Juan Bernat

Juan Bernat

HozzászólásSzerző: Gronk » 2014.07.20. 11:14

Kép

Csapatunk új 18-asa, a fiatal spanyol srác a bal oldalon érzi otthon magát, akár támadóként, akér védőként.

Személy szerint remélem, hogy Alaba marad a bhv poszton, és Pep nem akar rögtön kezdőt csinálni belőle.. van ideje hogy beérjen nálunk, de persze kíváncsi is vagyok a játékára. Tehetségnek tehetség, reméljük segítségünkre lesz.:)

Megnyitottam én a topicját, mert eddig még nem tette meg senki, noha már a család tagja lett.
Üdv közöttünk Bernat, sok sikert az FC Bayernnél!
Mia san mia !!
Gronk

Re: Juan Bernat

HozzászólásSzerző: bayerntoni » 2014.07.20. 11:21

Üdv a családban Bernat! :)

6 perces iránymutatás képességeiről:
★Juan Bernat★The Future of Spain and Valencia★Amazing Skills show★HD★
http://www.youtube.com/watch?v=Ns9ynOt37WM
Kép
bayerntoni

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2014.08.13. 19:55

Volt már ennek az embernek akár csak egy értelmes megmozdulása nálunk? Elég vészjósló, hogy még sörmeccseken se tudott értékelhető teljesítmény közelébe jutni. Persze nem írom le előre, de egyelőre semmivel nem lennék nyugodtabb, ha neki kéne Alaba-t helyettesíteni, mint ha mondjuk Contento-nak.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Waldner » 2014.08.13. 20:01

pussybuvar írta:Volt már ennek az embernek akár csak egy értelmes megmozdulása nálunk? Elég vészjósló, hogy még sörmeccseken se tudott értékelhető teljesítmény közelébe jutni. Persze nem írom le előre, de egyelőre semmivel nem lennék nyugodtabb, ha neki kéne Alaba-t helyettesíteni, mint ha mondjuk Contento-nak.

Ne viccelj, szerintem jobb Ő az előre soha nem passzoló Continál... Be kell illeszkednie és nem lesz Vele gond, nem hiszem, hogy Alaba szintű karrier van benne, de Contentohoz képest már szerintem most fejlődés a gyerek.:)
Waldner

Re: FC Bayern München-VfB Stuttgart

HozzászólásSzerző: Mynock » 2014.09.15. 18:24

Én nem tudom mit vártok még Bernat-től,talán Ribery szintű játékot?21 éves és még most került egy topcsapatba,kicsit türelmesebbnek kellene vele lenni.Amúgy meg nem olyan rossz.Nem azt mondom,hogy klasszis teljesítményt nyújt,de nem lóg ki a csapatból.Teszi a dolgát és lesz ez még jobb is!
Mynock

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2014.09.15. 21:07

Mynock írta:Én nem tudom mit vártok még Bernat-től,talán Ribery szintű játékot?21 éves és még most került egy topcsapatba,kicsit türelmesebbnek kellene vele lenni.Amúgy meg nem olyan rossz.Nem azt mondom,hogy klasszis teljesítményt nyújt,de nem lóg ki a csapatból.Teszi a dolgát és lesz ez még jobb is!

Nem lóg ki, mert alibi. Nekem semmi bajon Vele egyelőre, Ő is mint mindenki más megérdemli a türelmi időt, de pl. én várnék Tőle egy-egy megindulást, pár jó beadást és gyorsabb hátrazárást. Előre játékban szerintem nem tudja még jól támogatni a szélt, rendszerint belezavarodik és labdavesztés vagy hátrapassz a vége, amit eddig játszott, azt Contento is tudja. Mindegy, én szurkolok Bernat-nak, hogy belerázódjon, szóval hajrá, hajrá! ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: Alexis » 2014.09.16. 09:29

Mynock írta:Én nem tudom mit vártok még Bernat-től,talán Ribery szintű játékot?21 éves és még most került egy topcsapatba,kicsit türelmesebbnek kellene vele lenni.Amúgy meg nem olyan rossz.Nem azt mondom,hogy klasszis teljesítményt nyújt,de nem lóg ki a csapatból.Teszi a dolgát és lesz ez még jobb is!

Az a bajom vele hogy előre nem játszik, csak hátra a tutit. Ennyit Contento is tudott, és ennél Rafinha is többet tud! 21 éves ez okés, de már játszott vagy 10 meccset a Bayernben de egyen se volt meggyőző. Alaba hány éves? Mondjuk úgy hogy pár meccs után klasszisokkal jobb teljesítményt nyújtott mint ez kölök!
Alexis

HozzászólásSzerző: Basti » 2014.09.16. 12:09

Alexis írta:

Az a bajom vele hogy előre nem játszik, csak hátra a tutit. Ennyit Contento is tudott, és ennél Rafinha is többet tud! 21 éves ez okés, de már játszott vagy 10 meccset a Bayernben de egyen se volt meggyőző. Alaba hány éves? Mondjuk úgy hogy pár meccs után klasszisokkal jobb teljesítményt nyújtott mint ez kölök!

ez a kölök, akit gondolom azért utálsz ennyire mert spanyol (és egy szintre helyezed mondjuk contival támadásban - lol), kb lenyilatkozta hogy Alaba a példaképe. tehát teljesen rendben van az önértékelése, és jó irányba indul majd el.
amit eddig láttam tőle, hogy elég jól értelmezi a sínspíler szerepet, tehát visszajön ha vissza kell. és elindul előre ha kell. de nyilván nem olyan extraklasszis a produkciója mint egy olyan világklasszisé mint Alaba vagy Lahm. bizonytalan a srác keményen, gyakran elrugja a fenébe a labdát. ez nyilván gyér ezidáig. de egy 21 éves fiataltól aki frissen igazolt a világ egyik legjobb csapatába és rögtön a mélyvízben van a sérülések miatt, idegen kultúrás viszonyok között, nem beszélve a nyelvet, annyira azért nem felróható.
és egyébként volt jó/elfogadható teljesítménye, tehát képes rá, de hát ti nyilván ezzel az "utálunk mindent ami spanyol attitüddel" simán megmondjátok a tutit a tényekkel szemben is. nem ez lenne az első eset.
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Alexis » 2014.09.16. 12:24

Basti Fantasti írta:
Alexis írta:

ez a kölök, akit gondolom azért utálsz ennyire mert spanyol (és egy szintre helyezed mondjuk contival támadásban - lol), kb lenyilatkozta hogy Alaba a példaképe. tehát teljesen rendben van az önértékelése, és jó irányba indul majd el.
amit eddig láttam tőle, hogy elég jól értelmezi a sínspíler szerepet, tehát visszajön ha vissza kell. és elindul előre ha kell. de nyilván nem olyan extraklasszis a produkciója mint egy olyan világklasszisé mint Alaba vagy Lahm. bizonytalan a srác keményen, gyakran elrugja a fenébe a labdát. ez nyilván gyér ezidáig. de egy 21 éves fiataltól aki frissen igazolt a világ egyik legjobb csapatába és rögtön a mélyvízben van a sérülések miatt, idegen kultúrás viszonyok között, nem beszélve a nyelvet, annyira azért nem felróható.
és egyébként volt jó/elfogadható teljesítménye, tehát képes rá, de hát ti nyilván ezzel az "utálunk mindent ami spanyol attitüddel" simán megmondjátok a tutit a tényekkel szemben is. nem ez lenne az első eset.

Reagálva erre a nyilvánvalóan támadó hsz.-re. Alaba nem német, de még csak nem is fehér, de mégsem bántom, mert teljesít, teljesített amikor bekerült a csapatba. Ha francia, portugál, burkina fasoi, vagy burmai lenne is ez lenne a véleményem. Lesz...m milyen nemzetiségű ha teljesít, ha viszont tucatjátékos akkor felesleges csak azért leigazolni mert spanyol. 10 milláért idehoztuk, de semmi teljesítmény. Nem beszéli a nyelvet? Igen, a németet nem, de van jó pár spanyol ajkú társa (beleértve a vezetőedzőt, és a perui Pizzarót is a spanyol nemzetiségűeken kívül (Benatia narokkói így nem kizárt beszéli a spanyolt)). Majdnem otthon van! De ha mát támadsz hadd támadjak vissza. Mi lenne ha a nem-spanyolokkal szemben is ezt az elnéző hozzáállást mutatnád. Nem szép dolog a kettős mérce!

Külön kiemelnék egy mondatod:
egy 21 éves fiataltól aki frissen igazolt a világ egyik legjobb csapatába és rögtön a mélyvízben van a sérülések miatt, idegen kultúrás viszonyok között, nem beszélve a nyelvet, annyira azért nem felróható.

Basszus Alaba nem sérült, így nem kellene egyből bedobni a mélyvízbe mert az akit elméletileg pótolnia kellene az éppenséggel ép és egészséges :)
Alexis

HozzászólásSzerző: kisby » 2014.09.16. 14:53

Basszus Alaba nem sérült, így nem kellene egyből bedobni a mélyvízbe mert az akit elméletileg pótolnia kellene az éppenséggel ép és egészséges :)

Ezt azért sztem gondold át újra!! Ribéry még csak most tért vissza tehát Alaba egy sorral feljebb játszott úgyhogy volt kit pótolnia!!
kisby

Következő

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők