Franck Ribery

Re: Franck Ribery

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.10.03. 17:17

Sokan leszólják Babbelt, de lássuk be igaza van. Sokszor értekeztem már erről Én is.

Az egy másik dolog, hogy igazolni kellett volna a helyére -kérdés Ő, ezt mennyibe akadályozta meg, Ancelotti mennyire forszírozta-.

Nagyon nagy játékos Ribery, de most is kidőlt több hónapra, és tudtuk eddig is milyen sérülékeny, és tudtuk, hogy nem hozza a szintet már úgy. Akkor nem tudom mi akarunk. 2014-től ez van. 2013-ban Götze jött, pech is-megy egyéb is-, hogy nem vált be. De utána? Most ne a "fiatalósdit" nézzük, hanem ide aktuális klasszis kellett volna. Nem lett. koncepció sem lett. B terv sem lett.

Ha már annyira jóban vagyunk a játékosokkal, akkor igazán meg lehetett volna beszélni a dolgokat Riberyvel is(Robbennel is). Nem kellett volna 5-öt igazolni feleslegesen. Elég lett volna egy, vagy kettő. Kérdés itt a felelősség megoszlás a felek között.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.10.03. 20:06

Ribéry egy felejthetetlen játékos.

A Hall of fame-ben lenne a helye. Nem a pályán.
argo001

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2017.11.14. 18:48

Szerintem is utolsó szezonja lesz itt - már az elmúlt években nem bírta a hosszabbításos meccseket, veszélyfaktor is volt mentalitása miatt - de mindenképpen tiszteletteljesen kell elbúcsúzni tőle, személy szerint szerettem + sokat tett a klubért. Remélem visszatér és lesz még egy jó és sikeres fél éve. Megérdemli.
Bayern90

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők