Arturo Vidal

Re: Arturo Vidal

HozzászólásSzerző: jani23 » 2016.11.11. 07:16

Vidalt hordágyon vitték le a pályáról a válogatott meccsén.
F@sza !
A hétvégén BVB.
És Martínez sem bevethető.
Coman is lesérült.
Boa lábadozik.
STERN DES SÜDENS
jani23

HozzászólásSzerző: procee » 2017.02.15. 12:15

http://www.transfermarkt.de/vidal-bdquo ... ews/265450

Vidal azt nyilatkozta a Chelsea-s hírekkel kapcsolatban, hogy nincsen oka elhagyni Münchent! Nagy célokért jött ide, büszkén viseli a csapat mezét! Valamint a felesége és a gyerekei is boldogok!

Ezt azért örömmel olvastam most! :)
procee

HozzászólásSzerző: argo001 » 2017.02.15. 14:37

Szerintem ezzel párhuzamban állhat az, hogy elhalnak a Verratti-pletykák.
Ha Vidalt el tudjuk adni jó pénzért (iszonyat pénzért), akkor elmehet. De egyébiránt nagyon szeretném, ha maradna, kell az ő teherbíró képessége a középpályára.
Meg azért 3 nagyon jó év még van benne! Az utánpótlást pedig már elviekben lerendeztük Sanchessel és Kimmichhel.
argo001

HozzászólásSzerző: Kontár Béla » 2017.02.16. 11:52

Én örülök végtérre, hogy Vidal, így nyilatkozik, és meccs előtt nem bíztam nagyon Vidalban, de a tavalyi önmagát hozta, ezért meg kell óvnom a véleményemet, tehát jó, hogy kezdett nagyon.

Az is egy koncepció lehet, hogy mivel Alonso visszavonul, úgy néz ki, és nem látom az új helyettest azért összességében Vidal itt marad végig. Egyrészt a Chelsea-t ne erősítsük, másrészt látjuk kell a tapasztalat a csapatba.

Ugyanakkor jövőre nagyon kifacsart lesz ez tuti, addigra az őszi szezonra Kimmichnek-Sancheznek (ha nem adjuk kölcsön)-Martineznek kell valamit mutatni. Azért merem beírni Vidal helyetteseként Martinezt is, mert jön Süle, és Vidal sokszor tegnap mélyről jött fel.

Summa summarum. Nem biztos, hogy túlzásba kell vinni az eladást, főként, ha maradni akar Vidal -ezt eddig nem feltétlen tudtam- ez is egy koncepció, sőt egy nagyon jó koncepció, és a 4-3-3-ba meg előre kell "csupán" akkor egy nagyot igazolni, vagy kettőt.
Kontár Béla

HozzászólásSzerző: OliKahn » 2017.02.19. 15:23

Kontár Béla írta:Summa summarum. Nem biztos, hogy túlzásba kell vinni az eladást, főként, ha maradni akar Vidal -ezt eddig nem feltétlen tudtam- ez is egy koncepció, sőt egy nagyon jó koncepció, és a 4-3-3-ba meg előre kell "csupán" akkor egy nagyot igazolni, vagy kettőt.

Én teljesen egyetértek, szerintem ragaszkodnunk kell Vidal-hoz. Jövőre Alonso kiesik és a két fiatal mellé kelleni fog Ő. Szerintem Kimmich és Sanches is bírni fogja én nem féltem Őket sem. Be a mély vízbe, oktatónak meg ott a chilei. ;)
Danke Jupp Heynckes!
OliKahn

Előző

Vissza: JÁTÉKOSOK, Edzők, Vezetők