Jérôme Boateng

Re: Jérôme Boateng

HozzászólásSzerző: szabi90 » 2018.05.20. 11:08

A meccs előtt ha jól láttam megint lenyilatkozta, hogy el kell gondolkodni a távozáson, én azt mondom ő mehet, nem árt felrázni a hátsó alakzatot, mert idén rengeteg volt az egyéni hiba.
szabi90

HozzászólásSzerző: Bayern90 » 2018.05.20. 13:45

Ilyen ez ha nem játszol. Akik Thiagot akarják, már azok is felvették a kapcsolatot a menedzserrel, a meccs 65. percét követően, ha van egy kis eszük. :lol:
Bayern90

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2018.05.20. 19:48

Ha menni akar, menjen. Tehetséges belső védőkből most vannak elérhetők a piacon. Ő az egyike azon játékosoknak akikből Pep kisajtolta a maximumot és azóta már lesüllyedőben vannak. Most még talán tudnánk érte tisztességes összeget kapni.
Thommeyy

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2018.06.13. 21:26

Megint előtérbe került a hír, miszerint távozik. Rumenigge nyilatkozott olyasmit, hogy készek is lennénk megválni tőle. Szerintem ez hatalmas baromság lenne. Boa nem volt túl jó formában a kihagyása miatt, de egyébként a világ egyik legjobb belsővédője és itt van nálunk. Ráadásul remek korban is van.

Tehetséges emberekből rengeteg van ezen a poszton, de nekünk igazi klasszis kell, nem valami tehetség. Itt van Süle, ő pont elég nagy tehetségnek. Viszont akik tényleg megütik Boa szintjét, hülyék lennének ideigazolni. Minden topcsapatba kell legalább 2, de inkább 3 igazán nagy név erre a posztra, így a legjobbak már megtalálták a helyüket, az elitklubok pedig igyekeznek betömni a réseket. Rémálom ide alapembert igazolni.

A rémálmomban ne jöjjön elő, hogy Boát elengedjük, aztán majd Javi játszik védőt, meg ilyen Vogt-féle bohócokkal akarunk operálni.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2018.06.14. 02:00

Én is Boateng eligazolása kapcsán fázom kicsit. Kritizáltam is olykor, elő is vettem, hogy kicsit nagy az arc. Azonban mégsem adnám el, ahogy pussybuvar is írta.

Habár kicsit vele kapcsolatban megérzésere is mennék az alapvető tények birtokában. Ugyanis mit tudunk?
- A Világ egyik legjobb belső védője, ha formában van;
- Igazi vezér;
- Német;
- A Válogatotban is együtt játszik belsővédő társával Hummelsel (nagy előny);
- Kicsit sérülékenyebb volt az utóbbi időben, kicsit hullámzott a teljesítménye, de azért valljuk be, így is magas színvonal, ha játszik;
- Összességében az itt elért eredményeit szerintem nem lehet kétségbe vonni, sokat köszönhetünk neki;
- Egyértelműen be van illeszkedve, alapvetően szerintem jól is érzi magát itt, otthon van, ez is komoly fegyver tény, kúlturálisan nyelvileg mindenkivel megérteti magát!

Amit a megérzéseim miatt, és más esetekből kiindulva tudok a "javára" felsorolni:
- 29 évesen még Ramos sem volt 4szeres bl győztes pl (most mindegy ott miket sejtek a háttérben, más kontextusban írom, mindezt), az "aranykora" igazán utána jött, és tudjuk mit jelentett mindentől függetlenül a madridnak. Nos nekünk Boa hasonló lehet. Igazi rossz fiú vezér, és most van a legjobb korban az optimális helyen mindehhez.
- A MU Vidic-Ferdinand duója mennyire sokat ért, és hány évig belőlük éltek ott... nos itt a Boa-Hummels tandem még összeszokottabb lehet, és lehet jó 6 évük, hangsúlyozom 6 évük!

Összességében sokkal többet érhet Ő nekünk, sok tekintetben, mint az eladása. No persze, van amikor muszáj engedni, de Én nem tenném. Ha mégis valami nagy oka van a háttérben... akkor lehet durva leszek, de Ő érte is 100 milliót kérnék legalább.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Wolf » 2018.06.14. 17:22

Nagy érvágás lenne.

Világklasszis amennyiben egészségileg, és fejben rendben van.

A háttérbe nem látunk bele, lehet Ő is érzi, hogy nincs minden rendben az FCB családban. Vagy egyszerűen kiégett, s itt már nem motiválja semmi. Új impulzusokra vágyik.
Wolf

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők