Joshua Kimmich

Re: Joshua Kimmich

HozzászólásSzerző: pizarro » 2016.09.10. 10:30

Nagyon tetszett, amikor Lahm a szélen megkapta a lasztit, fordult be, ő pedig egyből kisprintelt a szélre a szabadon álló helyre, hogy a szél is megjátszható maradjon. Mivel Müller inkább csatárt, Lahm meg inkább szélsőt játszik, kell is hátulról a támogatás.
pizarro

HozzászólásSzerző: stevee » 2016.09.10. 13:02

pizarro írta:Nagyon tetszett, amikor Lahm a szélen megkapta a lasztit, fordult be, ő pedig egyből kisprintelt a szélre a szabadon álló helyre, hogy a szél is megjátszható maradjon. Mivel Müller inkább csatárt, Lahm meg inkább szélsőt játszik, kell is hátulról a támogatás.

Először nem akartam elhinni, hogy Kimmich az a srác, akkorát sprintelt annál a gólnál. Főleg a hátsó kameraállásból látszódott, hogy milyen mintaszerű támadás volt, klasszis befejezéssel. Engem most győzött meg arról Kimmich, hogy tényleg nagyon nagy sztár lehet a Bayernben.
stevee

HozzászólásSzerző: argo001 » 2016.09.10. 14:26

Iszonyat sokat fejlődött a srác.
argo001

HozzászólásSzerző: jasw » 2017.01.03. 19:50

http://www.si.com/planet-futbol/2016/12 ... bundesliga

Kíváló Sports Illustrated interjú Kimmichhel
jasw

Re: Átigazolási hírek

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.01.18. 20:25

kimmich rugótechnikáját és remek ütemérézkét a kapu előtt elkótyavetyélni jobb bekknek, az bőven luxus szerintem
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.01.19. 10:22

Basti írta:kimmich rugótechnikáját és remek ütemérézkét a kapu előtt elkótyavetyélni jobb bekknek, az bőven luxus szerintem

Egy jobbhátvéd legalább annyit támad, mint egy belső középpályás, ha nem többet.
misafeco

HozzászólásSzerző: Basti » 2017.01.19. 11:44

misafeco írta:
Basti írta:kimmich rugótechnikáját és remek ütemérézkét a kapu előtt elkótyavetyélni jobb bekknek, az bőven luxus szerintem

Egy jobbhátvéd legalább annyit támad, mint egy belső középpályás, ha nem többet.

ez tény, kár hogy semmiben nem reflektál arra amit írtam.
egy jobb hátvéd felfut szélen és bead ... éppen ezért nem fog lövőhelyzethez jutni kapuval szemben és nem tud majd érkezni a beadásra a büntetőn belül, amiben nagyon erős
"Wenn ich vieles hier so lese kann ich verstehen warum bei Bayern immer von Erfolgsfans geredet wird !!!" (Facebook)
Basti

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.01.19. 12:53

Én is kicsit szkeptikus vagyok Kimmich jobbhátvédbe való nevelése kapcsán.

Az egy dolog, hogy most lophat onnan is perceket, de alapvetően kp. játékos.

Habár bőven be tudja játszani azt a pozíciót is, vagy ha megtelünk kp-ra és neki, itt is jó, illetve a válogatottba is ott kerül be, akkor ez van, mert kizárni nem lehet a lehetőségét, és annak sem, hogy beválik, mint Alaba. Azonban Én személy szerint jelenleg 3 kp-s rendszerben mindenképp látom a kp-n is a helyét, sőt.

Habár Martinez mellett lennék rá nagyon kíváncsi, vagy jobban mondva echte vkp mellett 2-es rendszerben, és 3-asban is, egyébként.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017.01.19. 23:02

Basti írta:
misafeco írta:

ez tény, kár hogy semmiben nem reflektál arra amit írtam.
egy jobb hátvéd felfut szélen és bead ... éppen ezért nem fog lövőhelyzethez jutni kapuval szemben és nem tud majd érkezni a beadásra a büntetőn belül, amiben nagyon erős

Oké, nem igazán értettem, mire akarsz kilyukadni, most már tiszta.
misafeco

HozzászólásSzerző: pizarro » 2017.01.20. 15:31

Viszont a pillanatnyi helyzetet és lehetőségeket is figyelni kell. Ha le is takarom Alonsót és Rudy-t, akkor is minimum előtte áll Vidal és Thiago. És még ott van Sanches, akit biztos futtatni fogunk, s ott van Martínez is elvileg (aki mondjuk szerintem dobbantani fog).
S az X-faktor: tuti lesz a vezetőségnek presztizsigazolása a támadó középpályájára. Szinte kérdezés nélkül lenyomnának Carlo torkán egy Özilt pl.

Tehát simán előfordulhat egy olyan helyzet, hogy jövőre jobbhátvédben tud reaálisan beférni a csapatba. Akkor pedig játszatni kell ott. Mert a rutinszerzés felülírja a posztot. Persze tudom, Alaba is eléggé benyalta ezt az ideigenes védő dolgot. :lol:

Ha a csapat aktuális erejének a kimaxolása a cél: Thiago jól mozog, hagyjuk bent, Lahm romlik, vezessük lassan ki, akkor előfordulhat, hogy a Kimmich-jobbhátvéd téma válik az ideális döntéssé. Bemondásra: ideiglenes, aztán meglátjuk.

A legjobb persze a középpályán lenne nálam is. Viszont az tök jó, ha a válogatottban jobbbunkót játszik. A válogatottat erősíti, de ő maga is fejlődik.
pizarro

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők