Uli Hoeness

Re: Uli Hoeness

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.08.11. 22:28

Abban egyetértünk, hogy jó, ha van (még) egy erős kéz a háznál. Csupán erre céloztam.
argo001

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.11.29. 14:00

Kicsit viszolyogtam még korábban, hogy újra elnök legyen, de azt is írtam, hogy meg tudok bocsátani neki. Ráadásul a mostani nyilatkozatával, úgy érzem helyén lesznek a dolgok, és nagyon jól beszélt! Ahogy tudom Ancelotti nem egy konfrontálódó személyiség, szóval Uli "ötleteivel" -amivel szerintem sokunk egyetért Müller kapcsán...stb- jó irányba terelődhet a csapat felépítése.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2016.11.29. 14:56

Szerintem nem kellett volna feltétlenül újra elnöknek lennie, amúgy is tudta volna a klubot erősíteni, de igazából nincs bajom vele. Sammer kiesésével kell egy élesebb hangvétel, igaz Kalle is odamondja, ha kell, de na, jobb ez így. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.11.29. 18:57

Nekem tetszett a felszólalása. Ittam minden szavát. :D
argo001

HozzászólásSzerző: jasw » 2016.11.29. 23:25

OliKahn írta:Szerintem nem kellett volna feltétlenül újra elnöknek lennie, amúgy is tudta volna a klubot erősíteni, de igazából nincs bajom vele. Sammer kiesésével kell egy élesebb hangvétel, igaz Kalle is odamondja, ha kell, de na, jobb ez így. ;)

Kalléval kapcsolatban nekem olyan érzésem van, hogy kicsit beleül a dolgokba, nem igazán konfrontálódó személyiség. Uli más típus, ami a szívén, az a száján.

Örömmel olvastam a gondolatait. Jó, hogy újra Uli apánknál van a kormány.
jasw

HozzászólásSzerző: Mauser48 » 2016.11.30. 14:59

Sok dolgot helyre kell raknia,remélem képes lesz rá.Maximálisan bízom benne.
Mauser48

HozzászólásSzerző: pizarro » 2016.11.30. 16:16

Kontár Béla írta:Kicsit viszolyogtam még korábban, hogy újra elnök legyen, de azt is írtam, hogy meg tudok bocsátani neki. Ráadásul a mostani nyilatkozatával, úgy érzem helyén lesznek a dolgok, és nagyon jól beszélt! Ahogy tudom Ancelotti nem egy konfrontálódó személyiség, szóval Uli "ötleteivel" -amivel szerintem sokunk egyetért Müller kapcsán...stb- jó irányba terelődhet a csapat felépítése.

Viszont Uli tud az lenni. :) Úgy veszem ki, mintha Uli nem is csipázná annyira Cellót. Túl kimért vele kapcsolatban a korábbi nyilatozataiban. Ne így legyen, de mintha képes lenne bedobni őt a cápák közé, ha minimálisan is hiányozni fog az eredményesség.

Mondjuk lehet van benne némi tüske amiatt, ahogyan Pepet a sajtó kezelte, kicsit sem bántak Peppel kesztyűs kézzel, s neki meg pont akkor kellett befognia a száját, amikor a legjobban berepült volna közéjük kiosztani néhány sallert. :lol:
pizarro

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.12.01. 02:02

pizarro írta:
Kontár Béla írta:Kicsit viszolyogtam még korábban, hogy újra elnök legyen, de azt is írtam, hogy meg tudok bocsátani neki. Ráadásul a mostani nyilatkozatával, úgy érzem helyén lesznek a dolgok, és nagyon jól beszélt! Ahogy tudom Ancelotti nem egy konfrontálódó személyiség, szóval Uli "ötleteivel" -amivel szerintem sokunk egyetért Müller kapcsán...stb- jó irányba terelődhet a csapat felépítése.

Viszont Uli tud az lenni. :) Úgy veszem ki, mintha Uli nem is csipázná annyira Cellót. Túl kimért vele kapcsolatban a korábbi nyilatozataiban. Ne így legyen, de mintha képes lenne bedobni őt a cápák közé, ha minimálisan is hiányozni fog az eredményesség.

Mondjuk lehet van benne némi tüske amiatt, ahogyan Pepet a sajtó kezelte, kicsit sem bántak Peppel kesztyűs kézzel, s neki meg pont akkor kellett befognia a száját, amikor a legjobban berepült volna közéjük kiosztani néhány sallert. :lol:

Igen, de talán kiegyenlíthetnék egymást, ezáltal. :D Ha, nem billen ki túlságosan a bili -pl sokáig eredménytelenség...stb- akkor Én gyümölcsöző kapcsolatot is ki tudnék nézni az ügyből. Nyilván, ha Ancelotti mégsem lesz annyira "belátó", akkor lehet Uli előbb válik meg Tőle, mint ahogy talán normál esetben tenné.

Amiatt, biztosan van benne tüske, de még szerintem bennünk -magam nevében biztosan- szurkolókban is, nemhogy Ő benne! :D
Kontár Béla

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők