Hírek kommentálása (nem transzfer)

Re: Hírek kommentálása (nem transzfer)

HozzászólásSzerző: Anvil » 2016.07.24. 12:41

Nem tudom mennyire pontos, de itt megnézhető, kinek mikor jár le a szerződése:
http://www.tz.de/sport/fc-bayern/lange- ... 70119.html
Anvil

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.07.24. 18:04

Anvil írta:Nem tudom mennyire pontos, de itt megnézhető, kinek mikor jár le a szerződése:
http://www.tz.de/sport/fc-bayern/lange- ... 70119.html

Egy kicsit régebbi, ahogy nézem, de jól látható a lényeges játékosoknak meg van hosszú távra a szerződésük, szóval aggodalomra semmi ok. :)
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.07.31. 16:07

Nem tudom hova írhatnám, így ide teszem fel a kérdést: Volt pár hete/hónapja több hír is, hogy Müller-Wohlfart visszatérhet a csapathoz, lehet elsiklottam felette, de ez végülis megtörtént?

Én nem örülnék neki ha visszatérne, maradjon csak a magánrendeléseinél azt kész, de kíváncsi vagyok, hogy mi lett az ügyből...
Waldner

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.08.02. 13:01

Waldner írta:Nem tudom hova írhatnám, így ide teszem fel a kérdést: Volt pár hete/hónapja több hír is, hogy Müller-Wohlfart visszatérhet a csapathoz, lehet elsiklottam felette, de ez végülis megtörtént?

Én nem örülnék neki ha visszatérne, maradjon csak a magánrendeléseinél azt kész, de kíváncsi vagyok, hogy mi lett az ügyből...

Én sem találok semmi pontosat, de talán olyasmiről volt szó, hogy a fia lesz állandóan a csapat mellett. Egyébként én is azt preferálnám, ha egy teljes profi orvosi stáb dolgozna a játéksokkal.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: pizarro » 2016.08.03. 00:24

Abban a Sport Bildes hírben, ami elterjedt, az szerepelt, hogy az orvosi stáb tanácsadójaként lehet ott.
Ez formálissá teheti azt, ami gyakorlatilag fennál, hiszen a játékosok jártak eddig is hozzá. De nem ő van ott az edzéseken, az edzőközpontban és a meccseken. Az edzéseken a Ribéry-eset előtt sem ő volt, hanem a fia. Elég sok a homályos pont.

- Ha lényegi változás lenne, az gondolom már Carlo érkezésére letisztázódott volna.
- De lehet, hogy HWMW az EB után még, hogy még szabin van.
pizarro

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.08.03. 10:18

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/7 ... wsrc%5Etfw

Bruttó fizuk a 2016-os szezonra. Nem tudom mennyire pontos, de nagyjából reálisnak tűnnek az összegek (legalábbis én hasonlókra gondoltam). Kíváncsi lennék, Kroos mennyit kért annó, mondjuk Thiagohoz, vagy Xabi apó viszonyítva.
jasw

HozzászólásSzerző: misafeco » 2016.08.03. 15:12

jasw írta:https://twitter.com/iMiaSanMia/status/760569670311284738/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Bruttó fizuk a 2016-os szezonra. Nem tudom mennyire pontos, de nagyjából reálisnak tűnnek az összegek (legalábbis én hasonlókra gondoltam). Kíváncsi lennék, Kroos mennyit kért annó, mondjuk Thiagohoz, vagy Xabi apó viszonyítva.

Ezt csak Kroos tudná megmondani (illetve a vezetők), így minden bizonnyal jó sokáig titok marad. Érdekes egyébként. Az nem lep meg, hogy Müller keres a legjobban (gyakorlatilag a klub arcának tekinthető, le merném fogadni, hogy az ő mezéből fogy a legtöbb, de Lewa 10 milliója szerintem kevés (ha csak nem kapott nagyobb összegű aláírási pénzt), annyit alkudhatott ki magának, amennyit nem szégyellt. A kulcsjátékosok és a veteránok fizuja nyilván magasabb, talán Rafinha 5 milliója megmosolyogtató egy kicsit. A teljes fizetésekre kiadott összeg kb. 160 millió, ami eléggé borsos összeg, a stábtagokkal kiegészítve rádobhatunk még egy 20-ast mondjuk. És ez még mindig elmarad a manchesteri csapatok, a PSG, vagy a Real, Barca fizetésektől.
misafeco

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.08.03. 17:37

Nekem Renato furcsa, ha tényleg "csak" 3 milkót kap az nagyon-nagyon baráti. Javi tavaly hosszabbított, nem? Én többre gyanakszom nála mint 6 millió, mikor hoztuk akkor is ennyit kapott úgy dereng, ráadásul úgy, hogy alapjáraton 8-ért írt alá, de évente 2-t állt 5 évig a kivásárlási összegében. Vagy ez csak valami urban legend volt? A többi szerintem nagyjából a "helyén" lehet.
Waldner

HozzászólásSzerző: misafeco » 2016.08.03. 18:24

Waldner írta:Nekem Renato furcsa, ha tényleg "csak" 3 milkót kap az nagyon-nagyon baráti. Javi tavaly hosszabbított, nem? Én többre gyanakszom nála mint 6 millió, mikor hoztuk akkor is ennyit kapott úgy dereng, ráadásul úgy, hogy alapjáraton 8-ért írt alá, de évente 2-t állt 5 évig a kivásárlási összegében. Vagy ez csak valami urban legend volt? A többi szerintem nagyjából a "helyén" lehet.

Gondolom a Benficában ehhez képest két zacskó ropiért focizott, így bőven elégedett lehet a fizetésével. 18 éves, van még bőven ideje növelni.
misafeco

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2016.08.03. 19:22

misafeco írta:
Waldner írta:Nekem Renato furcsa, ha tényleg "csak" 3 milkót kap az nagyon-nagyon baráti. Javi tavaly hosszabbított, nem? Én többre gyanakszom nála mint 6 millió, mikor hoztuk akkor is ennyit kapott úgy dereng, ráadásul úgy, hogy alapjáraton 8-ért írt alá, de évente 2-t állt 5 évig a kivásárlási összegében. Vagy ez csak valami urban legend volt? A többi szerintem nagyjából a "helyén" lehet.

Gondolom a Benficában ehhez képest két zacskó ropiért focizott, így bőven elégedett lehet a fizetésével. 18 éves, van még bőven ideje növelni.

18 évesen szerintem a 3 millió is jó pénz. Ha tényleg beváltja a hozzá fűzött ígéreteket, akkor úgyis hosszabbítunk vele pl 3 év múlva, amikor 21 lesz, és akkor megduplázhatja vagy triplázhatja a fizetését.
Thommeyy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb