mit adott hozzá anno úgy Thiagonak is a mait

Ami bosszant és bosszantott tavaly is egész szezonban az az hogy nem lövünk a 16 oson kívülről!!!! Na ez viszont cseszi az agyam
Atesz12

HozzászólásSzerző: Boscolahm » 2019.08.03. 22:37

Sziasztok!

Huh...
Én a 83. percben power off, mikor bejött Pavard...
Szerintem ugyan ott vagyunk ahol tavaly... ez borzasztóan gyenge és nézhetetlen teljesítmény volt összességében....
Kínáig feltolt védelem, amit a a sárgák úgy kontráztak szét ahogy akartak.. instabil is volt az egész védelmünk... elől meddő labdatartás, a teljes kreativitás hiánya... kéne egy kreatív spíler előre, ha már labdát akarunk tartogatni... a támadásunk azon múlott, hogy egy... Coman átrágja e magát a védelmen és be tudja e centerezni.. és ád kettő... esetleg Kimmichnek lesz e jó beadása.... amúgy kész csoda, hogy Kimmich végigjátszhatta... neki is elgurult a gyógyszer, pedig ez rá soha sem volt jellemző... és ez még csak a szezonkezdet... Müller teljes nulla, semmi... igaz ez a téma lerágott csont, hogy a szélen semmit sem ér, csak elvesz egy pozíciót... Lewanak semmi támogatást nem nyújtott... szegény lengyel tényleg csak elöl birkózót....
Legveszélyesebb játékosunk Goretzka volt...
Ez így összességében kevés...
Semmi új, ugyan az a színtelen sablon... részemről továbbra is Kovac takarodj....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boscolahm 2019.08.03. 22:38-kor.
Boscolahm

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2019.08.03. 22:37

Gyerekek ezek a kommentek komolyak?

Ne vicceljünk teljesen mindegy, hogy nyertünk vagy nem, de ez egy fos volt, ahogy 1 éve az. :)
A keretről ne is beszéljünk.

Szerintem egy kicsi kanadai táblázat talán megnyugtathatja a lelkünk Davies is jól áll rajta. :) Aki nem érti, kurva nagy irónia.

Jah lehet, hogy Peppel sosem nyertük meg, de a játék... nos srácok kb 20 éve láttam ilyet, és akkor a "játék infláció", nézhetőség az semmi. Nagyon le vagyunk maradva. :(
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb