Robert Lewandowski

Re: Robert Lewandowski

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.01.28. 22:19

FERWIN írta:Szerintem csak a sajtó tollában vannak kreatív gondok

Kroosnál és Schweininél is így kezdődött. Viszont ha jól emlékszem, Ancelotti olyat nyilatkozott, hogy Lewandowskit semmiképp sem akarná elengedni (ha jól emlékszem, Alabára is ezt mondta).
argo001

HozzászólásSzerző: Thommeyy » 2016.01.28. 23:08

argo001 írta:

Kroosnál és Schweininél is így kezdődött. Viszont ha jól emlékszem, Ancelotti olyat nyilatkozott, hogy Lewandowskit semmiképp sem akarná elengedni (ha jól emlékszem, Alabára is ezt mondta).

Ha esetleg Peppel nem is lenne jóban, ő úgyis elmegy, Carlo pedig pontosan azt mondta, hogy neki kell Lewa... vagy előveszik a múltkori Lewa-Arjen összetűzést..?
Ha esetleg tényleg távozni akarna 85-90 millió alatt nem adnám... ha Bale megért 90 milliót...
Thommeyy

HozzászólásSzerző: Basti » 2016.01.29. 00:48

argo001 írta:

- kroosnál 1 év volt hátra a szerződésből. utolsó lehetőség volt h pénzt lássanak belőle. lewának még van 3 és fél szezonja
- basti a zenitjén túl igazolt el, úgy hogy esetében a klub baráti módon "elengedte". az egyik legjobb centert nem fogják sammerék elengedni. punkt
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Waldner » 2016.01.29. 00:53

Arról nem beszélve, hogy miért akarna elmenni? A csávó egy egész szezont lehúzott úgy a BVB-ben, hogy kis túlzással a Világ bármelyik csapatát választhatta volna Rajtunk kívül, de kivárta, amíg hozzánk aláírhat. Ezek után 1,5 évvel bemondja, hogy inkább a Real az álma (ahova a BVB-ből igazolhatott volna)? Hát nekem ez sántít...

Sokat játszik, igazi konkurenciája nincs (pedig mennyien mondták, hogy Guardiola nem is akarta, meg majd nem fog játszani, stb...), lövi a gólokat, a csapattársakkal láthatóan nincs baja, stb... Max. az ügynöke próbálja kavarni a szart, de majd Kalleék helyreteszik.
Waldner

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.01.29. 10:47

Waldner írta:Arról nem beszélve, hogy miért akarna elmenni? A csávó egy egész szezont lehúzott úgy a BVB-ben, hogy kis túlzással a Világ bármelyik csapatát választhatta volna Rajtunk kívül, de kivárta, amíg hozzánk aláírhat. Ezek után 1,5 évvel bemondja, hogy inkább a Real az álma (ahova a BVB-ből igazolhatott volna)? Hát nekem ez sántít...

Sokat játszik, igazi konkurenciája nincs (pedig mennyien mondták, hogy Guardiola nem is akarta, meg majd nem fog játszani, stb...), lövi a gólokat, a csapattársakkal láthatóan nincs baja, stb... Max. az ügynöke próbálja kavarni a szart, de majd Kalleék helyreteszik.

Az is benne lehet, hogy fizetésemelést akarnak kicsikarni.
argo001

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.01.30. 19:54

Én nem tudom elképzelni, hogy elmenjen. Egyszerűen tényleg amikor szabadon igazolható volt mehetett volna a Realba. Másrészt bármennyit adnak érte, Ő Ribery, Robben, Lahm, Neuer, Boateng eset...stb (jelenben, -múltban példa) nem tudjuk pótolni. Kell a faszomnak a Higuain. Lewa-t kritizálni lehet, Én is szoktam. Viszont képességekben nincs nála jobb középcsatár szinte a Világon.

Persze Kroos, Schweini esetében sem tudtam elképzelni, hogy elmennek, de ez esetben még inkább nem. Meg amúgy is tényleg: tökömet már.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.01.30. 19:54

Remélem fizetést emelés lesz a dologból, és még 5 évre aláír ide. Ő az egyik alapja itt a sikereknek a következő években.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2016.01.30. 22:00

Ha netán mégis lenne alapja a találgatásoknak, elcsodálkoznék. Ez első éve felemásra sikersedett, e második már sokkal jobb. Nem értem hova dobbantana máris.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2016.03.30. 10:40

Steve75

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2016.03.30. 10:59

Nagyon jó hír, alig várom, hogy hivatalosan is megerősítsék.

Amúgy nála számomra mennyin múlnak a dolgok. 1 évvel, ha korábban hozzuk el pénzért, akkor nem lettem volna kibékülve a dologgal akkor még (ügye a puska esete). 1 évet maradt a Dortmundban wk szint is volt, vérprofi volt, hűség esküdt tett, és be is tartotta, szerintem azóta olyan polcra került, hogy Suarez, Agüero, akik más típusúak, de klasszis csatárok. Szóval nem véletlenül szajkózom: a sikerekben az Ő hosszabbítása alapvető, másrészt Ő egy stabil pont, és ezzel szerintem tényleg elkötelezi magát itt.
Kontár Béla

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők