Renato Sanches

Re: Renato Sanches

HozzászólásSzerző: Wolf » 2017.08.02. 09:44

Kontár Béla írta:Muszáj lesz kölcsönadni, hogy levegőhöz jusson, ha nem mennek bele a kölcsönbe akkor valami őrült összegért adnám el, a botrányos játéka ellenére is.

Nem is értem tavaly miért nem egyből kölcsönbe ment?

Szerintem nem szabad hajat tépni, Ő egy befektetés lett volna, de ha sehogy sem vagyunk képesek felhasználni, akkor lépni kell. Van annyi pénze a klubnak, hogy menjen kölcsönbe opció nélkül... illetve, ha van rá kereslet, akkor jó pénzért eladni, és a jelenbe áldozni, mert a jövőbe benne van már a lové a keretet nézve. Persze szerintem megbánnánk végül a végleges eladást... valahogy így érzem.

19 éves!

Rögtön kölcsön kellett volna adni egy jó csapatba, ahol biztosított a játéklehetősége, ezáltal fejlődni is tudna.

Nem fogunk jól kijönni belőle.
Wolf

HozzászólásSzerző: rogozsin » 2017.08.15. 11:44

Szerintem a Herthában Dárdai keze alatt biztos megtanulja védekezni.
Esetleg Hoffenheim.
Mindenképp kölcsön kell adni.
rogozsin

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.08.17. 12:51

Most már télig kihúzza, szvsz. Ha addig nem jön az áttörés, akkor viszont megy kölcsönbe. Én olyannak adnám akkor, aki érdekelt az EL kieséses szakaszában.
Bayern90

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2017.08.31. 16:51

Az ő kölcsönadása viszont szerintem jó húzás volt. Már önmagában az is, hogy kölcsönadtuk, de az is okos lépés volt, hogy a Swansea-ba.

Egyrészt ott biztos elég lehetőséget fog kapni, ha az edzésmunkája rendben lesz. Márpedig nála az a legfontosabb, hogy minél többet játsszon éles meccsen. Erre egy Milan-Roma-Juve-Chelsea-MU stb. csapatnál jóval kevésbé lett volna esélye.

Másrészt az angol bajnokság hasonlít a legjobban a németre. Fizikális, masszív irammal és hasonló játékstílussal. Ha abban a ritmusban tud játszani és bírja a terhelést, akkor a BuLiba is jó lehet.
Viszont a portugál vonaltól elég távol áll a PL, ami nekünk jó. Így kevésbé lesz csalóka, ha mondjuk jól játszik, míg egy olasz vagy spanyol csapatban ez lehet csak abból fakadna, hogy komfortosabban érzi magát.

Harmadrészt így nem kellett opciós jogot adni. Egy élcsapat valószínűleg csak úgy vette volna kölcsön, hogy ha beválik, akkor végleg szerződtetik is. Annak meg nem sok haszna van, hogy ha formába lendül, akkor elviszik, ha meg visszazuhan az értéke, akkor visszadobják és a nyakunkon marad.
pussybuvar

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők