Hírek kommentálása (nem transzfer)

Re: Hírek kommentálása (nem transzfer)

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.12.29. 14:44

Thiago, Kimmich nagyon ígértes szezon felé néznek, de nehogy megsérüljenek! Alaba-val nem tudom mi lesz 2 éve még, azt hittem a kp-ra is bejelentkezik a teljesítményével, Őt valahogy össze kéne rakni.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.01.24. 13:50

Bár szerintem nincs aktualitása, de twitteren eléggé felpörgött egy téma. A BILD szerint szinte biztos, hogy már most megvan a következő Bayern edző, Julian Nagelsmann személyében. Ugyan fiatal, de igen impozáns munkát végez a faluban; német, ráadásul bajor születésű. A Bayern vezetőségnek nagyon tetszik a mentalitása és a felkészültsége és hosszabb távra is el tudják képzelni, mint aki SAF volt a MU-nak.

Hát minimum érdekes hír, attól eltekintve, hogy kacsa vagy sem, elégedettek/elégedettek lesznek Carlo munkájával. Azért eléggé fiatal és rutintalan edző még, viszont tényleg csak jókat lehet róla hallani. :?:
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2017.01.24. 14:35

Nagelsmannból lehet egy igazi sztár edző, de még rengeteget kell fejlődnie, egyelőre hazai, majd nemzetközi színtéren. Lehet látni, hogy a Weinzierl is szenved a Schalkéval, pedig ő már tapasztalattal érkezett.
Úgy gondolom, optimális esetben Carlo kitölti a szerződését, ami még +2 év. Utána pedig még bármi lehet, de szerintem Nagelsmann-nak ennél több időre lenne szüksége.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: sandorbayern » 2017.01.24. 18:57

A német edzőjelöltek között Nagelsmann az egyik legjobb,érdekesség,hogy Hoeness már a hoffenheimi vezetőedzósége előtt őt akarta a Bayern utánpótlás élére állítani,de ő inkább a Hoffenheimet választotta.Bayern kapcsolata(amatőr csapat) van még Weinzierlnek és Hasenhüttlnek is,de Roger Schmidt neve is forgott az Ancelotti utáni időszak edzőjelöltjei között.
sandorbayern

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.01.27. 14:40

Tök jó lenne, ha Carlo alatt összejönne még egy BL-győzelem + végleg sínre tennénk a Robbéry-nélküli Bayernt. (tavaly már láttuk alakulni a dolgot - elsősorban arra gondolok, hogy az Alaba, Hummels, Boa, Müller féle fickók abszolút vezérekké váljanak)

És utána jöhet egy fiatal német edző. Jó dolog, hogy egymásnak adják a kilincset a WK-edzők, de érdekes lenne ez is. Egyelőre Nagelsmann nálam a favorit, de lehet akár null km-es ex-játékosunk is. Ha a kövi években megvannak a trófeák és sínen maradt a csapat, akkor nekem belefér, hogy 1-2 lépést hátrafelé tegyünk.

TOP10-es német edző: Klopp. Illetőleg Löwöt számolják oda. Utóbbi metódusait, ha nem muszáj, nem nézegetném egész évben. :)
pizarro

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.02.04. 10:35

Löw a válogatottban is 11-15 emberre számít. Napjainkban, amikor már mindenféle versenysorozatot létre akarnak hozni válogatott szinten + az eddigiek létszámát bővíteni + számunkra minden évben 3 fronton kell helytállni, a rotáció nélkülözhetetlen. Ő ebben nem lenne Bayern szint.

Nagelsmann számomra nagy talány, annak ellenére, hogy a TSG meccsein egyre több infót lehet róla begyűjteni, de amilyen váratlanul jött ő, a következő edző-sagáig mások is befuthatnak.
Bayern90

Előző

Vissza: Hírek, MECCSEK, Taktika stb