Arturo Vidal

Re: Arturo Vidal

HozzászólásSzerző: Tony Montana » 2015.07.29. 09:48

Tavaly elhoztuk a széria á legjobb védőjét, most a legjobb középpályást, hogy utálhatnak ott minket :lol:
Aki nem bírja a csapatát annak nincs helye a stadionban
Tony Montana

HozzászólásSzerző: akos89 » 2015.07.29. 09:57

Én is nagyon elégedett vagyok ezzel az igazolással. Jó áron hoztuk el és szerintem még időben. Ugye hogy lehet ilyen jó üzleteket csinálni!

Most már csak azt a kutyasz.rt vágják le a feje tetejéről....
akos89

HozzászólásSzerző: Steve75 » 2015.08.02. 08:37

Steve75

HozzászólásSzerző: stevee » 2015.08.02. 21:35

Vidal azt nyilatkozta, hogy gyorsan szeretne megtanulni németül. Korábban négy évig játszott a Bundesligában, tehát legalább négy évig élt német közegben. Ehhez képest egy kumma szót sem tud németül, én ezt képtelen vagyok megérteni.
stevee

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2015.08.05. 16:47

stevee írta:Vidal azt nyilatkozta, hogy gyorsan szeretne megtanulni németül. Korábban négy évig játszott a Bundesligában, tehát legalább négy évig élt német közegben. Ehhez képest egy kumma szót sem tud németül, én ezt képtelen vagyok megérteni.

Egyszerűen nem használta a nyelvet, mondjuk biztos ragadt rá azért valami. Engem is négy évig tanítottak franciául gimiben, aztán egyetemi évek alatt kezdtem el emgint kb. az alapokról. :D A profi focistáknak meg gondolom elintéznek minden hivatalos meg egyéb dolgot
Mindenesetre vegye fel a mintatanuló szerepet és kezdje csak el, mert a könnyebb kommunikáció a pályán csak erősíti a csapategységet, az összhangot.
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

HozzászólásSzerző: FERWIN » 2015.08.07. 20:47

Az Audi kupán is látszott, vele javult a középpályás védekezés, bár szerintem ő továbbra is inkább az előrejátékban jobb.
Kép
Ha valamiröl tudod, hogy az segíthet a másikon, akkor azt kötelességed el is mondani!
FERWIN

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.08.08. 13:11

Vidal nagyon jó védekezésben, nem tudom jobb-e támadásban. Eredetileg balhátvéd volt, majd onnan lépett feljebb vkp-nak, utána pedig még feljebb box-to-box-nak. Ennél előrébb semmiképp nem raknám, mert ott van Götze és Thiago (+ Müller).
pussybuvar

HozzászólásSzerző: dani15 » 2015.08.08. 13:41

pussybuvar írta:Vidal nagyon jó védekezésben, nem tudom jobb-e támadásban. Eredetileg balhátvéd volt, majd onnan lépett feljebb vkp-nak, utána pedig még feljebb box-to-box-nak. Ennél előrébb semmiképp nem raknám, mert ott van Götze és Thiago (+ Müller).

A real ellen a meccs bizonyos periódusaiban mégis kb árnyékéket játszott... Nekem nem tetszik ez a módi h folyton kizökkenti az edző a megszokott konfortzónájából a játékost csak azért mert 1-2 tulajdonságát tudja kamatoztatni viszont hatékony teljesítményt meg nem tud leadni... Konkrétan arról beszélek h ő olyan mint a duracellnyuszi pörög fel-le rohangál zavaróba simán jó lenne, de emellett neki kiváló ütemérzéke van, tudja szívni a támadójátékosok vérét és nagyon tuti védekezésben ami a kp-n nekünk nagy szükségünk van erre elől rohangál mint pók a falon... Ugyanolyan pazarlás mint Bastit a 2 védő között távol a kaputól használni...
dani15

HozzászólásSzerző: pussybuvar » 2015.08.08. 15:06

Ezzel mélységesen egyetértek, de nincs mit tenni. Sokak csak azt nézik, hogy egy játékos mit nyújt adott poszton, nem pedig azt, hogy mit tudna máshol. Noha mindezt még azzal is ki kéne egészíteni, hogy így az üresen maradt posztra milyen alternatívák kínálkoznak és ezzel mennyit veszt összességében a csapat. Így lenne teljes a kép, de ez már bonyolult.
pussybuvar

HozzászólásSzerző: Waldner » 2015.08.08. 16:03

Nem láttam a szerdai meccset, de ahogy emlékszem a BL-ben is a két csatár mögött játszott a Real elleni két meccsen Vidal. Szerintem ki lehet egy bulimeccsen próbálni Őt ott, főleg úgy, hogy a Madrid "agya" a Modric-Kroos duó, akik alapból nem közvetlenül a Mi védősorunk előtt tevékenykednek, így egy feltoltabb Vidallal kellemetlenebb szituba lehet őket hozni.

Bizonyos meccsekre szerintem nem baj, ha van 1-2 váratlan húzás a tarsolyban, persze sokkal szebben mutatna a dolog, ha Vidal mögött nem az Alonso-Thiagó páros lenne ilyen esetben, hanem mondjuk egy Rode-Thiagó-Höjbjerg hármas... De szerintem egy vajaskenyérkupa meccsen belefért a dolog (főleg, hogy a BBC nem is játszott).

/Egyébként egy jó kis 4-1-2-1-2-es, gyémántközéppályájú csapatot úgy megnéznék egy ilyen kp felállásban: Javi-Rode-Vidal-Thiagó...:D A széleket ezzel erősen feladnánk, de olyan szép bunkeres kontrafocit lehetne ezzel letolni, hogy még a nagy Zsozé is elszégyellné magát...:D/
Waldner

ElőzőKövetkező

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők